Skocz do zawartości

O instalacjach gazowych


Rekomendowane odpowiedzi

Qbox Basic nowsza wersja 4 Plusa . Wtryskiwacze Barracuda zamiast hany reduktor acr01 ze staga i będziesz zadowolony

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 916
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, mam Compacta z 2002r. z silnikiem 1,8 val...115 km i byłem u gazownika i zaproponował mi następującą instalację i nie jestem pewien czy będzie ok :roll: STAG q-BOX basic wtryski ac w01, reduktor ac 150, zbiornik zew. wlew w pod klapką i to ma kosztować 2500 zł. Proszę i jakieś rady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam, jestem w trakcie szukania warsztatu który załozy gaz do mojej e90. Zależy mi aby chłopaki znali sie na robocie i autko fajnie jeździło. Szukam czegoś w okolicach Wadowic i Krakowa. W ostateczności w małopolsce. Możecie polecić jakiś warsztat w którym zakładaliście gaz i coś o nim napisać, jak się sprawuje instalacja. Podobno w bmw jest ciężko dobrze skonfigurować instalację ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, chciałbym trochę odświeżyć temat, ponieważ posty dotyczące tego tematu były pisane stosunkowo dawno i nie wiem czy ich treść jest jeszcze obecnie aktualna.

chcę umieścić LPG w BMW E36 316i z końcówki 1999r z silnikiem M43tu, lecz niestety jestem całkowicie zielony jeśli chodzi o instalacje gazowe.

autko ma służyć głównie na dojazdy do pracy, ok. 25km w jedną stronę (w tym 20km jazda trasą do miasta i 5km przebicie się przez miasto), inna aktywność bardziej ze wskazaniem na jazdę miejską niż trasę.

zależy mi na porządnej instalacji. nie zamierzam oszczędzać, ale też nie chcę bezsensownie wydać pieniędzy.

proszę o sugestie od osób, które mogą faktycznie coś doradzić. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok :) silnik 3 litrowy - podobno dobry do zagozowania - już trochę rozejrzałem się w temacie - szukam jeszcze odpowiedniej instalacji.

 

i z tego co oreintuje się może być problem ze zbiornikiem. Ma ktoś jakieś sprawdzone rozwiązania? żeby nie likwidowac miejsca w bagażniku? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci polecić Zenita Pro OBD - ja będe go instalował do siebie tylko do e92 - Zenit pro obd ma przygotowany algorytm pod Valvetronika - więc dobrze współgra z tymi silnikami. DO tego wtryskiwacze Hercules i ja u siebie montuje reduktor Gold. Kumpel siedzi w gazie i mi to polecił i będzie mi chyba też to montował.

 

Jesli chodzi o Kraków to mogę polecić Artura Stasika z Krakowa. ul. Prandoty 6

tel.509 548 041

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
ok :) silnik 3 litrowy - podobno dobry do zagozowania - już trochę rozejrzałem się w temacie - szukam jeszcze odpowiedniej instalacji.

 

i z tego co oreintuje się może być problem ze zbiornikiem. Ma ktoś jakieś sprawdzone rozwiązania? żeby nie likwidowac miejsca w bagażniku? :)

 

Udało sie zagazować:) odczuwalna jest różnica w kieszeni - bo na benyznie i gazie nie widać rówznicy- spalanie na benzynie miałem 12 L - teraz na gazie mam 14 - ale gaz 3 razy tańszy - padło na instalacje Zenit Pro OBD- wtryskiwacze Hercules i reduktor czarny Gurtner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Cześć wszystkim, czy ktoś orientuje się gdzie w Katowicach i okolicach można założyć sensowną instalacje gazową za rozsądną cenę? BMW 320i E46 2.2 170KM 2003r.

 

Otrzymałem od GZW Zbrosławice taką propozycje( Na forum kilkakrotnie pojawiała się ta właśnie firma z pozytywnymi opiniami)

Dobry wieczór. Silnik M54B22 - proponujemy oprzeć się na sterowniku KME Nevo Plus, reduktorze Magic III evo2 i wtryskiwaczach pojedynczych Hana 2000.Butla wchodzi 630x200mm jeśli ma być IDEALNIE płasko w bagażniku, a jeśli dopuszcza Pan minimalne odstawianie pokrywy na dnie bagażnika - rzędu max 1cm, to 630x225. Te zbiorniki dają odpowiednio 41 i 45 litrów do zatankowania (użytecznie).

Cena: 4100 PLN.

 

Czy ktoś może się wypowiedzieć w tym temacie? Bo jest chodzi o LPG to jestem zielony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiedziałem gdzie pisać wiec tu pisze. Tyle tych gazowników w stolicy ze nie wiadomo do kogo iść z pomocą wiec proszę doradźcie :)

 

Poprzedni właściciel auta po kosztach zrobił instalacje lpg i np.reduktor jest na dole, brak elektrozaworu z filtrem fazy lotnej czy coś takiego i ogólnie mam wrażenie ze auto jeździ mniejszą mocą niż jest i szukam miejsca gdzie zrobią mi z tym porządek-ktoś coś poleci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie pisać wiec tu pisze. Tyle tych gazowników w stolicy ze nie wiadomo do kogo iść z pomocą wiec proszę doradźcie :)

 

Poprzedni właściciel auta po kosztach zrobił instalacje lpg i np.reduktor jest na dole, brak elektrozaworu z filtrem fazy lotnej czy coś takiego i ogólnie mam wrażenie ze auto jeździ mniejszą mocą niż jest i szukam miejsca gdzie zrobią mi z tym porządek-ktoś coś poleci?

 

Jak nie będzie za daleko to w okolicach Ursynowa https://lpgmasters.pl. Specjalizacja warsztatu to poprawki po tanich montażach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie pisać wiec tu pisze. Tyle tych gazowników w stolicy ze nie wiadomo do kogo iść z pomocą wiec proszę doradźcie :)

 

Poprzedni właściciel auta po kosztach zrobił instalacje lpg i np.reduktor jest na dole, brak elektrozaworu z filtrem fazy lotnej czy coś takiego i ogólnie mam wrażenie ze auto jeździ mniejszą mocą niż jest i szukam miejsca gdzie zrobią mi z tym porządek-ktoś coś poleci?

 

Jak nie będzie za daleko to w okolicach Ursynowa https://lpgmasters.pl. Specjalizacja warsztatu to poprawki po tanich montażach.

 

Dzięki pojawie się na pewno!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.