Skocz do zawartości

Nowa seria 5 G30


samson11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Stylistyka wyświetlacza zapożyczona od późniejszych serii F.

Mi nie podoba się kierownica. Lewarek zmiany biegów na tym zdjęciu wydaje się monstrualny.

Ogólnie na pewno będzie wszystko bardzo zbliżone do G10. Już w serii F robiło się wszystko na jedno kopyto i myślę, że w serii G będzie podobne.

Podsumowując szału nie będzie :D

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

też mi w serii 7 nie pasuje to srebro, kierownica to już w ogóle porażka, najładniejsza jest teraz w F10 M pakietowa

 

http://www.bmwblog.com/2016/01/15/magna-international-has-won-a-major-contract-to-build-vehicles-for-bmw/

BMW rozpocznie produkcję nowego G30 serii 5 na koniec tego roku, oczekuje się, że firma, aby odsłonić nowej serii 5 na Paris Motor Show.

Czyli październik 2016 premiera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma radykalnej zmiany wizerunkowej, bardziej przypomina duży lifting F10. Ale chyba o to chodziło producentowi - F10 trafiła w gusta odbiorców, sprzedaje się nadaj świetnie, a target docelowy tego modelu też chyba nie lubi wielkich przeskoków. Będzie więc kontynuacja, ale czy na plus..?

G30 nie powala mnie na kolana - przeciwnie niż w 2010 przy prezentacji F10. Na żywo może będzie lepiej, ale z tego co widzę, to F10, szczególnie w M-pakiecie ( i niebieskim kolorze :mrgreen: ) szybko się nie zestarzeje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

kilka moich spostrzeżeń:

1. Na filmiku tej niebieskiej 530d wnętrze jest siódemki - jest wtedy napis 7 er.

2. Kombi ma oznaczenie 520d i mamy po obu stronach końcówki wydechu. Widziałem gdzieś zdjęcie z oznaczeniem 518d też były 2 końcówki. Czyżby teraz każda G30 będzie tak miała? Mi się podoba.

3. Słyszę już nie pierwszą opinię, że możemy się spodziewać głębszego liftingu. Myślę, że F10 jest tak dobra i ładna, że nie ma co za bardzo wymyślać. Poczekamy jak będzie na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie się śmiali jak pisałem że wygląd zewnętrzny f01 i G10 to wd mnie taki lifting duży i nadal tak uważam. Po prostu nie ma takiego czegoś jak pomiedzy E60/F10

 

Śmigałem ostatnio 2 dni nową 7er i w środku jest przepaść do F01 na+. Miałem wątpliwości co do tej kierownicy też ale jak pojeździcie zobaczycie że ta M pakowa z F wcale nie jest takie cudo :) za kilka dni biorę Ske to porównam. Jeśli nowa 5er bedzie miała taki środek jak G10 no to będę długo miał co rozmyślać E/5er/7er/S /X5 :duh:

Edytowane przez Azgaroth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nowa 5er bedzie miała taki środek jak G20 no to będę długo miał co rozmyślać E/5er/7er/S /X5 :duh:

 

chodziło Ci o G10, tak?

 

Chyba jednak chodzi o G11/12... G10 to symbol niedoszłej 5.

Błąd pojawił się także we wcześniejszych postach.

"Albo GRUBO albo WCALE"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nowa 5er bedzie miała taki środek jak G20 no to będę długo miał co rozmyślać E/5er/7er/S /X5 :duh:

 

chodziło Ci o G10, tak?

 

Chyba jednak chodzi o G11/12... G30 to symbol niedoszłej 5.

Błąd pojawił się także we wcześniejszych postach.

Edytowane przez lewybmw1
"Albo GRUBO albo WCALE"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem , że G30 będzie o prawie 100 kg lżejsza niż F10 , a w M5 będzie też x- drive.

Na razie podzielam zdanie , że nie będzie żadnego szoku jeżeli chodzi o stylistykę ani przepaści technologicznej F10/G30 i dlatego

moja myśl o zakupie nowej F10 w ostatnim możliwym momencie jest jeszcze aktualna pod warunkiem ,że bmw zaoferuje duże zniżki .

No chyba , że na żywo nowa piątka mnie zaczaruje :)

Pożyjemy , zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle by nie przeszczepiali srebrnego panelu klimy, strasznie mi się to nie podoba w nowej 7-ce...

