Skocz do zawartości

M performance - dyfuzor + spioler do F32/F36


tedibear

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

Chciałbym się trochę więcej dowiedzieć w temacie dodatków M performance, bo nie znalazłem konkretów:

 

* spoiler - czy podejdzie do F36 ten z F32, GC ma tylko carbonowe, chyba, że się mylę, a nie chcę carbonowego. Interesuje mnie czarny mat ewentualnie w czarny lakier.

 

* dyfuzor - czy można (widziałem, że można) pomalować dyfuzor M Performance częściowo w kolor auta (np srodek zostaje czarny) ostatnio pytałem ludków w Bawarii to twierdzą, że to problem i raczej się nie da bo to jeden element. Jak to było w Waszym przypadku, może jest jakiś inny numer dyfuzora składającego się np z dwóch częsci? Czy te siatki/kratki boczne są w zestawie z dyfuzorem?

 

Będę wdzięczny za informacje i może ktoś dysponuje numerami :)

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dyfuzor tylny bez problemu pomalujesz częściowo pod kolor auta i że to jest jeden element nie ma najmniejszego znaczenia. Dobry lakiernik taśmą odetnie miejsce malowania elementów pod kolor auta od oryginału czarnego środka dyfuzora, czy według twojego uznania.

 

Carbon też zawsze możesz pomalować w kolor auta i po kłopocie :D

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że lotka będzie pasować, bo klapa jest chyba taka sama (wymiary). Bynajmniej lampy tylne od F32 pasują do F36. Carbonowa lotka dedykowana do F32 różni się od tej dedykowanej do F36 - ma inny kolor carbonu i jest zdecydowanie bardziej masywna. Osobiście zastanawiałam się (a nawet byłam zdecydowana) na OEM lotkę w czarnym macie. Ostatecznie wybrałam carbonową, która jest bardziej zadarta i ma wg mnie ładniejszy kształt. Ta z czarnego matu jest lekkim przedłużeniem klapy, jest mała. Mnie bardziej podoba się ta zadarta carbonowa, bo ta mniejsza wygląda zbyt skromnie przy dyfuzorze M Performance..

 

Co do malowania dyfuzora to dobry lakiernik ogarnie. Sporo osób tak maluje. Pytanie jak z trwałością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post powinien brzmieć Panie i Panowie :mrgreen: przeprosiny Pani_E :duh: się należą!

 

Mam podobny problem, ale może jednak u mnie dyfer pojdzie cały w piano? Rozumiem, ze nie trzeba demontowac całego wydechu jak mi nie spasuje dyfer w czarnym macie? Obawiam sie, jednak, ze na czarnym blyszczacym zatrsci sie jego agresywny wyglad...co do lotki to pytalem sie juz w salonach i zarzekaja sie, ze nie bedzie pasowac z F32 niestety...ale nie wiem ile w tym prawdy. Kreca tez nosem na wyddch z 435i do 428i. No wlasnue jak z gwarancja? Bo niektorzy ewidetnie powiedzieli, ze bedzie po...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I maja w salonie racje, lotka od f32 nie pasuje do f36. Co do montazu wydechu od 35i to w premium arena nie robili z tym zadnego problemu. Z tego co pamietam, koszt montazu to okolo 1300zl. Co do dyfuzora to ja przy zamawiani oryginalnego dostalem komplet czesci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie o repliki dodatków M-performacne. Szczególnie przedni spliter oraz tylny dyfuzor. Wiem, że duża część kolegów z forum używa chińskich wyrobów i są bardzo zadowoleni. macie jakiegoś sprawdzonego dystrybutora/sprzedawcę lub producenta??? może bezpośrednio z Aliexpres kupujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.