Skocz do zawartości

F36 - 420 GC - ESTORILBLAU


Maniek_M

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Od przeszło tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem 420 GC w poniższej specyfikacji.

 

Numer podwozia

Kod typu 4B51

Typ 420D (EUR)

Typoszereg E F36 ()

Seria 4

Rodzaj konstrukcji COUPE

Układ kierowniczy LL

Drzwi 5

Silnik N47T

Pojemność skokowa 2.00

Moc 135

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor ESTORILBLAU 2 METALLIC (B45)

Tapicerka STOFF HEXAGON ALCANTARA/ANTHRAZIT (HAAT)

Data prod. 2014-09-30

 

 

Wyposażenie

 

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S230A EU SPEZIFISCHE ZUSATZUMFAENGE Zakres dodatkowy, charakteryst. dla UE

S258A BEREIFUNG MIT NOTLAUFEIGENSCHAFTEN Ogumienie zdatne do jazdy po uszkodzeniu

S2PAA RADSCHRAUBENSICHERUNG Zabezpieczenie śrub kół

S2PEA 18"M LM RAEDER STERNSP.400 M/MB Obr. BMW, st. le. M spr. gw. 400

S2TBA SPORT-AUTOMATIK GETRIEBE Sportowa automatyczna skrzynia biegów

S2VBA REIFENDRUCKANZEIGE Wskaźn. ciśnienia pow. w oponach

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S316A AUTOMATISCHE HECKKLAPPENBETAETIGUNG Autom. uruchamianie tylnej klapy

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S322A KOMFORTZUGANG Funkcja dostępu komfortowego

P337A M SPORTPAKET M Pakiet sportowy

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S430A INNEN-/AUSSENSPIEGEL AUT.ABBLENDEND Lust. wew./zew. z automatyką przyciemn.

 

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S465A DURCHLADESYSTEM System załadunku

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S488A LORDOSENSTUETZE FAHRER/BEIFAHRER Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera

S493A ABLAGENPAKET Zespół schowków

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S4ADA INTERIEURL. ALU. LAENGSSCHLIFF FEIN Listwy wewn. alum., szlif. wzdłuż. dr.

S4AEA ARMAUFLAGE VORNE VERSCHIEBBAR Podłokietnik przedni, przesuwany

S4DLA AKZENTLEISTEN SCHWARZ HOCHGLAENZEND Listwy akcent. czarna, wysoki połysk

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

 

S544A GESCHWINDIGKEITSREGEL. MIT BREMSF. Regulacja prędkości z funkcją hamowania

S563A LICHTPAKET Pakiet oświetlenia

S575A ZUSAETZLICHE 12-V-STECKDOSEN Dodatkowe gniazda 12V

S5ACA FERNLICHTASSISTENT Asystent świateł drogowych

S5ALA ACTIVE PROTECTION Active Protection

S5DAA BEIFAHRERAIRBAG-DEAKTIVIERUNG Dezaktywacja poduszki powietrznej pasaż.

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S676A HIFI LAUTSPRECHERSYSTEM System głośników HiFi

S698A AREA-CODE 2 Area-Code 2 do DVD

S6ACA INTELLIGENTER NOTRUF Inteligentne połączenie ratunkowe

S6AEA TELESERVICES TELESERVICES

S6AKA CONNECTEDDRIVE SERVICES Connected Drive Services

S6AMA REAL TIME TRAFFIC INFORMATION Real-Time Traffic Information

S6ARA INTERNET Internet

S6NHA FREISPRECHEIN. M. USB-SCHNITTSTELLE Zest. głośnomów. ze złączem USB

 

S6WAA INSTRUMENTENKOMBI. M. ERW. UMF. Tablica przyrządów z rozszerz. zakresem

S6WAA INSTRUMENTENKOMBI. M. ERW. UMF. Tablica przyrządów z rozszerz. zakresem

S704A M SPORTFAHRWERK M Podwozie sportowe

S710A M LEDERLENKRAD M Kierownica skórzana

S715A M AERODYNAMIKPAKET Pakiet areodynamiczny M

S760A INDIVIDUAL HOCHGLANZ SHADOW LINE Wysoki połysk Shadow-Line

S775A INDIVIDUAL DACHHIMMEL ANTHRAZIT Podsufitka antracyt

S7NHA BMW SERVICE INCLUSIVE 5/100 Technika serwisowa BMW

S8A1A SPRACHVERSION POLNISCH Polska wersja językowa

S8ATA POLNISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, polski

S8KAA OELWARTUNGSINT. 30.000KM/24MONATE Dummy-SALAPA

S9AAA AUSSENHAUTSCHUTZ Zabezp. zewn. pokrycia z tworzywa szt.

