Skocz do zawartości

e31 840 Ci problem ze skrzynia biegów, nie widzi biegów


Hejner1993

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem podczas odbudowy e31.

Wnetrze cale zdemontowane nie ma nawet dywanow zostala tylko deska i kierownica.

Wszedzie pelno kabli.

Ostatnio wracalem z lakierni na kolach. Po próbie ponownego odpalenia auto po prostu nie odpala.

Zapłon jest, pompki slychac ze działaja. Po przekreceniu kluczyka nie reaguje rozrusznik.

Myslalem ze rozrusznik wiec sprawdzilem na krotko. I na krotko pali.

Zauwazylem ze na liczniku nie wyswietla mi na jakim biegu auto jest. Jest tylko E. a nie ma ani P ani RND4321

Założyłem po to by dojechac spowrotem do domu przełącznik typu START STOP. I podczas powrotu zauwazylem ze skrzynia jest chyba w trybie awaryjnym bo nie zmienia biegów i ma strasznego muła z dołu.

Co moze byc przyczyna zaistniałej styuacji.

Chciałem na dniach składać wnetrze ale nie ma sensu puki nie ogarne tego problemu

E38 728i 1999r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Załoz przelacznik od trybow skrzyni ... wylacz aku i poczekaj chwile - 1min. Podlacz aku.

 

Jeżeli nie zalapie to rozbierz przelacznik - nr 5

http://www.realoem.com/bmw/enUS/showparts?id=EF61-EUR-06-1994-E31-BMW-840i&diagId=25_0006

i go wyczyść.

 

Rozlacz aku poczekaj i zalacz.

 

Lewarek na P i uruchamiasz.

 

pozdr.

BMW E84 2.8iX

BMW E31 840Ci M60B40

BMW Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.