Skocz do zawartości

Dylemat: zachować Klasyk - czy robić pod siebie


marczello

Rekomendowane odpowiedzi

Odebrałem od mechanika moje E31 po prawie roku. Zostało wszystko mechanicznie zrobione, każda guma jest nowa, klocki, tarcze, zawieszenie, wszystko mechanicznie działa super. Teraz czas na kosmetykę i design - zastanawiam się czy robić ją pod siebie - całe wnętrze w nowych skórach, zewnętrzne modyfikację - czy zostawić ją klasycznie jak wygląda. Doradźcie proszę :)

Dzięki.

Trzy największe litery w całym uniwersum: B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak: nowe świecie, kable, kopułki, czujnik i pompa ABS, polerka przednich świateł, tłoczki, klocki, tarcze, wydech, naprawa dziur we fotelach, filtry, oleje, wszystkie gumy jakie samochód ma w sobie, wszystkie amortyzatory, kmpl zawieszenie przednie+tył - zbieżność ustawiana kilka razy - wszystko ponad 10tyś.

Wnętrze jest nieciekawe - szare. W X5 mam individual w rudych skórach jest ciekawie, a w 8ce jest jakoś nudno, dlatego kusi mnie by wnętrze nieco urozmaicić.

Trzy największe litery w całym uniwersum: B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje zostawić ten samochód na bardzo długo u siebie. Miałem już jedną, remontowałem, ale nie dało się - za bardzo zdewastowana była, ta jest inna. Więc zostawiam.
Trzy największe litery w całym uniwersum: B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A zdajesz sobie sprawę ile kosztuje takie "wypasione wnętrze" i jak trudno kupić niektóre unikalne elementy,bo nie są już produkowane?

 

Marczello nie wiem co Ci tam mechanik powkładał do ósemki ,ale patrząc na listę i cenę to 10k zł starczyłoby ledwie na ori kable, amortyzatory i może pompę ABS.

Bez urazy oczywiście,tak tylko mi się rachunki nie zgadzają :wink:

Żonę można mieć tylko jedną, a 850 dwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siadłem i podliczyłem spokojnie wszystko co wydałem w ciągu roku. 10tyś zapłaciłem mechanikom, jednak kilka gratów kupiłem sam, tych gratów było za ok 3500pln i w tym używana pompa ABS :) Samochód niesamowicie trzyma się drogi, jak przyklejone.

Zrobienie wnętrza to koszt o 6tyś. Mówię o samej nowej skórze na boczkach, fotelach i pulpicie. Zobaczymy :)

Trzy największe litery w całym uniwersum: B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak chcesz to mogę Ci ogarnąć kosmetykę samochodu. Jeżeli chodzi o wnętrze to z szarej skóry mogę przefarbować na praktycznie dowolny kolor - tylko deska nadal pozostanie szara. Ogólnie jestem w stanie ogarnąć praktycznie każdy temat jeżeli chodzi o E31.

 

Zobacz sobie moje prace www.funkyking.eu

BMW - Broń Masowego Wrażenia


Moja 850i

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=120911

http://img121.imageshack.us/img121/5670/pasek2e.jpg

detailing http://www.funkyking.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.