 

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów.

 

co do zdjęć to na szybko kilka. jak się nacieszę to będzie więcej :)

 

http://imageshack.com/a/img901/5872/BeBz0R.jpg

 

http://imageshack.com/a/img540/1830/EOdB22.jpg

 

http://imageshack.com/a/img537/7246/m8d3Ri.jpg

 

http://imageshack.com/a/img673/9452/Kdlvhh.jpg

 

http://imageshack.com/a/img673/8964/PcfWkO.jpg

 

http://imageshack.com/a/img673/7629/cHtfFm.jpg

 

pytania o zmiany itd. - na pewno się pojawią, pierwsza zmiana zresztą pojawiła się już na dzień dobry - a mianowicie nerki performance.

 

dotychczasowe wrażenia - bardzo pozytywne, zarówno jeśli chodzi o komfort jazdy, ilość miejsca, wlasciwosci jezdne.

 

jakies mankamenty pewnie się pojawia wraz z czasem użytkowania, ale na razie jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu bardzo szybko. Ja już czekam ponad 9 tygodni i nie są w stanie podać mi nawet przybliżonej daty. Na początku listopada będą mogli określić w którym tygodniu roku auto będzie dostarczone.

Masz tam jakieś wtyki w tym BMW, że tak ekspresowo wykonali Twoje zamówienie ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Piękne auto. To nadwozie bardzo mi się podoba ! Nawet bardziej niż zwykła 4er.

Jak ktoś jeszcze zrobi w końcu lampy do tyłu bez pomarańczowej jajecznicy to będzie w ogóle ideał.

Jeździłem 428i GC i wrażenia były rewelacyjne - tylko xdrive mi nie podchodził.

Gratuluję super zakupu !!

 

P.S. Czy jest dostępny PPK dla F36 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście pomarańczowy kolor lamp nie jest najszczęśliwszy, mogli już zrobić ledy na tył w tym modelu,

ale to w przyszlosci się to pojawi :) miejmy nadzieję.

co do PPK - nie wiem szczerze powiedziawszy.

ja nie brałem xdrive w ogole pod uwagę - dla mnie interesujący był tylko naped na tylną oś od początku. zrezygnowałem też z ledów ze względu na stale rosnący budżet, a różnicy az tak ogromnej w jakości nie widziałem, wyglądowo ok - było lepiej. na automat namowil mnie szwagier poruszający się swoim coupe - na początku obstawiałem manula uparcie. ale zmieniłem zdanie i jestem mega zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ciesz się z automatu bo mam manual w tym silniku i żałuję do dziś.

Ciekawe czy jak zrobią lift to kształt lamp pozostanie ten sam i można będzie zrobić moda w stylu E92 z wymianą na LCI :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolejny tydzien minal:) wjeżdżam sie w auto i coraz wiecej przyjemności czerpie z tego:)

Zamówiłem dzis 17" z zimowkami do auta. Bardzo sympatyczna cena zestawu:

 

Felga: V-Speiche 395

Opona: Dunlop SP Winter Sport 4D ROF - 225/50R17 94H

 

Tak wiec w przyszły tygodniu bedzie zmiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nadal sie ciesze zakupem. Na te chwile wjechały 17" z zimowkami. Do konca miesoace na lakierze znajdzie sie powłoka zabezpieczająca lakier. Mikolaj przyniesie prezent w postaci dodatków do wnetrza;) ze znaczkiem "m".

I do wiosny poczekamy. A dalsze plany zakładają wydech u chlopakow z Siemianowic-blisko mam;) bo obecny stan nie zadowala ani wizualnie ani werbalnie. Potem chyba PPK albo alternatywne rozwiazanie nie powodujące na te chwile utraty gwarancji. Do tego tylny dyfuzor uległby przy okazji zmianie?

