Skocz do zawartości

Informacje o problemach i pomysły na zorganizowanie działu


wawe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bądźcie spokojni - forum nie zmieni profilu na gorszy (i nie mam na myśli tego, że gorzej być nie może ;) )

Zaczynamy podejmować starania, żeby aktywnych modów było więcej, a także, żeby wszelka hołota omijała to forum szerszym łukiem.

 

pozdrawiam

hej :-)

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie zmienić nazwę wątku i przykleić go .. od tej pory jeśli coś będzie się działo to proszę zgłaszać to tutaj albo do mnie na PW

 

co do wiadomości .. sproboj wysłac do mnie PW .. sprawdz też czy nie masz pełnej skrzynki .. Od jakiegoś czasu są sporadyczne problemy z wysyłaniem na forum wiadomości.

 

PS Nie piszcie do mnie "panie moderatorze" ... wystarczy Tomek :)

 

pozdrawiam

Pozdrawiam,


Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

No dobra jak narazie przebrnąłem przez 1 stronę :) Mam chęci do moderacji wątków od początku tego roku ale nie wiem czy mi chęci wystarczy :) Mam do Was prośbę o właściwe tytułowanie wątków. Czyta się, że powielane są tematy, itp. a winni temu są ci co w temacie piszą ... Mam problem, POOOOMOCY itd., im czytelniejszy temat tym łatwiej go wyszukać w przyszłości.

 

Dostałem PW od Hipo ... wiadomość Moje BMW1 ... o treści a może ty nam pomożesz ?? Panowie a co chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra jak narazie przebrnąłem przez 1 stronę :) Mam chęci do moderacji wątków od początku tego roku ale nie wiem czy mi chęci wystarczy :) Mam do Was prośbę o właściwe tytułowanie wątków. Czyta się, że powielane są tematy, itp. a winni temu są ci co w temacie piszą ... Mam problem, POOOOMOCY itd., im czytelniejszy temat tym łatwiej go wyszukać w przyszłości.

 

Dostałem PW od Hipo ... wiadomość Moje BMW1 ... o treści a może ty nam pomożesz ?? Panowie a co chodzi :)

 

Chcemy zrobiś pod forum z opisem naszych jedyneczek... info wysłane do Tommekz

 

chciałbym zapytać o Twoje zdanie na temat nowego tematu, który chciałbym założyć - "Moje BMW 1"

informacje w regulaminie jakie miałyby się znaleźć to:

- jeden temat w dziale "Moje BMW 1" dla jednego użytkownika

- w poście opis swojej Buni

- wyposarzenie

- wszystkie modyfikacje, jakie zostały wprowadzone

- galeria

- historia pojazdu

- jak kupiłem BMW i dlaczego

itp.

 

coraz częściej pisane na forum jest "pokaż jak to wygląda u Ciebie" - w tym wypadku wystarczyło by wkleić tylko link do swojego postu z pojazdem i wszystko jak na tacy.

Wydaje mi się, że taki temat przydał by się na naszym forum.

Co o tym sądzisz??

 

Większość jest zaciekawiona tematem.

 

Trzeba zrobić nowy przykleiony temat (MOJE BMW 1) i w środku, każdy miałby swoją "stronkę", gdzie każdy użytkownik mógłby wszystko komentować.

np:

Moje BMW 1

/ BMW E87 - Hipo (w środku cała zawartość opisująca auto) i pod opisem mozliwość komentowania dodawania nowych postów - WAŻNE, aby jeden użytkownik miał jedej POST ze swoim autem ale na maxa komentarzy/ opini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzę z założenia, że jeżeli jest takie zapotrzebowanie to czemu nie :) nie wiem jak by miało to wyglądać od strony technicznej ale przeprowadzę konsultację z górą i dam znać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzę z założenia, że jeżeli jest takie zapotrzebowanie to czemu nie :) nie wiem jak by miało to wyglądać od strony technicznej ale przeprowadzę konsultację z górą i dam znać :)

czekami i dzięki :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

czy można założyć dział "HYDEPARK" ?

można by pogadać o pierdołach , o pogodzie , o dupie marynie i innych ciekawych rzeczach ....

to tak by trochę rozluźnić atmosferę .

Tomek

Używane części do komputerów .


http://img409.imageshack.us/img409/6589/mkbmw.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Czy moderator może usunąć zdublowane, zamknięte tematu oraz podfora, które są już nieaktualne? Wtedy nasz dział zyskałby na przejrzystości.

 

przyłączam się - nasze forum wyróżnia się na tle innych 3,5... jest fajnie w miare czysto, tytuły wszystkie na [Exx] ale postarajmy się nie dublować tematów, a jak się już zdarzą to je kasować. Jest też kilka pod działów, które nie są odwiedzane i uaktualniane, ponieważ są nowe, lepsze np. Nasze Jedynki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie podfora mam pokasować?? To Wasz dział więc proszę o dokładne informacje. Zamknięte tematy zostaną skasowane, chciałem jedynie aby ich autorzy wiedzieli, co robią nie tak ...

 

RUSZYŁ HYDE PARK (wybaczcie, że z opóźnieniem ale coś mi padło na oczy nie zauważyłem nowej wiadomości) ... obym nie musiał reagować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.