Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Od zeszłego tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem długo poszukiwanej e61 530d LCI. Jednocześnie chciałem podziękować wszystkim, którzy podpowiadali w dziale co sądzicie o tym bmw. :cool2:

Zaczyna się kolejna przygoda z ciekawy autem. Poprzednia trwałą prawie 5 lat z volvo v40 i tamtejszym forum. Volvo i tak zostaje w rodzinie bo szkoda sprzedawać.

Muszę porobić trochę fotek i za jakiś czas powstanie galeria.

 

Pozdrawiam i do usłyszenia na forum,

Borys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Forumowiczów! :)

 

Marką BMW pasjonuję się od małego. Zaraził mnie mój tato który to kupił już ładnych parę lat temu swoje pierwsze BMW e34 524td i od tego wszystko się zaczęło. Ja upodobałem sobie w szczególności model E30 i to na nim skupiam całą swoją uwagę i wolny czas. Jestem szczęśliwym posiadaczem tego modelu od dobrych 6 lat. Opiszę później w galerii mój egzemplarz.

 

Pozdrawiam

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy :) Zawsze interesowałem się motoryzacją, zwłaszcza tą starszą, z lat 80 i 90. Na osiemnaste urodziny dostałem od wuja "w spadku" BMW E34 czyli klasyk z tamtych lat :D Z czasem chciałbym też się dorwać do E39 to takie marzenia z dawnych lat. Pozdrawiam serdecznie moto zapaleńców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Łukasz 34 lata z Mińska Mazowieckiego.

Od 10 lat jeżdżę Audikami.

Zanabyłem E39 3 tygodnie temu.

3.0 benzyna 2001 rok automat, touring.

Aktualnie mam beemkę na pierwszym serwisie u znajomego (wszystkie płyny, hamulce, antykorozja, uszczelka pod deklami, parktronic i kilka innych małych drobiazgów).

Bardzo fajnie mi się tą BMką jeździ i o dziwo odpycha się (subiektywnie) lepiej od A8 4.2.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Kilkanaście lat temu miałem złote bmw e21 318i z 1980r., ale urodziły się bliźniaki i się okazało, że rekin jest za mały... przewinęło się kilka aut lepszych i gorszych i teraz jest bmw e91 320d z 2007r., Jestem z okolic Lublina.

Pozdrawiam.

 

Właśnie zobaczyłem że to dział jedyneczki, a ja z trójeczką tu wyskoczyłem... :/

Pozdrower Krzysztof :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jestem Tośka, od niedawna posiadam e46, 316i, 99.

Od mniej więcej grudnia czytam mnóstwo wątków związanych z tym modelem, i w końcu postanowiłam do was dołączyć.

W posiadaniu jestem od kwietnia, jednak praca sprawiła, że za renowacje i drobne niedociągnięcia mogę zabrać się dopiero teraz. Wierzę, że w razie problemów mi pomożecie. Może kiedyś uda mi się też coś wam doradzić.

Oczywiście jestem kobietą, więc nie znam się na wszystkim tak jak facet. :D

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z Podhala!!!

Nie mam jeszcze BMW, ale jestem na kupnie. Mój wybór to seria 3 E92 z 3.0 diesel szczególnie z napędem na tył i komputerem pokładowym profesional.

Mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się znaleźć wymarzony egzemplarz.

Poprzednio jeździłem drobnie spersonalizowanym Smartem :wink:

7a2558f7075c.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.