Skocz do zawartości

Katalog Lifestyle 10/11


greg523

Rekomendowane odpowiedzi

Prawo jest sztuką dobra i słuszności ;)


Moje BMW: F32 420d '14, E87 116i '07, a ponadto: F10 520xd '16, F20 118i '15 , X1 sdrive18i '12.

poprzednie: E61 520dT '08, E90 318i '10, E91 318d '07, E87 116i '05, E39 520i '00, E36 318i '93, E34 530i '89, E30 316 '86.



Moja przygoda z BMW od 1990r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

ja z kolei polecam - tzn. jeszcze nie wiem czy polecam, ale zamierzam zamówić parę gadżetów ze stronki:

 

http://shop.bmwgroup.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/ML-MLDE-Site/de_DE/-/EUR/ViewApplication-DisplayWelcomePage

 

Z tego co wyczytałem wysyłają w całej UE, zaś przy zamówieniu powyżej 75 euro przesyłka jest gratis :)

 

Tak w ramach ciekawostki zamawiam:

1) dla mnie i dla narzeczonej:

http://shop.bmwgroup.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/ML-MLDE-Site/de_DE/-/EUR/ViewProductDetail-Start?ProductUUID=n7igMkqli1QAAAEzBhMU_GQ1&CatalogCategoryID=dAygMkx_1eEAAAEwaRd5ztFM&SearchPageableID=dAygMkx_1eEAAAEwaRd5ztFM_name_ASC_ProductPaging&PageableNr=1%2C00&FromBrowseContext=ProductOverview - jak już dojdą i przygotuję espresso con panna z wiórkami czekoladowymi to wrzucę zdjęcia

 

2) dla narzeczonej:

http://shop.bmwgroup.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/ML-MLDE-Site/de_DE/-/EUR/ViewProductDetail-Start?ProductUUID=JZSgMkqlG1sAAAEz7SMU_GQ1&CatalogCategoryID=iPKgMkx_QJUAAAEwcBd5ztFM&SearchPageableID=iPKgMkx_QJUAAAEwcBd5ztFM_name_ASC_ProductPaging&PageableNr=5%2C00&FromBrowseContext=ProductOverview

 

Jak już dostanę magiczną przesyłkę napiszę jak działa ten sklep :)

Prawo jest sztuką dobra i słuszności ;)


Moje BMW: F32 420d '14, E87 116i '07, a ponadto: F10 520xd '16, F20 118i '15 , X1 sdrive18i '12.

poprzednie: E61 520dT '08, E90 318i '10, E91 318d '07, E87 116i '05, E39 520i '00, E36 318i '93, E34 530i '89, E30 316 '86.



Moja przygoda z BMW od 1990r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam.

Chcialbym zapytac czu Ktos z Panstwa byl uzytkownikiem (raczej rodzicem Malego Uzytkownika) kidsbike'a.

Chcialbym zapytac o wrazenia, o opinie poniewaz nie moge sie zdecydowac na kupno w ciemno.

Oczywiscie jesli Ktos z Forumowiczow zdecydowal by sie na sprzedaz np "niepotrzebnego" juz kidsbike'a najlepiej jeszcze w kolorze niebieskim - Synek sobie taki upodobal- wo z checia uzgodnili bysmy moze szczegoly.

Jestem zainteresowany kupnem wiec prosze o ewentualne informacje czy to na PW czy jako odpiwedz.

Dziekuje za zainteresowanie i mam nadzieje ze moze sie Ktos taki znadzie.

 

pozdrwiam

meggiel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Ja w zeszłym roku kupiłem dziecku. Czerwony.

Rowerek jest fajny, ma świetny design.

 

Nie wiem czy Twój synek już potrafi jeździć, ale jeśli nie, to rower bez pedałów jest najlepszym rozwiązaniem (wszystko jedno czy BMW czy nie ;) ). Jak załapie równowagę, a to przychodzi migiem, to sam poprosi o założenie pedałów, bo szybciej się już nie da jechać odpychając ;)

 

Gdybyś wpadł na pomysł montowania bocznych kółek, to odradzam. Nauka bez sensu, a i rozmiar kół ma nietypowy, i tylny widelec nie jest przystosowany do tego. Musiałbyś coś sam wyrzeźbić.

 

Ja kupiłem przez ebay z niemieckiego ASO - było chyba około 200pln taniej niż u nas, a rower był po 2 dniach u mnie.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzieki za informacje. Wlasnie licytuje jeden rowerek na ebayu. Widzialem ceny tez tych rowerkow nowych z niemic okolo 890,00zl. wiec masz racje bo w naszych salonach to cena okolo 1190,oozl.

 

Tak jeszcze dla formalnosci - mowisz ze wybor trafny i nie ma co zalowac - jesli dalbys rade to zmierz wysokosc siedzenia najnizsza i najwyzsza jesli oczywiscie moge Cie o to poprosic.

 

Dzieki

pozdrawiam

Meggiel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Wieczorem wpiszę, albo jutro rano.

Ale nie podam Ci maksymalnego minimum, bo są założone pedały i siedzisko nie zjeżdża już wtedy do samej ramy. Bez pedałów tak na oko, to ze 2cm niżej spadnie, jeśli dobrze pamiętam.

 

Zakup trafiony, rowerek jest ładny, a mechanicznie bez zarzutu. Ma wygodne siedzisko do nauki bez pedałów.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mnie przekonales!!! :)

Co prawda chcialem zobaczyc rowerek na zywo ale niestety w ASO w Krakowie nie maja na stanie a dostepny tylko na zamowienie wiec raczej zobacze ale jak juz kupie.

Na ebayu co prawda lisytuje jeden rowerek kidsbike ale zapewne przegram aukcje - jestem jedynym ktory licytuje a do konca jeszcze szesc dni a cena maksymalna smiesznie niska - dopiero poczatek. Co prawda rowerek ponoc nowy choc kolorystycznie odbiega od tych ktore sa w katalogu - srebrna rama i pomaranczowe siedzenie, w katalogu jest pomaranczowa rama i czarne siedzenie wiec sadze ze rowerek nowy ale z zeszlego roku lub jeszcze wczesniej.

Piotrkowi spodobal sie pomaranczowy - wiec raczej to bedzie ten model.

Dzieki raz jeszcze za rozmowe i jesli bedziesz mogl napisz wysokosc siedzenie tak plus/minus oczywiscie.

 

pozdrawiam

meggiel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Wysokość siodełka wg. zaznaczenia na sztycy (mierzone od podłoża do najniższego punktu siodełka,mniej więcej na jego środku):

minimum ~44cm; po zdjęciu pedałów zjedzie jeszcze około 3cm w dół

maksimum ~47,5cm; bezpiecznie można jeszcze podnieść 2cm w górę

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.