Skocz do zawartości

Auto do komisu


Mariusz040

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciałem się zapytać jakie macie wrażenia odnośnie komisów. Do tej pory sprzedawałem auta sam, na własną rękę. Ostatnio dostałem ofertę od AutoAuto. Oferowali mi pomoc niedawno, ale sprzedałem samochód i jakoś nie skorzystałem. Ogólnie to oni przedstawiają siebie jako geniuszy marketingowych, sprzedamy każdy samochód w tydzień itd. Praktycznie to nie wiem nic poza tym, że liczą sobie 5% i wystawiają ogłoszenie na otomoto. Plus jest taki, że dają gwarancję na samochody, przewija się u nich dużo klientów, może współpracują z jakimiś firmami? Zdziwiło mnie to, że w przypadku gdy nie sprzedadzą samochodu w przeciągu miesiąca mogę od nich zabrać auto i nie ponoszę żadnych kosztow. Praca komisów w dużej mierze polega na tym, że co miesiąc biorą sobie opłatę za postój, mycie itd. Tutaj dowiedziałem się, że nikogo nie chcą naciągać.

Macie może jakieś doświadczenia w tej kwestii? Korzystaliście z komisów lub konkretnie z tego?

 

Pozdrawiam

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja tam u nich nie widziałem skuteczności. Znajomy wstawił auto i wbrew buńczucznym zapowiedziom w dobrej cenie nie sprzedali. Daj sobie spokój i sprzedaj sam. Gwarancję dają jak cała reszta "komisów", czyli ubezpieczenie mechaniczne niewiele warte. W W-wie dużo ludzi nie ma czasu na sprzedawanie samemu samochodu, więc wstawiają do komisu i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.