Skocz do zawartości

Zakup nowej serii 4, formy fiansowania


dizel1982

Rekomendowane odpowiedzi

No to ja polecam f34 - wygląd jak 4rka, nawet lepszy a w środku z tyłu więcej miejsca niż 5tka.

Z wyciszeniem jest ok, o ile opony są ciche :)

 

Send with handy.

 

Tak, wiem, oglądałem gran turismo ale kurcze, zabijcie mnie, nie podoba mi się ten samochód. Kompletnie. Dla mnie te wszystkie wersje gran turismo wyglądają jak po niedanym przeszczepie. Dosłownie jakby do limuzyny dospawali tył od modelu x4/x6 i powstało coś na nie wiadomo jaki kształt. Fakt, na pewno jest praktyczny ale jakbym miał patrzeć na ten samochód codziennie przez 3 lata i otwierać garaż z bólem to bym chyba oszalał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczny dylemat. 4er jest super ale u mnie wygrał rozsądek i wcale nie żałuje.

Spalanie 30i w trasie nawet przy dynamicznej jeździe nie przekracza 9l. Żeby dobić do 10l

to juz jest jazda proszącą się o utratę prawa jazdy lub w optymistycznej wersji 500+ i 10pkt.

A masa własna G30

ale przy Twoich realiach napewno bym się zastanowił.

Ja planuje poprostu dokupić sobie jakieś typowo weekendowe auto za jakiś czas i wtedy może być

nisko, głośno i niepraktycznie.

 

Co do wersji gran turismo to się zgadzam w 100%, wygląd nieakceptowalny włącznie z najnowsza 6er.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja polecam f34 - wygląd jak 4rka, nawet lepszy a w środku z tyłu więcej miejsca niż 5tka.

Z wyciszeniem jest ok, o ile opony są ciche :)

 

Send with handy.

 

Tak, wiem, oglądałem gran turismo ale kurcze, zabijcie mnie, nie podoba mi się ten samochód. Kompletnie. Dla mnie te wszystkie wersje gran turismo wyglądają jak po niedanym przeszczepie. Dosłownie jakby do limuzyny dospawali tył od modelu x4/x6 i powstało coś na nie wiadomo jaki kształt. Fakt, na pewno jest praktyczny ale jakbym miał patrzeć na ten samochód codziennie przez 3 lata i otwierać garaż z bólem to bym chyba oszalał.

 

Zgadzam się z Tobą w 100%. :-) Ale szanuję też zdanie osób, którym to auto się podoba :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja polecam f34 - wygląd jak 4rka, nawet lepszy a w środku z tyłu więcej miejsca niż 5tka.

Z wyciszeniem jest ok, o ile opony są ciche :)

 

Send with handy.

3GT i 6GT to profanacja "Gran Tourismo". Te auto są po prostu pokraczne...

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Life's too short to drive boring cars!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie jestem jedyną osobą której te auta się nie podobają. U mnie pod biurem parkuje czarna 5GT. Masakra. Ni to limuzyna, ni to suv. Nie wiem kto te samochody projektował ale wyglądają fatalnie. Jeżeli chcieli zrobić bardziej użytkową wersję 3 i 5 bo rozumiem że taki był zamysł projektantów to wystarczyło do 3 i 5 dodać bagażnik otwierany razem z szybą tak jak w 4 i było by super. Przecież 4 wygląda znakomicie i nikt jej na pewno nie zarzuci że ten tył pasuje jej jak świni siodło. Jest praktyczna a jednocześnie nie traci nic na elegancji i to mi się w niej podoba. Minusem po dłuższym przemyśleniu będzie niestety brak miejsca na tyle a tak jak wspomniałem, będę nim dość często pokonywał trasę Warszawa - Kraków. Obecnie jeżdżę mondeo mk4 z 2014r. Może to i wstyd ale po prostu potrzebowałem praktycznego auta, który ma dużo miejsca. Insigni kolejnej już nie chciałem zresztą miałem z oplem złe doświadczenia. Brałem pod uwagę superba ale ford dał mi lepszą ofertę bo samochód wypchany na full miałem za 130k. Brakuje mi jedynie chyba w nim pełnej skóry (mam łączoną z alkantarą bo taką chciałem) i to chyba tyle. Cała reszta jak aktywny tempomat, ostrzeganie o pojazdach w martwym polu etc mam. Ale teraz przyszedł czas na coś więcej, coś z segmentu premium :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.