 

Racja, mi to przypomina Forda Kugę

Wyluzujcie. Będzie można sobie wybrać inny kolor (najprawdopodobniej bez dopłaty). To tylko przykładowe zdjęcie. Nie zdziwię się jak nowa 5-ka będzie dostępna w 10 mln niepowtarzalnych konfiguracji (kombinacji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

http://www.bmwnews.it/bmw-serie-5-g30-ultimi-scatti-quasi-senza-veli/

tłumaczenie

http://i0.wp.com/www.bmwnews.it/wp-content/uploads/2016/01/BMW-Serie-5-G30-2.jpg?resize=720%2C480

BMW serii 5 G30: na tych zdjęciach szpiegowskich widzimy ostateczny kształt samochodu. Bogata zawartość technologiczny i dumnie prezentuje pełną gamę silników.

 

BMW serii 5 G30 jest średni sedan, na których BMW nie może się nie udać. Jeśli seria 3 jest najlepiej sprzedającą sedan w świecie bawarskiego producenta, BMW serii 5 to model, którego celem jest, aby mieć trochę więcej, ale bez rozbijania bogactwo BMW serii 7 to model, nowy BMW 5 serii G30, która obiecuje zaskoczyć swoich fanów z bogatym posagiem i technologii z zakresu całkowicie przeprojektowany silnik, w stanie sprowadzić go z powrotem w czołówce swojego segmentu pod względem komfortu jazdy, jak i treści.

 

Nawet Hybrid "z beczki", ale nie tylko

Mieliśmy już okazję docenić prototypy BMW 5 Series G30 hybryda, specjalnie nowe BMW 530th, odzwierciedlając ideę BMW oferowania wersji hybrydowej każdego modelu. I "oczekiwać tego samego silnika, który będzie napędzać ten 330E BMW , lub 4-cylindrowy silnik o pojemności 2.0 litra z 240 KM technologii TwinPowerTurbo jest skojarzony z napędu hybrydowego występującego w tandemie doskonałej 8-biegową automatyczną skrzynią biegów firmy ZF. Będzie miał zasięg około 33 km w czystym trybie elektrycznym. Nie ma już we wczesnych etapach badań są kamuflaż staje się światłem i jego ogólny kształt pewnością przypomina nam o aktualnej BMW serii 7 G11 . I jak kaptur G11, także BMW serii 5 G30 nie jest już "głupio" cięcie poprzeczne przez linie zamknięcia. Pod psichedlica camaffura, przednie światła - które będą miały pełnej technologii LED - i ogon z charakterystycznym wzorem "L" będzie zwykle BMW gród wraz z nieuchronnym podwójnej nerki.

 

Super Platforma

Kolejne BMW serii 7, grot do szerokiego wykorzystania włókien węglowych w konstrukcji platformy będzie "matką" dla przyszłego BMW serii 5 G30. Platforma znany jako CLAR (klaster Architektury, Ed) lub 35up - według nomenklatury wewnętrznym - zostanie podzielona wśród wszystkich modeli do BMW serii 3 G20. BMW serii 7 G11 / G12, rdzeń węglowy nowej platformy była w stanie w stanie zredukować ogólną masę 130 kg.

 

gama silników

Według naszych informacji, Stanów Zjednoczonych otrzyma BMW 530i, 540i, 550i oraz 540D. Napęd na cztery koła xDrive będzie dostępny we wszystkich modelach, z modelami 540D xDrive 550i xDrive oraz, w miarę możliwości dostępnych tylko w Stanach Zjednoczonych. Podobnie będzie mieć taką samą gamę silników, która zadebiutuje na zbliżającym się BMW serii 3 i BMW serii 7 G11 LCI. Przechodząc przez mały 3-cylindrowy B38 / B37 (the 518i 518d a) dla B47 4-cylindrowy / B48 (520i, 520d, 525i, 525d, 530i) do wielkiego 6-cylindrowy B57 / B58 (540i, 530d, 540D) podsumowując potężny 550i 8-cylindrowy a wersja N63 "na pełnym gazie" z technologią BMW M TwinPowerTurbo BMW M5 G30.

 

technologia

Niektóre perły technologii w BMW serii 7 będzie strąconych na BMW serii 5 G30, łącznie z systemem dotykowym do nowego systemu iDrive, reflektory z technologią laserową, pilot parking, nowy Comfort Assist Kontroli gest, NFC do telefonu komórkowego.

http://i0.wp.com/www.bmwnews.it/wp-content/uploads/2016/01/BMW-Serie-5-G30.jpg?fit=1440%2C960

http://i1.wp.com/www.bmwnews.it/wp-content/uploads/2016/01/BMW-Serie-5-G30-4.jpg?fit=1440%2C960

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym by wygladała własnie tak http://www.autocentrum.pl/newsy/z-kraju-i-ze-swiata/seria-5-nowe-bmw-serii-5-premiera-w-2016-roku/galeria-zdjec/

przednie lampy w stylu e60 i odrazu widac agresje, moim zdaniem jak by tak wygladał przód i linia boczna to było by o niebo lepiej niż w f10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.