Skocz do zawartości

sprowadzenie auta z U.K


CICHY23

Rekomendowane odpowiedzi

E31 w sensownym stanie samo w sobie nie będzie w UK tanie. Jeśli znajdziesz tanie, masz pewność, że stan będzie adekwatny do ceny, E31 to rarytas również na wyspie. Pomijając sensowność przekładki (przygotuj się na temat rzekę z wieloma głosami teoretyków malkontentów, co dobrej/drogiej przekładki nie widzieli), będziesz miał pewnie kłopot ze zleceniem takiej przekładki. Jeśli nawet 1% wszystkich zakładów zajmujących się przekładkami można uznać za profesjonalne, to i tak raczej żaden się nie podejmie. A jak się podejmie i ma zrobić to dobrze, to zapomnij o przekładce za 3000zł, jak to się ludzie reklamują. Skomplikowane auto, drogie części, które dodatkowo ciężko dostać.

Chyba, że przekładkę zrobiłby to jakiś pasjonat marki, a najlepiej też modelu E31, których tu nie brakuje. Wtedy przynajmniej co do jakości nie miałbyś wątpliwości. Ale dalej pozostaje problem wysokiej ceny auta w dobrym stanie plus koszt przekładki. Ja bym się nie pchał, wyjdzie Cię na pewno nie mniej niż europejczyk w tym samym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje auta z lat 1997/98 ale wyłacznie 840 i raczej w manualu...

 

A ze czesci do e31 sa drogie to wiem bo sam sprzedaje na czesci...

 

Mysle ze z przekldka nie bedzie klopotu,a4 przerabia sie na codzień wiec wiec z e31 tez sobie powinni pordzic...

 

Jakie czesci musze kompletowac ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś miec:

-maglownicę,

-przedni wózek

-kpl pedałów

-lampy przód

-deska rozdzielcza

-licznik

-wiązkę elektryczną silnika

Myślę że w przypadku e31 nie ma sensu przekładka.Koszt sumaryczny będzie porównywalny z zakupem wersji europejskiej w krajach UE.

Lub szukaj w GB wersji dla nas :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze w 10 tys za same czesci bym sie zmiescił + przekładka wiec tak czy inaczej sie opłaca.

 

W PL jeszcze nie widzialem na allegro zeby była jakas e31 z lat 1996 a co dopiero 97/98 ... w dodatku 840 w manualu:)

 

PS.

 

dlaczego trzeba wymieniac tez wiązke el. silnika ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiązkę musisz wymienić bo gaz " masz elektroniczny" a wiązka jest po lewej stronie ,wiązka licznika,również linki sprzęgła ,serwo hamulcowe,i cała elektronika do tego potrzebna.To miałem na myśli pisząc o wiązce silnika.

 

A jeszcze jedno elektronika i osprzęt nie będzie pasowała z 850 do 840 .

Jedynie lampy.Licznik nie pasuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega CICHY23 chyba lubi wyzwania :D :lol:

 

Tak, już jedno wyzwanie na części poszło. :mrgreen: Sorry nie mogłem się powstrzymać. Wg mnie to przekładanie samego kokpitu, to już męczarnia, a cała reszta to też nie lada wyzwanie. Fakt może trochę taniej wyjdzie, ale czy warto???

BMW - Broń Masowego Wrażenia


Moja 850i

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=120911

http://img121.imageshack.us/img121/5670/pasek2e.jpg

detailing http://www.funkyking.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak juz nie powstrzymaly sie dwie osoby i ja tez chce :mrgreen: Kupiles juz jedna osemke po okazjonalnej cenie z uszkodzona skrzynia biegow. Efekty widac w dziale "kupie/sprzedam". Zaloze sie, ze nie zwrocilo Ci sie to auto nawet w 50%. To po co szukasz ponownie wrazen? Nie przecze, byc moze jeszcze wszyscy beda Ci zazdroscic tej 840 z 1997 roku, a moze nawet jej nie zarejestrujesz bo wprowadza takie przepisy, ze nawet dobra przekladka nie pomoze (moze nawet juz sa takie przepisy :worried: ). Brak slow normalnie :)

Ps z odsprzedaza takiego auta tez bedziesz mial problemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichy przekładka to pakowanie się moim zdaniem w zabawę z niewiadomym efektem,prawdopodobne kłopoty finansowe i nie tylko.Ale obserwując to co robisz to chyba to lubisz....:)... Masz spory budżet poszukaj jakiejś z Niemiec podszykujesz ewentualnie i gra.Przekładka to jedno a utrzymanie reszty to drugie co zazwyczaj jest dniem powszednim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

fakt lubie wyzwania...a jeśli chodzi o ostatnią ósemke to zwróciła mi sie w około 110% i jeszcze kilka gratów mam...trwało to dość długo ale jakos sie rozeszła po świecie i każdy jest zadowolony bo gdyby nie takie "wraki" to niby skąd czerpać części do e31...

 

 

Sprowadzenie auta z U.K jeszcze przemyśle bo naprawde jest sporo fajnych aut na których warto oko zawiesić...300zx,3000gt,supra mk IV...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt lubie wyzwania...a jeśli chodzi o ostatnią ósemke to zwróciła mi sie w około 110% i jeszcze kilka gratów mam...trwało to dość długo ale jakos sie rozeszła po świecie i każdy jest zadowolony bo gdyby nie takie "wraki" to niby skąd czerpać części do e31...

 

 

Sprowadzenie auta z U.K jeszcze przemyśle bo naprawde jest sporo fajnych aut na których warto oko zawiesić...300zx,3000gt,supra mk IV...

 

miałem supre wiec moge tobie powiedziec ile kosztuje np. tarcza hamulcowa - 2500 zł sztuka :) , a ty chcesz przekładke z supry robic :duh: no no :)

ogólnie b.milo wspominam moje twin turbo , jeszcze gdzies na tvn turbo nawet moja widzialem ale juz po max tuningu (taka biala perła na felgach od lexusa gs300 t3) :)

a ha i jak juz supra to tylko twin turbo bo zwykla to tragedia , nawet 325 ja objezdzalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem tylko twin turbo 330 koni z 3 litrów którą można podkręcic bez wiekszych wysiłków.Aha i oczywiście manual.Tez zastanawiam sie nad zx 300 twin turbo manual...a moze jeszcze cos innego wymyśle.

 

Jak obserwuje nasze Polskie drogi na których dziura dziure pogania to zastanawiam sie nad czymś terenowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze w 10 tys za same czesci bym sie zmiescił + przekładka wiec tak czy inaczej sie opłaca.

 

W PL jeszcze nie widzialem na allegro zeby była jakas e31 z lat 1996 a co dopiero 97/98 ... w dodatku 840 w manualu:)

 

Jak żyje nie widziałem w uk 840 w manualu. Napewno tam takiego auta nie ma. Kupuje z uk wszystkie cześci do swojej 8 i przeglądam samochody codzennie jakie tam są i to co ty wypisujesz to jakiś absurd.I myśle że do tych 10 tyś na cześci dożuć troche bo będziesz miał do czego. Śledząc to co się działo wcześniej na forum z twoją dawną 8 to myśle żebyś zszedł na ziemie bo upadek z dużej wysokości może cię zaboleć. Jedyne co myśle co ci chodzi pogłowie to http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8215377 :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam

ja Swoja e31 przelazylem z prawej na lewa niema zadnego bulu kable wszystkie pasuja wiazki sie nie wymienia roboty duzo niema najwiecej bulu jest z silnikiem trzeba gowyjac i przerobic rozrusznik moja e31 to 96r maj jak by ktos chcial przerabiac sluze rada i czesciami do przekladki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.