Skocz do zawartości

Akcesoria do f32


zacho

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

 

Mam do Was pytanie, prawdopodobnie kupię niebawem 428 i już mnie nosi, żeby kupić akcesoria:)

 

Pytanie do Was czy to co zaznaczyłem na zdjęciu to jest jakaś nakładka (jak tak czy oryginał) czy może ktoś sobie polakierował?

Bardzo podoba mi się to rozwiązanie w przeciwieństwie do nakładki performance, która jest znacznie rzucająca się w oczy.

 

proszę o opinie:)

http://pics.tinypic.pl/i/00676/tph094y4qyt1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest oklejone folią, podobnie jak próg który nie jest oryginalny tylko został zrobiony przez jakaś firmę. (oryginał występuje tylko w macie)

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys liczylem taki set performance,wydech ,progi,zderzaki,spojler,w srodku kiera i listwy oraz obudowa skrzyni,cos ok 45 tys.zl mi wyszlo :mrgreen:

Było:

e36 318i Cabrio

E61 525d

F30 318d Sportline

F36 420i M-Pakiet

Jest : G30 518d SportLine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak też myslałem, że to oklejone. Napewno nie oryginalna część, ponieważ wczoraj się dowiadywałem w salonie. Co myślicie o takim rozwiązaniu? Na zdjęciu wygląda mega moim zdaniem:)

 

Co do części performance, to zgadam się są mega drogie, ale za to efektowne:)

 

Mam pewną koncepcję jak zrobić swoją nastepną bimerkę. Chce okleić tymi dolnymi naklejaki performance, założyc tłumiki jak w wersji 435i, okleić te przednie elementy na zderzaku ( tak jak na zdjęciu wyżej) i założyć tylną lotkę czarny mat. Moja wątpliwość jest taka czy jak będzie ta naklejka performance matowa oraz spojler, to czy ten przód na czarny błysk i polakierowane lusterka na czarno będą pasować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam dyfuzor performance w czarny połysk , lusterka zrobiłem na czarny połysk , lotkę na czarny połysk a z przodu mam dokładkę carbonowa performance , w dodatku przy szybach shadowline i ...... pasek matowy performance na progu :D

Ogólnie jak auto jest czyste to ten mat tak się w oczy nie rzuca .... on nie jest aż taki bardzo matowy .. bardziej nazwałbym go pół matem

Co do zderzaka przód i czarnej folii .... też o tym myślałem ale dokładka performance robi robotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myślicie, że lepiej polakierowac ten spoiler czarny matowy na polysk? chce zalożyc naklejki preformance na progi i grill czarny, ewentualnie polakierwac lusterka.

Porioytetem jest i tak montaż tłumika performance od wersji 35i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.