Skocz do zawartości

[E87] 118d DSC


bubel

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy jadąc wyboistą drogą zapaliła mi się kontrolka żółty trójkąt z wykrzyknikiem w środku otoczony strzałką

dowiedziałem się że jest to awaria regulacji podwozia dsc manualne mi nie działa wymieniałem ostatnio końcówki kierownicze i nie zrobiłem zbieżności wykonałem ją po paru dniach komputery wyrzucił mi błąd 5e40 po wykonaniu zbieżności powiedziano mi że kontrolka zgaśnie po jakimś czasie inni twierdzą że to uszkodzenie jakiejś taśmy pomóżcie co mam zrobić nie działa mi dsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ustawieniu zbierznośći błąd powinien zniknąć, a jeżeli nie zniknął to jedź na komputer i go skasuj i będzie git :cool2:

PS

a dałbyś radę coś zrobić z tematem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

U mnie podobnie na żółto zapaliły się te dwie kontrolki. Po dojechaniu domu zgasiłem auto i ponownie zapaliłem, kontrolki już nie świeciły.

Ostatnio wymieniałem amortyzatory. Nie ustawiałem zbieżności po wymianie amortyzatorów. Powinienem? To mogło wpłynąć na kontrolki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Hej, podłączam się do tematu. Dziś podczas jazdy wyskoczyła mi kontrolka wg instrukcji "Awaria układu regulacji podwozia". Jechałem po normalnej równej drodze z prędkością około 90km/h. Co to może być? Pomóżcie bo jakos mało o tym na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra panowie, w innym watku w ktorym zadalem to samo pytanie kolega odpisal ze to byla wina pompy abs dsc. Znowusz inny kolega pisze o zbieznosci. Zbieznosc mam raczej ok bo robilem ze 4tys km temu. Co do kodu bledu, nie wiem nie podlaczalem jeszcze pod kompa wiec nie ma pewnosci ze to kwestia kąta kierownicy. I co to w ogole jest kąt kierownicy i jego kalibracja???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.