Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Jestem ogromnym fanem Audi i na pewno do tej marki wrócę, ale od miesiąca stałem się posiadaczem BMW E46 Cabrio 320cd 2006 rok.

Zabawka jest niesamowita, radość z jazdy w gorące dni nieoceniona :) Bema do przyszłego roku ze mną, a kto wie - może i dłużej :)

 

http://i66.tinypic.com/rvhykg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

Kuba, jestem z Poznania, jestem obecnie posiadaczem Audi A6C5, rozważam na poważnie zakup E91 lub F31 do końca roku, więc będę męczył pytaniami.

Nie jestem mechanikiem ani znawcą, tym bardziej w temacie BMW, więc liczę na pomoc. Postaram się podążać wyznaczonymi zasadami tego forum :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry.

To moje pierwsze BMW, które jest prawie 5 razy młodsze ode mnie :D .Seria 1 E87 1.6 2004 r. Kupiłem go emocjami, tak jak stał. Nawet nie zauważyłem,że jest mały odprysk na szybie i dopiero sprzedawca zwrócił mi na to uwagę :-).

Ten akurat model jest pięknie wyposażony: navi (niestety tylko na kraje zachodnie ), szyberdach + i-drive z wysuwającym się ekranem na podszybiu. I , co bardzo dla mnie ważne: czyta MP3 i widzi foldery na płytach CD/DVD. Jak to zrobić, pisałem w oddzielnym wątku.

Sprawdza się hasło BMW: "" Radość z jazdy " ;-)

Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na samochodach, to jakby dziewica prowadziła blog o sexie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Jestem Łukasz, od tygodnia jestem posiadaczem BMW E61 3.0d zawirusowanego z 218PS na 256PS, frajda z jazdy niesamowita, i mam nadzieję że taka pozostanie :D

Pozdrawiam wszystkich pasjonatów marki :handshake:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Od 2 tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem BMW E61 523i rocznik 2005 z silnikiem N52.

Zdążyłem już założyć LPG.

Wreszcie spełniłem swoje marzenie, pozdrawiam wszystkich sympatyków marki !

 

I jak największej przyjemności z jazdy B-emkami ;-)

 

pzdr Nix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry bardzo wszystkim forumowiczom.

Dopiero co sie zarejestrowalem w dziale serii 1 i mam nadzieje pozostac dluzej ze wzgledu na to ,iz poszukuje BMW 1 dla mojej kobiety.

Niestety nie odnalazlem dzialu "pomoc w zakupie" dlatego pozwalam sobie umiescic tutaj prosbe o rade przed zakupem.

Interesuje nas BMW 114i , BMW116i rocznik 2012/2013 z przebiegiem do 30 tys km.

Jaki typ silnika wystepuje oraz na co zwrocic uwage przy zakupie.

Pozdrawiam moderatora i jesli jest dzial pomocy w zakupie to prosze o wskazanie a natychmiast przeniose temat tam gdzie trzeba tak ,aby nie robic balaganu na forum.

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukałem, szukałem :shock: ...i znalazłem :lol: , więc witam wszystkich użytkowników BMW. Myślę, że niedługo zostanę tym szczęśliwym posiadaczem BMW X3 2.0D 177KM, jeszcze nigdy nie jeździłem tą marką(kiedyś trzeba zacząć) choć przeżyłem już dooobrych parę wiosen . Jestem z południowo wschodniej Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.