Skocz do zawartości

F 36 - 4 GC koniec produkcji


robs2003

Rekomendowane odpowiedzi

Lift będzie na pewno. Co dalej, to się zobaczy, szkoda jakby wycofali ten wariant nadwozia – bo właśnie to auto przyciągnęło mnie do BMW i dalej uważam, że to jeden z najładniejszych modeli w gamie obecnie. No i łączy rasowy wygląd z niesamowitą praktycznością, co się rzadko zdarza. No nic, jeśli BWM wycofa się z tego modelu – to moje auto tylko zacznie nabierać wartości ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaskoczona, bo na ulicach widuje zdecydowanie częściej 4GC niż 4 Coupé, a tym bardziej Cabrio. Trochę szkoda, jeśli zapadnie taka decyzja..

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kompletnie jej nie rozumiem. Wydawało mi się, że to jedno z ładniejszych nadwozi BMW. Konkurencją dla F36 jest może F34, ale z tych dwóch modeli zdecydowanie powinno odpaść F34.

Teraz tylko kupić kilka sztuk F36 a jak ta informacja zostanie potwierdzona to sprzedawać drożej :mrgreen:

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się tymi niepotwierdzonymi plotkami nie przejmował. Audi właśnie wypuściło nowy model A5 sportback, który jest tym samym czym 4 Grand Coupé w BMW, nie sądzę żeby Bawarczycy odpuścili ten segment. Straciliby na pewno wielu klientów na rzecz Audi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w salonie widziałem materiały dot. LCI 2017:

- minimalne inne zderzaki

- światła tylko Led, i chyba lekko wyglądem zbliżone do 5er

- nowe wzory felg, inne tapicerki, kolory nadwozia

 

Generalnie bzdury, ja na pewno nie będę czekał.

Acha ceny +1.5% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Moderatorzy

W wypadku F30 było to jakieś 5 miesięcy od wyjścia wersji LCI do retrofitu.

Oczywiście na bimmerpost.com była instrukcja oraz gotowe wiązki do kupienia zaraz po wyjściu LCI ale wtedy w ASO tego nie zamontujesz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.