Skocz do zawartości

E46 316i 2000r. opinia o instalacji LPG


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem na kupnie instalacji LPG do swojej BMW 316i. Silnik nie z tych super mocnych, autko przede wszytskim do jazdy ekonomicznej, czasem dynamicznej. Z tego też względu nie zależy mi na niewiadomo jakiej instalacji z kosmosu. Do tego słyszałem, że wszechobecnie instalowane Stagi w bmkach są po prostu przereklamowane. Mam w Krakowie możliwość w niedużych pieniądzach zainstalowanie poniższej instalacji:

LPG3-4 cylindry w konfiguracji Stag 4 eco, reduktor Tomasetto, zavoli wtryskiwacze Valtek, OMVL plus nowa butla do 55 litrów. Instalacja jest przewidziana do samochodów o max mocy 136KM, lecz w przypadku niektórych marek może okazać się że wymagane są szybsze wtryskiwacze do poprawnej pracy.

 

Moje pytanie to czy taka konfiguracja jest w porządku. Totalnie się na tym nie znam więc nawet nazwy poszczególnych firm podzespołów nic mi nie mówią. I może ktoś miał styczność z warsztatem "ALLE MOTO AUTO SERWIS MONTAŻ LPG" Kraków i może się wypowiedzieć na temat jakości usług przez ten warsztat oferowanych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Sterownik kiepski ale w tak prostym silniku z biedą ujdzie, reduktor do tej mocy może być, ale wtryskiwacze totalny śmietnik! Lepiej dopłacić te 200zł więcej założyć barracudy i mieć spokój na kolejne 100tys.km.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.