Skocz do zawartości

Co to za kolor Moonstone Metallic ?


Stilnox

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy,

Jestem tu po raz pierwszy - witam wszystkich :)

 

W planach zakup BMW 4 series w kolorze individual "Księżycowy Kamień" (vel Moonstone Metallic, Mondstein Metallic, kod X04). Mam problem z wyobrażeniem sobie jak ten kolor wygląda, widziałem próbkę 20cm/20/cm ale to zdecydowanie za mało. Jest to bardzo nietypowy lakier, z głębią, z jakimś takim brokatem zatopionym w jednej z warstw - w zależności od kąta padania światła zmienia swoją poświatę. Oczywiście żaden ze sprzedawców w kilku odwiedzonych przeze mnie salonach na oczy nie widział auta w tym kolorze... Na forach amerykańskich jedni piszą że ma poświatę niebieską, inni że beżową, raz stoi że to rodzaj srebrnego innym razem że to perła... Pogubić się można ... :)

Czy ktoś z szanownych forumowiczów z woj. mazowieckiego ma BMW w kolorze Moonstone ? - chętnie podjadę i na własne oczy zobaczę.

Lub jeśli ktoś widział ten lakier na żywo to czy mógłby opisać swoje wrażenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Death is easy-You don't have to do anything.Life is that You have to face.


bylo e39 m52b20,e39 m52b25TU,e39 m52b25,e36 m43b18,e39 m52b20TU,e39 m52b28TU,e46 m43b19TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem go na 5er FL kombi M-Pak. Na pierwszy rzut oka bardzo podobny do mojego glacier silber metalik, ale... zaraz zaraz, jakis bardziej bezowy, auto ruszylo i rzeczywiscie zalezy od padania promieni, bo dochodzil ten kolor do doslownie bezowego. Nie widzialem tam co prawda niebieskiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.