Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was :)

od 2 tygodni jestem posiadaczem BMW 520i, jestem bardzo zadowolony z samochodu teraz czas na zapoznanie się z wami, maniakami marki, hobbystami oraz pasjonatami.

jestem z Łodzi myślę że na jakimś spocie poznam kilku z was, forum czytam juz od jakiegoś czasu i praktycznie na wszystkie pytania znajduję odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was z deszczowej Szkocji.

Od 2008 jestem szczesliwym posiadaczem

 

E24 z 87r 5.0 V12 po przekladce silnika

 

http://upload.secondsun.pl/img/1414176885img-20140916-wa0003.jpg

 

 

I w tym tygodniu zakupilem

E31 z 97r 4.4 V8

 

http://upload.secondsun.pl/img/141417744020141020_175523.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Od tygodnia stałem się ponownie bo dłuższej przerwie szczęśliwym posiadaczem marki Bmw e46 Touring 2.0d. Wcześniej jeździłem Bmw e36 coupe 2.8,Bmw e36 touring 2.0, Bmw e30 cabrio 2.0 , Bmw e30 sedan 2.0 lecz nie wiem czemu nastąpiła chwilowa zmiana na Audi A4 B6 2,5 Tdi Quattro ale wróciłem do ulubionej marki...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE japanrot najladniejsze :) witamY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam wszystkich. Przyszedł czas się zarejestrować i napisać coś o sobie. Podjołem decyzję aby spełnić drugie swoje marzenie motoryzacyjne, co prawda z 20-sto letnim opóźnieniem ale nadal aktualne. Chcę wreszcie kupić wymarzone bmw e32, kwota przeznaczona to 10 tysi. Warunek to jasny środek, ciemna buda noi żeby niebyło zabardzo zamordowane. Jeśli chodzi o silnik to chyba nailepszym rozwiązaniem będzie rzędówka. Mam nadzieję że koledzy pomogą w razie jakichś wątpliwości. Pierwszy pojazd marzeń to motocykl m72 którego utrzymanie w sprawności i oryginale graniczy z cudem. Bmw będzie służyć góra 3 tygodnie w roku a reszta to tylko w koło komina żeby w ziemię niewrosło. Mile widziane jakiekolwiek sugestie. Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.