Skocz do zawartości

Starsze auta


Dedi1234

Rekomendowane odpowiedzi

Chce zakupic auto ktore poprostu wstawie do garazu i bede dlubal przy nim aby doprowadsic do perfekcji. Jak sie to mq wtedy z przepisami aby takowe auto zarejestrowac jako zabytek. Czy odrazu lepiej wydac wieksza kwote i miec auto w o wiele lepszym niby stanie, czy tez kupic takowe e30 za 9 tys i doprowadzac je do ladu na oryginalnych czesciach. Ktos bawi sie w takiencos na forum? E30 to jest przyklad, interesuja mnie tez e34 i inne starsze modele. Wiadomo takie e30 juz podchodzi nawet pod 25 tys w fajnym stanie i w gore. Na mobile widzialem. Juz po 120 tys zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce zakupic auto ktore poprostu wstawie do garazu i bede dlubal przy nim aby doprowadsic do perfekcji. Jak sie to mq wtedy z przepisami aby takowe auto zarejestrowac jako zabytek. Czy odrazu lepiej wydac wieksza kwote i miec auto w o wiele lepszym niby stanie, czy tez kupic takowe e30 za 9 tys i doprowadzac je do ladu na oryginalnych czesciach. Ktos bawi sie w takiencos na forum? E30 to jest przyklad, interesuja mnie tez e34 i inne starsze modele. Wiadomo takie e30 juz podchodzi nawet pod 25 tys w fajnym stanie i w gore. Na mobile widzialem. Juz po 120 tys zl

 

Miałem to samo. Chciałem E38 zrobić właśnie na zabytek ale mi przeszło.

Wóz kupiłem bezwypadkowy z kompresją na cylindrach powyżej 12Bar.

Odrestaurowując samochód włożyłem w niego ponad 40 tys. PLN (głównie ASO) w niecałe 2 lata.

... chcę go sprzedać i nie mogę wziąć 20 tys. PLN... bo przecież w Szwajcarii E38 można kupic jezdzące, w stanie idealnym za 12 tys. PLN :duh: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie watpie ze i tak bedzie :), ale jednak taka kwota 20 tys. Jest dla mnie jak narazie za duza. Chce znalesc cos w miare tanszego i oczywiscie o polowe mniejszych pieniazkach. To auto nie musi dla mnie odrazu idealnie wygladac, mam czas na to i miejsce aby moglo stac :). Ale nie powiem e38 napewno jest pieknym autem, moze powinienes jednak sam. Go po3mac troche jeszcze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.