Skocz do zawartości

Moja pierwsze Bmw 850 V 12


Decostruct

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.... nigdy nie posiadałem zadnego samochodu marki BMW, mam nadzieje ze nikt nie będzie miał mi za tego za zle :D Od dawien dawna szukam oraz choruje na wlasnie 850. Moje pytania dotycza serwisowania autka, oraz czy warto inwestować w taki samochod???? Czy z biegiem czasu pieniedze mi się zwroca???

-na co mam zwrocic najwieksza uwagę przy zakupie tego cacka ????

Ponizej umieszczam link z samochodem którego niedługo będę ogladal i jestem bliski zakupu. Proszę was o pomoc czy warto za taka cene nabyc takie maleństwo??? Z góry dziekuje i Pozdrawiam

http://www.mobile.de/pl/Samochod/BMW-850-I-299PS%2CORGINALL-70000km%2CVoll%2CTOP/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:date,sro:desc,ms1:3500_43_/pg:vipcar/220591344.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Członkowie klubu

Czesc.

 

Ten samochod zostal sprowadzony z Japonii. widzialem go chyba na ktorejs aukcji w jp ale ceny nie pamietam. To dobrze bo przebieg bedzie ok i stan blacharski tez ok.

 

Ale nie wiadomo zanim nie zobaczysz.

 

Drugie, jezeli chcesz kupic takie auto to musi byc pelne kompletne i w pelnym oryginale ... nie mowie ze to jest zle ... ale oryginalne felgi kosztuja sporo i nie ma za duzo ofert, nie ma w nim juz oryginalnej deski bo to cos zamiennego ... jest godne pozalowania. Nie wiadomo co z tym zrobiono ... trzeba ocenic. Uzywane OBC jest trudne do zdobycia ... i ceny ... Radyjko tez zadko sie trafia ...

 

Ciemne szyby i zbyt duzo "nalep" na tylnej klapie ... coz ... :cry:

 

Lakier czy jest orygianl, przod bez kratki, widac niestaranne przygotowanie auta, skory raczej ok.

 

Zobaczyc, pojechac na kanal, pojechac do SKP zbadac spaliny - za 20zl mozna dowiedziec sie czy silnik nie jest na wykonczeniu - spaliny - przy okazji za kolejne 20zl sprawdzisz zawieszenie na trzepakach ...

 

Dasz rade, ale nie napalaj sie na pierwszy lepszy.

 

Nie znam auta i sprzedawcy ale za taka kase to auto jest nieprzygotowane do sprzedazy. Nie pytaj ile jest warte bo nie wiem, trzeba ocenic widzac w realu.

 

850ki z tego rocznika sa kaprysne ... ale fajne ... skrzynia w tym automacie jest tylko 4 biegowa ...

 

Poczytaj - jest sporo na temat 8ek w necie.

 

VIN - sprawdziles? Zapytaj o ocene aukcji w jp - 3.5 to min do akceptacji - popros o opis z aukcji - uszkodzenia sa opisane dokladnie - czy sa dokumenty serwisowe - skad to auto jest - region - na ktorej aukcji kupiono?

 

pozdr.

BMW E84 2.8iX

BMW E31 840Ci M60B40

BMW Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.