Skocz do zawartości

O instalacjach gazowych


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamierzam kupic e92 i interesowal by mnie silnik benzynowy a z racji pokonywania dużych odległosci chciałbym go zagazować i tu pytanie, jaki silnik najlepiej wybrać i jaki bylby koszt instalacji gazowej? Najbardziej interesuje mnie silnik 2.5 jednak nie pogardzilbym i tym 2.0 tylko jak to sie ma przy instalacji gazowej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 916
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie instalacja KME sterownik KME jakiś nano pro, wtryski baracuda, i albo reduktor shark albo już kme gold, przewód 8mm. Taki zestaw poleca mi gazownik i mówi że to dobra instalacja. Auto e39 , m54 b25, 192km. Będzie ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Daniel, jak zamierzasz jeszcze pojeździć to Hana najlepsze były jak swoją instalację składałem w poprzedniej właśnie 2.0. Coprawda tylko 60k nalatałem, więc do Twojego nalotu to nic, ale każdy polecał i ja się nie zawiodłęm. Teraz jakieś słuchy chodzą, że spadły na jakości, ale jak moje padną to i tak na Hana wymienię. Póki co w moim obecnym mam to co szło w zestawie do Staga, chyba Magic. Klepią niemiłosiernie, ale trzymają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel, jak zamierzasz jeszcze pojeździć to Hana najlepsze były jak swoją instalację składałem w poprzedniej właśnie 2.0. Coprawda tylko 60k nalatałem, więc do Twojego nalotu to nic, ale każdy polecał i ja się nie zawiodłęm. Teraz jakieś słuchy chodzą, że spadły na jakości, ale jak moje padną to i tak na Hana wymienię. Póki co w moim obecnym mam to co szło w zestawie do Staga, chyba Magic. Klepią niemiłosiernie, ale trzymają.

Hanna mają pewnie różne kolory i które będą najlepsze.?

Jeszcze zrobię tym autem 200-300tys wiec jeszcze przynajmniej raz wymienię bądź zregeneruje wtryski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Już nie pamiętam. Chyba niebieskie? Musiałbym zapytać mojego magika, po weekendzie będę u niego to mi powie co i jak, dam znać.

Z tego co pamiętam dobiera się je do pojemności cylindra, albo bo mocy/cylinder. W 2.0 jest 25KM/ cylinder. Za dużych też nie można brać bo będą lać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy bez dysz?

 

hany mają wydajność określaną kolorami, barracuda ma określaną średnicą dyszy. (przy mniejszych pojemnościach i mocach się te dysze rozwierca) Przy 150km wystarczy wykręcić dyszę i wydajność będzie odpowiednia (zakładając, że ustawimy odpowiednio ciśnienie na reduktorze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam, przejrzałem kilka ostatnich stron ale nie znalazłem odpowiedzi. Mam silnik m52b28 w e36 i chciałbym go zagazować. Co możecie polecić, może ktoś ma taki w gazie ? Chciałbym też żeby instalacja była możliwie wydajna i nie przełączała na benzynę przed odcinką dlatego podobno najlepsze są wtryski hana 2000 ale co dalej ? proszę o porady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

KME Gold będzie wymiękał termicznie, natomiast Romano da radę spokojnie.

 

Jakie wałki chcesz założyć? Akurat do M52TU/M54 ciężko kupić dobre wałki dające rzeczywiście odczuwalny wzrost mocy.

Kolektor ssący z M54B30, do tego wałki, do tego strojenie (paliwo, zapłon, vanos), do tego jeszcze kolektory wydechowe z M50 i może uda Ci się doczołgać do granicy 230 koni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.