• Reklama

Nie polecam aso Wrocław Inchape

Jeśli ktoś Z TEJ GIEŁDY oszukał Cię lub nie wywiązał się z zobowiązań - napisz i ostrzeż innych.
Prosimy NIE PISAĆ O SPRZEDAWCACH Z ALLEGRO - tam istnieje możliwość wystawiania komentarzy. Prosimy NIE PISAĆ O KONKRETNYCH SAMOCHODACH NA SPRZEDAŹ. Jest do tego inny dział 'Opinie na temat samochodów na sprzedaż'

Moderator: Kruk

Nie polecam aso Wrocław Inchape

Postprzez cher » 26 Paź 2016 14:07

Ogólnie mili i chętni do momentu sprzedania samochodu.
Kilka dni przed końcem gwarancji umówiłem się na przegląd okresowy.Pierwszy możliwy termin który mi zaproponowano to 4 dni po zakończeniu gwarancji.Podczas przeglądu dowiedziałem się że moje usterki nie będą już usunięte bo jest po gwarancji i to nic że przy wcześniejszych wizytach zgłaszałem je z marnym skutkiem usunięcia .
Oczywiście odrzucono również moją chęć wykupu/przedłużenia gwarancji bo "po terminie".
Jak jest potrzeba wymiany tarcz,klockôw to sami dzwonią a jak kończy się gwarancja to juz nie ma kto przypomnieć.
To tyle odemnie .Jedno jest pewne,to ostatnie auto zakupione w tej firmie .Szkoda bo BMW fajne auta robi ale kupując samochód oczekuje się czegoś więcej .
cher

Dołączenie: 30 Wrz 2014 09:58
Moje BMW: nie powiem

Re: Nie polecam aso Wrocław Inchape

Postprzez Azaj » 05 Lis 2016 16:02

Od niedawna masz jeszcze w Długołęce ASO TEAM. Druga strona miasta, aczkolwiek zawsze można spróbować.
W Beemie siła drzemie!
Awatar użytkownika
Azaj

Dołączenie: 10 Wrz 2013 14:46
Miejscowość: Wrocław
Moje BMW: Było: E39 520i 1998r.
E90 318i 2005r.

Postprzez geno1234 » 07 Lis 2016 16:36

Też mam zdanie, że dział sprzedaży jest ok ale serwis to porażka. Cokolwiek chciałem tam załatwić to zawsze był jakiś problem. Wcześniej miałem auto innej marki, nie premium, ale serwis mieli znacznie lepszej jakości niż w BMW Inchcape. Nie spodziewałem się, że taka marka może mieć tak w dupie klienta już po zakupie. Słyszałem wcześniej, że ludzie co kupili w Inchcape jeżdżą serwisowac do innych miast, ale sceptycznie do tych opinii podchodzilem przy zakupie. Teraz już wiem, że to prawda i dlaczego tak jest.
Ja się miesiąc temu przeniosłem z serwisowaniem do Dlugoleki. dotychczas miałem jedna wizytę, ale wszystko zrobione bez zastrzeżeń, w wyznaczonym dniu i czasie krótszym niż było planowane. Mam nadzieję, że na dłuższą metę tak zostanie i w końcu będę zadowolony z serwisu bmw.
Awatar użytkownika
geno1234

Dołączenie: 03 Wrz 2015 19:11
Miejscowość: Wrocław
Moje BMW: F10 520d xdrive B47 2015

Postprzez Rivasi » 16 Kwi 2017 19:13

Polityka firmy Inchape jest kiepska rownierz w Warszawie, trzy wizyty w tej firmie i trzy problemy z czego dwie ktore skonczyly sie zaraz przed sadem (na liscie intencyjnym). Jakos ne mam problemow ani z ASO Auto Fus ani z ASO Bawaria Motors w tym samym miescie.

Szczerze odradzam komukolwiek jakakolwiek stycznosc z ASO Inchape wcalym kraju.
Moja La Bunia

DO E9x :
oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl

Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie
Awatar użytkownika
Rivasi

Dołączenie: 31 Mar 2013 20:25
Moje BMW: BMW E91 325 xi 2007

Postprzez hornecik » 05 Lis 2017 19:32

Miałem przyjemność korzystać z servisu moją E65 750 , auto wyjechało nie naprawione i w dodatku uszkodzili więcej niż było , z dużym rachunkiem bez pomysłu na naprawe więc zlali mnie. Gorszego serwisu w życiu nie widziałem . Omijać z daleka!
hornecik
Zanim zapytasz - POSZUKAJ!
Zanim zapytasz - POSZUKAJ!

Dołączenie: 21 Lis 2012 22:50
Miejscowość: Legnica
Moje BMW: było E30 , E39 jest E36 , E65 , F10

Powróć do Nie polecam tego sprzedawcy/usługodawcy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość