Skocz do zawartości

G30 M550i xDrive


kosa69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 548
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Członkowie klubu

@sławek Filmik widziałem, na nim słychać że to nie popierdółka a chodzi mi o to, że na żywo nie słyszałem nic. Jak mi odjeżdzał to musiał dać na oko minimum 70% gazu i dalej było cicho. I to mnie niezmiernie dziwi.

Sam mam V8 w garażu i mam wrażenie, że nigdy mi się nie znudzi ta zabawa, że ja ruszam prawą stopą a ludzie odwracają głowy jak zaprogramowani :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportowe osiągi, ale wciąż z gracją sarenki :). Podoba mi się, że BMW potrafi zrobić wybitnie szybki wóz dla 4 os. rodziny, która nie musi używać ochraniaczy na zęby i koreczków do uszu (pozdrowienia dla rodzin właścicieli RS6 Avant!!!). Moim zdaniem M550i jest najfajniejszą 5tką jaką można kupić. FENOMENALNIE wyważony wóz, złoty środek. Dla mnie to idealny kandydat na następne auto. Jestem kompletnie zakochany :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jechalem za M550i i muszę powiedzieć, że strasznie cichy. Jak stałem za nim na światłach to okno w dół i cisza. Mówię, może start/stop załączony ale jak ruszył dalej cisza. Posiedziałem mu trochę na tyłku, więc w końcu odjechał (ale raczej nie z gazem w podłodze) i mimo to nic nie słyszałem. Może to ta polityka, że serię robią dziadoską, żeby w Mperformance inwestować.

 

To dokładnie o to chodzi... w tej klasie to auto ma jechać jak pocisk a nie robić hałas jak civic 1,5 vvti z przedzirawionym tłumikiem na wiejskiej imprezie. Miałem pomysł żeby robić aftermarkketowy tłumik w swojej 650 ale szybko mi przeszło. Używam auta na codzień i nie wyobrażam sobie jakbym się zmęczył 2-3 godziny dziennie w aucie z pierdzacym tłumikiem. To jest dobre w sportowych autach przez kilka godzin w weekend. Co do cichości to tylko w trybie komfort, jak zmienisz w sport u walniesz po gazie to jest dobry dźwięk. Czasami zachowam się jak 15 latek i wjeżdżając do galerii na podziemny parking straszę tak ludzi ;-) kolega jak ze mną jechał powiedział ze mam coś z głową i powinienem na kamerze nagrać najlepsze kompilacje jak ludzie odskakują na boki przy strzale z wydechu :mrgreen:

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Jezdzilem ostatnio M550i i muszę przyznać, że dźwięk jest słyszalny przy mocnym przyśpieszaniu nawet w comforcie, przechodząc na Sport auto staje się dzikusem, ale dźwięk nie męczy. Jest przyjemny dla ucha ale nie jest zbyt krzykliwy, co uważam dla auta pokroju limuzyna za duży plus. Auto jest kompletne - z jednej strony daje ogromny fun a z drugiej jest komfortowe, wygodne i przestronne. Natomiast mam wrażenie, że jest niższe od innych aut w stylistyce M, zwłaszcza że przywaliłem dolną belką przedniego zderzaka w kilku miejscach, wcale nie najeżdżając szybko. Na co dzień jeżdżę 3GT w Mpakiecie i tego problemu nie miałem Mieliście podobne doświadczenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie techniczne.

W jaki sposób mogę zmienić zegarek z cyfrowego na taki okrągły na zegarach ?

 

Tutaj taki jak się wyświetla u mnie :

 

 

http://st.motortrend.com/uploads/sites/5/2017/04/2018-BMW-M550i-xDrive-interior-gauges.jpg

 

 

A jak zmienić na taki ??

 

 

http://g30.bimmerpost.com/goodiesforyou/5/g30/wallpapers/official/moreinterior/P90237265_highRes_the-new-bmw-5-series.jpg

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie techniczne.

W jaki sposób mogę zmienić zegarek z cyfrowego na taki okrągły na zegarach ?

