Skocz do zawartości

F36 - 420 GC - ESTORILBLAU


Maniek_M

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
Gratulacje, piękna sztuka.

 

z wydechem co będziesz kombinował? Słabo wygląda ta jedna pipa to fakt...wydech z M performance to duża kasa czy po prostu nie warto? Dzwięku chyba lepszego nie usłyszymy?

 

Jezdziłem 428i z wydechem M performance - jak ktos lubi efekciarsko to będzie kontent, a z drugiej strony nie przegina z hałasem.

---------------------

Born Most Wanted


Past:

E34 518 orientblau, A4 B5 2.8 V6 30V, E60 525d monaco , Vectra Caravan Cdti 150 KM F11 520d M Sport,, F10 535d M Sport


Future:

Far Far away F10 M5 Competition

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Długo milczałem ale jutro postaram sie wrzucić zdjecia po zmianach jakie sie pojawiły w samochodzie. Jakies 10 dni temu wpadły na pokład fele 20" performance. wczesnie juz zmieniłem także tylny dyfuzor performance oraz zmienilem końcowki wydechu - ta pojedyncza słomka była licha:) od ponad 2 tyg leza na lakierze 2 warstwy powłoki, wczesniej lakier przeszedł detailing po zimie.

 

Dobra, dosc pisania,trzeba ogarnac zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki auta, widzę to samo zestawienie kolorystyczne co moje :) Zastanawiam się nad czarnym grillem, ale boje się, że za ciemne mi to wyjdzie.

 

Grill Cie na tyle wciągnąl, ze zupgadowales nawet ten w swoim 6GC - gratuluje wyboru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cenowo wyglądała sprawa ze zmianą końcówki wydechu na podwójną ? Domyślam się, że jeśli chodzi o auta bez mpakietu będzie to bardziej skomplikowane.

Strasznie słabo wygląda ta pojedyncza rurka. Nawet golf 1.4 ma dwie ;)

 

info $$ na priv.

 

co do wygląda - jak sam zauwazyłes - po prostu nie wygladało to, ale juz jest lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

hej,

proszę Admina o zamknięcie tematu, samochód sprzedany do salonu Gazdy. nowy zakup pojawi się w dziale X5.

 

pzdr.

 

ps. jeśli ktoś jest zainteresowany to kilka rzeczy z 4 mi zostało, np. bagażnik, dyfuzor, lusterka, dywaniki itp.

felgi 20" też :) więc jeśli ktoś byłby zainteresowany to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.