Skocz do zawartości

Ściganie w Ułężu z/bez instruktora 8/9.05 lub 29.05


Natek

Rekomendowane odpowiedzi

Zatem organizujmy się :D

 

Najbliższy wolny termin na torze w Ułężu to 8 lub 9 maja a potem 29 maja. Tor byłby zarezerwowany tylko dla naszej grupy na cały dzień. koszt 200 PLN od auta, min to 8 aut. Im więcej aut tym koszt niższy, myśle, ze przy 12-15 autach jest szansa zejść nawet do 150 PLN od auta. rezerwacja toru bez instruktora. Jedyny minus to trzeba byłoby zorganizować trochę pachołków (ok 60?). Jeszcze dziś wieczorem tj. 22.04 będę miał potwierdzenie wolnego terminu.

 

Sprawdzałem też opcję podłączenia się pod wyjazd z Piotrem Wróblewskim z jego rajdowej szkoły, jakieś szczegóły jego działalności tu: http://www.rspw.waw.pl/ Najbliższy termin podłączenia sie to 3 maja z grupą Subaru ale mają już 18 aut zapisanych także grupa liczna. Koszt jazdy po torze z instruktorem to 200 PLN przy 20 autach i 250 PLN przy 15 autach. instruktora jazdy sportowej Piotra Wróblewskiego można zaprosić na nasz termin ale wiaże się to z zwiększonymi kosztami. Powiem tak: każdy powinien choć kilka przejazdów zrobić z instruktorem, mówi o podstawach, daje cenne uwagi i to bardzo pomaga. Ale szukam tez niskich kosztów i najchętniej nie angażowałbym instruktora.

 

Im więcej aut tym niższa cena ale kolejka trochę większa.

 

Proszę dośc szybko sie zastanowić czy chcecie i sie zdeklarować. Potem uzgodnimy termin. Termin blisko a chętnych na niego pewnie nie braknie więc bedzie trzeba zrobić rezerwacje z zaliczka z 500 PLN. Dlatego prosze potraktowac sprawę serio.

 

Moda prosiłbym o podwieszenie wątku. Jeśli są pytania to pisac - priv

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

a bez? żeby cena była przystępna z instruktorem musielibyśmy mieć 15-20 aut

Poczekajmy na innych, niech się wypowiedzą. Myślę, że 15 aut powinno się uzbierać, o ile informacja na ten temat zostanie umieszczona w miejscu dostępnym dla większego forum użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Proponuję też śledzić inne wątki poświęcone jeżdżeniu z Piotrem Wróblewskim w Ułężu (i nie tylko) zamieszczane od czasu do czasu w dziale Sporty motorowe przez kolegę Andrzeja540.

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś już jeździł po tym Ułężu?

Piotr Wróblewski wspominał mi o nim gdy byłem zimą u niego na jazdach po lotnisku (

:) )

trochę żałuję że zimą tam nie pojechałem, byłoby więcej zabawy (i mniej zużywania samochodu)

 

no i czy jest sens (teraz gdy jest sucho) jechać tam seryjnym e90 320d. da się jakąś przyjemność z jazdy wyciągnąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Ja proponuję taką zabawę jednak z instruktorem, zawsze coś podpowie i nauczy. Wróbel ustawia naprawdę fajne próby a 50 pln dopłaty to żadne koszty.

 

Wstępnie się piszę, termin dowolny.

Pozdrawiam

Rafał F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Panowie naprawde polecam brac Wrobla, ustawienie fajnej trasy jak sie to robi pierwszy raz to 2 godziny :) Mozna sie tez tak dogadac ze mamy np. 10 samochodow a Wrobel "zorganizuje" reszte. Mozna tam pojechac doslowenie kazdym samochodem a zabawa bedzie na 102 to akurat nie podlega dyskusji, jezdzilem tam kiedyd E36 316i i tez bylo fajnie :) Zobaczymy ile osob jest chetnych i zapytam Piotrka co sie da z tym zrobic.

Mysle, ze na 9 maja uda mi sie "zalatwic" 4-5 samochodow wiec juz mamy polowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś już jeździł po tym Ułężu?

Piotr Wróblewski wspominał mi o nim gdy byłem zimą u niego na jazdach po lotnisku (

:) )

trochę żałuję że zimą tam nie pojechałem, byłoby więcej zabawy (i mniej zużywania samochodu)

 

no i czy jest sens (teraz gdy jest sucho) jechać tam seryjnym e90 320d. da się jakąś przyjemność z jazdy wyciągnąć ?

 

kilka osób już jeździło, ja byłem na początku zimy po raz pierwszy i na prawde fajna zabawa. Było lekko mokro ale przyczepnie. Wierz mi, ze seryjne 320d w zupełnosci wystarczy do jazdy.

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując:

 

Czyli jednak wyjazd z instruktorem, termin myślę, 8 lub 9 maja (do potwierdzenia.

 

Lista:

1. Natek, termin dowolny

2. webber, termin dowolny z zastrzeżeniem, że preferuję zabawę z instruktorem.

3. Misiek, termin dowolny bez zastrzeżeń

4. Feda

5. Paweł E36 325

6. Andrzej_540

 

Opcja ok 10 aut od nas i reszta od Wróbla to dobry pomysł. Andrzej, mogłbyś zacząć nagrywać temat z Wróblem?

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, zaraz wysle kilka SMS-ow. OK wiec sprawa wyglada tak, zwolnil sie termin 8 maja sobota no i wolny jest 9 maja niedziela. Wroblowi tardziej pasuje sobota napiszcie jak to widziecie.

 

Zatem termin sobota 8 maja. Trzeba tylko dozbierać chętnych

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
OK, zaraz wysle kilka SMS-ow. OK wiec sprawa wyglada tak, zwolnil sie termin 8 maja sobota no i wolny jest 9 maja niedziela. Wroblowi tardziej pasuje sobota napiszcie jak to widziecie.

 

Zatem termin sobota 8 maja. Trzeba tylko dozbierać chętnych

 

Pasuje :D

Pozdrawiam

Rafał F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też pasuję i może jeszcze dopisszę jedną osobę, ale najpierw dogadam temat :)

 

1. Natek, termin dowolny

2. webber, termin dowolny z zastrzeżeniem, że preferuję zabawę z instruktorem.

3. Misiek, termin dowolny bez zastrzeżeń

4. Feda

5. Paweł E36 325

6. Andrzej_540

7. LUK[PL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.