Z dodatków wygladowych to moze cos z szybami zrobie-przymierze soe do tego. Teraz czekam az Szwagier zupgrejduje w swoim wozie nagłośnienie - moze soe pokusze o podobna zmiane choc az tak wyczulonego słuchu jak On to nie mam;)

 

Z perspektywy czasu ciesze sie z wyboru koloru lakieru i zmiany nerek na Performance. Naprawde dobrze soe to auto oglada:)

 

Przeglądając galerie innych użytkowników oczywiscie ilośc zmian nie bedzie powalała ale ten samochód juz w obecnym stanie dobrze wyglada wiec "choinki" nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nadal sie ciesze zakupem. Na te chwile wjechały 17" z zimowkami. Do konca miesoace na lakierze znajdzie sie powłoka zabezpieczająca lakier. Mikolaj przyniesie prezent w postaci dodatków do wnetrza;) ze znaczkiem "m".

I do wiosny poczekamy. A dalsze plany zakładają wydech u chlopakow z Siemianowic-blisko mam;) bo obecny stan nie zadowala ani wizualnie ani werbalnie. Potem chyba PPK albo alternatywne rozwiazanie nie powodujące na te chwile utraty gwarancji. Do tego tylny dyfuzor uległby przy okazji zmianie?

Z dodatków wygladowych to moze cos z szybami zrobie-przymierze soe do tego. Teraz czekam az Szwagier zupgrejduje w swoim wozie nagłośnienie - moze soe pokusze o podobna zmiane choc az tak wyczulonego słuchu jak On to nie mam;)

 

Z perspektywy czasu ciesze sie z wyboru koloru lakieru i zmiany nerek na Performance. Naprawde dobrze soe to auto oglada:)

 

Przeglądając galerie innych użytkowników oczywiscie ilośc zmian nie bedzie powalała ale ten samochód juz w obecnym stanie dobrze wyglada wiec "choinki" nie bedzie.

 

Czuje się wezwany do tablicy hehe :) Do Siemianowic pojedziemy razem :) A co do audio sam jestem ciekaw jak zagra individual. Jakby co będziemy modzić u Ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, piękna sztuka.

 

BMW 4 GC to bajka, kolor oryginalny chociaz coraz więcej BMW widzę w tym kolorze ;) z wydechem co będziesz kombinował? Słabo wygląda ta jedna pipa to fakt...wydech z M performance to duża kasa czy po prostu nie warto? Dzwięku chyba lepszego nie usłyszymy?

 

Jeszcze jedno pytanie adaptacyjne zawieszenie M nie jest warte dopłaty? Zastanawiam się nad tym i muszę w końcu zdecydować :) dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki auta, widzę to samo zestawienie kolorystyczne co moje :) Zastanawiam się nad czarnym grillem, ale boje się, że za ciemne mi to wyjdzie.

 

Tak,zestawienie kolorystyczne to samo. Felga juz nie;)

A nerki performance zapodaj-polecam. Moim zdaniem wyglada o wiele lepiej w takim zestawieniu.

 

Piękna jest,gratuluję :cool2: Duzo przyjemności z jazdy życzę :)

 

A czerpie tej przyjemności sporo;) dzieki!:)

Gratulacje, piękna sztuka.

 

BMW 4 GC to bajka, kolor oryginalny chociaz coraz więcej BMW widzę w tym kolorze ;) z wydechem co będziesz kombinował? Słabo wygląda ta jedna pipa to fakt...wydech z M performance to duża kasa czy po prostu nie warto? Dzwięku chyba lepszego nie usłyszymy?

 

Jeszcze jedno pytanie adaptacyjne zawieszenie M nie jest warte dopłaty? Zastanawiam się nad tym i muszę w końcu zdecydować :) dzięki

 

No rzeczywiscie kolor coraz popularniejszy jest ale nie ma sie co dziwic bo ten model rzeczywiscie slicznie wyglada w nim. Co do wydechu to wlasnie "nie wyglada" i nie brzmi,ale nie bedzie brzmiał bo to tylko diesle;) ale wygladac moze lepiej zdecydowanie. Na wydech pomysł jest ale najpierw wykonawcy musza powiedziec ze dadzą rade;)

 

Co do zawieszenia adaptacyjnego nie zakładałem tego pakietu od poczatku po przejechaniu sie tym egzemplarzem. Nie jest to niezbędne "cos",swobodnie sie bez tego mozna obejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
"Chłopaki z Siemianowic"? jakieś namiary? Robią wydech do każdej wersji? Mi z kolei marzy sie wydech rodem z "eMek" - dwie podwójne po obu stronach :norty: a w porównaniu do AC Schnitzer mogą być atrakcyjni!
[...] wszyscy kupujemy BMW dla radochy z jazdy, nie zawsze kierując się do końca rozumem. [...]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.