 

Tutaj taki jak się wyświetla u mnie :

 

 

http://st.motortrend.com/uploads/sites/5/2017/04/2018-BMW-M550i-xDrive-interior-gauges.jpg

 

 

A jak zmienić na taki ??

 

 

http://g30.bimmerpost.com/goodiesforyou/5/g30/wallpapers/official/moreinterior/P90237265_highRes_the-new-bmw-5-series.jpg

 

Idrive:

1. Mój Pojazd

2. Ustawienia Idrive

3. Wskaźniki

4. Zestaw wskaźników

5. Czas

 

Wybrać analogowy czy cyfrowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idrive ustawienia wygląd czas ...coś takiego.

A czy wyświetlacz jest jednorazowy?tzn.czy po dotknięciu palcem trzeba go wymieniać na nowy?

 

 

Doczyścisz go mikrofibrą, ale do momentu, aż się nie porysuje, pod żadnym pozorem nie próbuj nic na niego psikać.

 

Ja chciałem użyć takiego szpreju do LCD psiknąłem, aby szybko czystą mikrofibrą zetrzeć, niestety została taka jakby plama wtopiona w ekran, niczym tego nie idzie doczyścić.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie techniczne.

W jaki sposób mogę zmienić zegarek z cyfrowego na taki okrągły na zegarach ?

 

Tutaj taki jak się wyświetla u mnie :

 

 

http://st.motortrend.com/uploads/sites/5/2017/04/2018-BMW-M550i-xDrive-interior-gauges.jpg

 

 

A jak zmienić na taki ??

 

 

http://g30.bimmerpost.com/goodiesforyou/5/g30/wallpapers/official/moreinterior/P90237265_highRes_the-new-bmw-5-series.jpg

 

 

1. Mój Pojazd

2. Ustawienia Idrive

3. Wskaźniki

4. Zestaw wskaźników

5. Czas

 

Wybrać analogowy czy cyfrowy

 

Nie mam czegoś takiego...

Jak wejdę we wskaźniki to mam tylko "spokojny", "individual" I "komputer pokładowy". Nigdzie nie ma "czas"?

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wejdę w komputer pokładowy to nie ma tam nigdzie "czas". Są tylko opcje co ma być wyświetlane na komputerze, trzy opcje...

Najwyższy czas sięgnąć po instrukcję obsługi. W wersji papierowej lub w aplikacji BMW „Driver’s Guide”

Pozdrawiam.

Też tak miałem i się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wejdę w komputer pokładowy to nie ma tam nigdzie "czas". Są tylko opcje co ma być wyświetlane na komputerze, trzy opcje...

Najwyższy czas sięgnąć po instrukcję obsługi. W wersji papierowej lub w aplikacji BMW „Driver’s Guide”

Pozdrawiam.

Też tak miałem i się udało.

 

Pierwsze co zrobiłem to sięgnąłem po instrukcję i niestety ale mam inaczej ;) stąd pytanie. Na zagranicznych forach wyczytałem że to jakiś błąd aut z którejś produkcji. Mają wypuścić soft.

Sprzedam:

- Przednia nakładka M Performance carbon - BMW G30

- Nakładki lusterek M Performance carbon - BMW G30


Info priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy auta z aktywnym tempomatem, czy on działa tak jak w najnowszych Audi, tzn. że sam zwalnia jak wjeżdża w teren zabudowany albo jak widzi znak ograniczający prędkość to dostosowuje prędkość do niego ?

Nie wiem ja działa to w Audi ale w BMW trzeba każdorazowo potwierdzić czy chcesz zastosować proponowaną ze znaków prędkość. Wszystko w zakresie +- 15 km/h. Rozsądne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pany a jaka jest różnica pomiędzy adaptacyjnym zawieszeniem a adaptive professional? Póki co udało mi się wyszukać że różnica jest w tym że koła tylne są dodatkowo skrętne i stabilizacja przechyłów?

Czy oba zawieszenia są tak samo niskie? Które zawieszenie jest bardziej komfortowe?

To ostatnia z opcji jaka została mi do zamówienia auta wiec liczę na Wasze wskazówki dotyczące różnic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.