Skocz do zawartości

Ile placicie za OC swoich 6'ek?


Villain

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

Ile i w jakim towarzystwie ubezpieczeniowym placicie za OC lub OC z nnw?

Oplaca sie w ogole brac nnw czy to pic na wode?

Mi z pelnymi znizkami za bezszkodowa jazde wychodzi 1100zl w link4 albo 1050zl w axa.

Jak to wyglada u was?

Ogolnie spodziewalem sie ze zejde ponizej 1000zl, ale widze ze w bmw wszystko jest "naj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 1014 zł w PZU..gdyby nie szkoda wspólnika byłoby jeszcze mniej...

Tyle że ja to mam po dobrej znajomości...

AC za to prawie 4k :(

To nie do końca kwestia samej marki a pojemności silnika chyba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety na dziendobry zwyzka za marke bmw ja place 1100 za oc+mini asistans+opony asistans+nnw w liberty :wink: zawsze mozna rozlozyc na dwie raty :P

Czasem na drodze spotykam prawdziwych szalencow...

Pedza na złamanie karku i wbrew rozsadkowi...

Czasem naprawde ciezko ich wyprzedzic...

 

 

Moje 730d==>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no chlopaki, wiadomo ze nie zale sie ze duzo i mnie nie stac, bo nie o to chodzi.

Poprostu poprzedni wlasciciel placil 900, a zawsze jak kupowalem auta mialem tansze oc niz poprzednicy o jakies 10-15%, teraz wychodzi 20% wiecej w stosunku do poprzednika, ale z tego co juz czytalem OC poszlo od tego roku w gore, poza tym faktycznie popytalem troche i chyba faktycznie chodzi tu tez o to ze to bmw.

Czyli ogolnie widze zblizone oferty, nigdy nie place w ratach, zawsze calosc, takze tylko pytalem orientacyjnie jak to ma sie w stosunku do innych uzytkownikow 6'tek :)

Dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam zostawić swoje namiary w którejś (nie pamiętam która konkretnie to była) z porównywarek ubezpieczeń.

Tym sposobem w ubiegłym sezonie jeździłem na ubezpieczeniu z Liberty, obecnie przekonali mnie telemarketerzy z Avivy.

Sytuacja jest o tyle ciekawa, że przed wygaśnięciem polisy dzwonią do mnie z wyceną z poszczególnych towarzystw i można bez zbędnego biegania wybrać najkorzystniejszą ofertę na OC :)

Jak by nie patrzeć parę stówek w kieszeni zostaje na tym interesie. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.