Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie, od wtorku jestem szczęśliwym posiadaczem BMW X5 E53 2003r. Mam nadzieję że nie zawalę Was masą pytań bo jak do tej pory jestem zielony w sprawie tego samochodu, jestem na etapie połykania informacji o tym aucie, ale już widzę że bez Waszej pomocy się nie obejdzie. Także proszę o wyrozumiałość, wiem że odpowiedzi typu "to już było poszukaj na forum" się pojawią ale cóż po to jest forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne towarzystwo,

 

Jestem nowy na forum więc jak przystało, chciałbym się przywitać i podziękować za możliwość korzystania z kopalni wiedzy na temat BMW

 

Rozglądam się za przyzwoitym E39 kombi z automatem, potrzebuję drugiego auta w rodzinie, a że zawsze mi się e39 podobało to chyba nadszedł czas spełnić dawne marzenie motoryzacyjne :-)

 

Mam nadzieję, że z Waszą pomocą znajdę ciekawy wóz, który nie okaże się na dzień dobry studnią bez dna :-)

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów bawarskich pojazdów :) Jestem Łukasz z Lublina . Od 2 lat z narzeczoną używamy beemek, najpierw e87 a obecnie e90 320i. Czytam sobie forum od dawna ale w końcu postanowiłem do Waszych dołączyć. Na codzień pracuje jako serwisant sprzętu medycznego i poruszam się służbowym pojazdami ale po pracy lubię "radość z jazdy " :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Kolejna kobieta na forum :)

Standardowo - "kupiłam e36, robię na igłę, będzie też jako daily, tylko klasyki!".

Temat w galerii o niej powstanie jak odkopię spod miliona części do auta lustrzanę, będzie też relacja z renowacji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Założyłem konto ponieważ szukam obecnie dla siebie samochodu, oraz chciałbym podzielić się informacjami na temat jednego egzemplarza, którego oglądałem wczoraj.

Być może pozwoli to komuś oszczędzić trochę czasu a na pewno pieniędzy wydanych na serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

 

Od kilku dni jestem posiadaczem BMW E87 130i:) Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne!

Myślę w moich rękach auto przeżyję drugą młodość i zostanie dopieszczone:)

Na dniach założę nowy temat jedyneczki z dokładnym opisem, gdzie będą opisywane wszystkie mody.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.