Skocz do zawartości

Pomoc w tworzeniu strony o old. i yountimerach z artykułami


alpina1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Kilkuletnie doswiadczenie jako internauty uświadomiło mi iż na całym świecie nie ma porządnej strony o old. i yountimerach BMW na której zamieszczone zostałyby artykuły o tych samochodach. Jak wiadomo wyszło ich mnóstwo o każdej z tych leciwych serii. Wielu z nas zapewne nieraz szukało takich informacji. Moim celem jest stworzenie takiej strony, dlatego tez zwracam się do was z prośbą o pomoc w jej stworzeniu, która miałaby polegac na zebraniu skanów z gazet z całego świata zawierających informacje o tych samochodach. Jesli macie takie materiały proszę o przesłanie ich na mój mail bmwalpina@onet.eu

po zebraniu odpowiedniego materiału umieszcze je na stronie której adres podam na forum do wspólnego uzytku.

 

z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Członkowie klubu
która miałaby polegac na zebraniu skanów z gazet z całego świata zawierających informacje o tych samochodach.

Jak planujesz załatwić prawa utorskie :?:

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak planujesz załatwić prawa utorskie :?:

 

A po co ? :roll:

 

Poto, żeby jaki kolwiek autor, wydawca nie podal do sądu właściciela strony. Miałem podobną sytuację ze stroną którą robiłem na zamówienie, właściciel chciał mapke dojazdu, powiedzialem, że moge ją narysować i oczywiście skasować za nia kasę :-) powiedzial ze on sam załatwi i podbrał mapke z MAPY POLSKI 98 Cartala no i teraz musial bulic 500zł a ja za mapke chciałem 50zl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Spokojnie Panowie juz ja sie o wszystko zatroszcze, narazie prosilbym jedynie o przeslanie materialow o jakich pisalem a ja sie reszta zajme. Widze tylko ze chyba nic z tego nie bedzie gdyz na dzien dzisiejszy nic nie otrzymalem ale nadal wierze w nasz lud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.