Skocz do zawartości

Pierwsze BMW M2


Duffy

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie zgadzam się z powyższymi opiniami że ASD nie takie złe jest jak wszyscy piszczą w internetach.

Wiele osób wyrabia swoją opinie po tym co słyszą z nagrań na YT a to co na żywo słychać w aucie to dwa różne światy.

Na początku zanim pojeździłem autami z tym to myślałem nad wykodowaniem tej funkcji ale po paru tysiącach km zostaje na pewno :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Sześciocylindrowy motor o pojemności 3.0 litra (kod N55) kręci się do 7000 obr/min. jak szalony, a przy tym doskonale brzmi powodując gęsią skórkę na ciele. Jednostka pochodzi bezpośrednio z modelu M235i, ale korzysta z podzespołów silnika S55, który znajdziemy w M3/M4. Są to m.in. tłoki ze zoptymalizowanymi dla tulei żeliwnych pierścieniami górnymi, wyczynowe panewki, świece zapłonowe i wzmocnione łożyska główne wału korbowego. Warto też wspomnieć o wydajnieszym układzie chłodzenia z większymi intercoolerami. Rezultat? 370 KM, 465 Nm (500 Nm z funkcją Overboost), 0-100 km/h w 4.3 s (automat), 4.5 s (manual) i prędkość maksymalna 250 km/h (elektr. blokada).

http://www.topgear.com.pl/garaz/fascynacje/10-rzeczy-ktore-musisz-wiedziec-o-bmw-m2/2zxezd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Czy ich p.....lo tyle miesięcy czka się na prosiaka turbo. A tu proszę M2. U kogo zamówiłem? I jaki rabat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Trochę zaszaleli, fura za ćwierć bańki albo i więcej i prawie rok czekania. :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Koleżanki i Koledzy

 

Ja własnie zamówiłem białą m2. Dostawa najwcześniej na kwiecień 2017. Dlatego zarejestrowałem się żeby jakoś przeczekać ten szmat czasu :)

O to ci wspólczuje czekania ja bym nie dał rady :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ja też szczerze współczuję. Brałbym ze stocku cokolwiek... w końcu tutaj o silnik i prowadzenie głównie chodzi ... żeby mieć od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety trzeba dlugo czekac, bo produkcja w wiekszosci leci do Usa, a poza tym Bmw bedzie tak jak w przypadku 1M limitowac produkcje - podobno ma byc podobna ilosc sztuk jak 1M, co dobrze wrozy na przyszlosc, bo auta nie beda zbyt duzo tracic na wartosci :)

 

Duzy plus kupna tego modelu jest tez taki, ze import z Usa nie zabije i nie obnizy cen jak w przypadku M3/M4, dlatego ja tez zamowilem i czekam do kwietnia :/

 

Auta od reki nie istnieja i nie beda istniec, bo salony maja zakaz kupowania M2 na salon, mozna zamawiac tylko bezposrednio do klienta.

Edytowane przez maksss
Potrzebujesz porad car detailingu,kosmetyków - pisz na PW :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW nowego nie kupowałem, ale na inne marki można dostać lepsze ceny u brokera niż w salonie, więc dużo zależy kto ma jakie znajomości w salonie, bądź jak bardzo jest zmotywowany do znalezienia najlepszej ceny...

No ale w przypadku zakupu M2 pewnie cena nie miałaby aż takiego znaczenia. Chociaż może się mylę. Taka gotówką jeszcze nigdy nie dysponowałem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury opowiadasz, już został zapowiedziany FL na 2018. M2 obecnej generacji łącznie z FL ma być produkowane do 2020, potem nowy model.

 

 

pożyjemy, zobaczymy, ja mam informacje ze żródła, a nie z internetu czy tv :) w kazdym razie bez spiny kolego :)

Potrzebujesz porad car detailingu,kosmetyków - pisz na PW :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Ładny dzik. Btw. chłopaki na zlocie też mieli takie skrzydła;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bmw bedzie tak jak w przypadku 1M limitowac produkcje - podobno ma byc podobna ilosc sztuk jak 1M

.

 

Bzdury opowiadasz, już został zapowiedziany FL na 2018. M2 obecnej generacji łącznie z FL ma być produkowane do 2020, potem nowy model.

 

Podaj jakieś info odnośnie FL dla M2. To ma być w 2018 roku czy model 2018 w lipcu 2017.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.