Skocz do zawartości

O instalacjach gazowych


Rekomendowane odpowiedzi

Wałki jeżeli uda mi się dostać to najchętniej z m3 , może być ciężko ale nie spieszy mi się nigdzie. A co z tym kolektorem od M54b30 ? masz jakieś sprawdzone dane na ten temat bo kiedyś też się nad tym zastanawiałem lecz nic konkretnego nie znalazłem no i też nie miałem w dłoni wykręconego aby popatrzeć na kanały dolotowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 915
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

Mam pytanie czy ktoś ma doświadczenia w montażu gazu do M52TU. Pytam o jakie wtryski, reduktory macie założone, co polecacie a co nie?

Czy warto inwestować w droższe instalacje czy można tańsze i też się jeździ a nie zależy mi na instalacji do ścigania się tylko do jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam, chcę założyć instalację lpg w mojej bmce. Rozmawiałem z mechanikiem, zaproponował mi instalację gorszej jakości za 2000 zł i dobrą za 2400 zł, tyle że nic więcej nie wiem.

Ile powinna kosztować dobra instalacja i jaką polecacie?

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kolego lepiej zmień mechanika / gazownika.

 

 

Popytaj o

Stag Qbox

Wtryskiwacze barracuda, lub tańsze acw01

Reduktor AcR01

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego szukaj stag Qbox plus, wtryskiwacze barracuda , reduktor ACR01

 

Butla walec za siedzeniami lub podwieszana w miejscu schowka ale wtedy schowek trzeba usunąć wstawić w to miejsce blachę a wydech przerobić żeby zajmował o polowe miejsca mniej

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na oku Betę z 2008 r z silnikiem N53B30 (530I) 272KM . Czy ktoś może podpowiedzieć czy da się ją zagazować ??? I gdzie można to ewentualnie zrobić ?? Wiem, że niektórzy powiedzą,że to obciach gazować takie auto, ale latem podróżuję z przyczepą campingową 1200 kg i tu jest problem,czy spalanie PB nie puści mnie z torbami.Moja obecna becia e39 525i 2,5l z lpg piła z ogonem 18l lpg na 100 km.

Będę wdzięczny za opinie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wiem, że niektórzy powiedzą,że to obciach gazować takie auto,
Po co się tłumaczysz? Ty tankujesz i ty decydujesz na czym jeździsz. Zawsze będą zwolennicy i przeciwnicy takiego czy innego rozwiązania. Co do auta o którym piszesz to na dzień dzisiejszy w Polsce odpada z powodu układu zasilania. W Holandii już montuje się instalacje VII gen. do silników z wtryskiem bezpośrednim, ale jak na razie są drogie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, otóż mam problem. Planuję założyć gaz do mojej e46 316ti, popytałem ludzi gdzie warto założyć gaz i miejsce już mam, brakuje mi wiedzy który będzie najlepiej współpracować z samochodem. Do wyboru mam następujące warianty (wrzucam ze stronki firmy):

 

STAG 4 , KME DIEGO

- 1900ZŁ VALTEK , RAIL

- 2200ZŁ REG

STAG 4 PLUS (ISA0 , KME NEVO PLUS

- 2200ZŁ VALTEK , RAIL

- 2300ZŁ REG

- 2400ZŁ HANA

STAG 300 PREMIUM , NEVO PRO

- 2500ZŁ REG

- 2700ZŁ HANA

BRC Alba 2300 BRC S24- 2700ZŁ

 

Prosiłbym o pomoc, który najlepiej nada się do tego silnika. Wielkie dzięki za pomoc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Jestem początkującym na forum i chciałbym dowiedzieć się jaki gaz założyć najlepiej do BMW E39 523 170 km z 1996r i jak wygląda to cenowo w obecnych warsztatach montujących LPG. Chciałbym również zapytać o warsztaty polecane na pomorzu. Pozdrawiam :)

 

P.S. Nawet nie wiem czy w dobrym dziale założylem temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów montował gaz w Energy Gaz Polska Warszawa ul. Ostrobramska?? Na stronie mają kilka e46, które robili.Chciałbym wiedzieć jak się sprawują.

 

Kolego jesli chodzi o Warszawę mogę polecić Ci warsztat Eco Tech na ul. Regulska 66 - znajomy zakładał tam gaz i jego kumple z klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czy ktoś z forumowiczów montował gaz w Energy Gaz Polska Warszawa ul. Ostrobramska?? Na stronie mają kilka e46, które robili.Chciałbym wiedzieć jak się sprawują.

Poczytaj opinie na innych forach w tym na lpg forum czy opel24 forum. Generalnie ludzie nie polecają choć można i pozytywne opinie znaleźć.

 

With mobilephone sent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony mogę Ci polecić Zenit PRO - ja jeżdżę od jakiś 4 miesięcy u siebie i sprawuje się bardzo dobrze - nie czuje różnicy z jazdy na gazie a benzyną ;) Tak więc jako użytkownik tej instalacji chwalę sobie. Do tego mam wtryskiwacze Hercules i reduktor KME.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze masz dwie opcje :) Blue Box oraz Zenit Pro - możesz popytać w warsztacie w którym chcesz montować o te instalacje - ja mamZenit Pro i spisuje się bardzo dobrze. Pamiętaj że najważniejszy jest dobór odpowiedniego montera żeby poprawnie założył instalacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik lpgtech lub stag qmax

 

Reduktor ACR01 250 KM lub KME Silver do tego wtryskiwacze barracuda jedyne słuszne zestaw. Dobre graty to 50 % sukcesu jeszcze potrzebny kumaty gazownik co dobrze założy i wystroi. Wlew w e39 można zrobić koło wlewu paliwa i mieści sie cały. Zbiornik może mieć nawet koło 60 litrów :)

 

 

Warsztatu szukaj na Lpg-forum.pl w zakładce polecane

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego poszukaj na Lpg forum gościa o nicku Nikodem zna sie dobrze na BMW na Lpg tez i jest z pod Warszawy

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.