Skocz do zawartości

streaming audio


zan1zan

Rekomendowane odpowiedzi

mam u siebie problem ze streamingiem muzyki do audio w X5,

w menu bluetootha nie ma w ogóle opcji "audio" jest tylko "telefon" i w serwisie sprawdzali, że w moim egzemplarzu nie ma takiej opcji w ogóle

jak to wygląda u Was ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Z tego co kojarzę to podczas parowania telefonu z samochodem wybiera się czy ma być tylko jako zestaw głośnomówiący czy także jako źródło dźwięku. U mnie w każdym razie można bez problemów odtwarzać muzykę z telefonu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest dokładnie tak samo jak u kolegi wyżej i działa to bez żadnych przeszkód. I faktycznie jeżeli się wejdzie w multimedia to wyświetla się opcja urządzenia zewnętrznego bez względu na to czy jest akurat podłączone czy też nie.
"Albo GRUBO albo WCALE"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest dokładnie tak samo jak u kolegi wyżej i działa to bez żadnych przeszkód. I faktycznie jeżeli się wejdzie w multimedia to wyświetla się opcja urządzenia zewnętrznego bez względu na to czy jest akurat podłączone czy też nie.

 

u mnie sprzedawca i serwisant też byli przekonani, że musi działać, a jednak wyświetla tylko opcję 'telefon', bez 'audio'

 

a z jakiego okresu macie auta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam początek 2014r.

W takim razie musisz nie mieć jakiejś opcji integracji z telefonem.

 

A masz opcję?:

6NS - Enhanced Telephony With Extended Sm (Komforttelefonie Mit Erw. Smartphon)

"Albo GRUBO albo WCALE"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam początek 2014r.

W takim razie musisz nie mieć jakiejś opcji integracji z telefonem.

 

A masz opcję?:

6NS - Enhanced Telephony With Extended Sm (Komforttelefonie Mit Erw. Smartphon)

 

ja mam podstawowego bluetootha, nie tego rozszerzonego, ale według sprzedawcy z BMW nie ma to znaczenia .......... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Czy udalo ci sie rozwiazac ten problem braku streamingu? Pytam bo moja siostra ma to samo. Probowalem kombinowac cos tam u niej ale rzeczywiscie przez bluetooth ma jedynie rozmowy. A muzy juz nie moze. Czy to moze cos frzeba dokupic? Mam na mysli jakis modul?

 

tak,

mam pełną obsługę telefon + audio

u mnie nie trzeba było nic dokładać, tylko skorzystać z usług człowieka biegłego z programowaniu BMW - raczej nie szukaj ich w ASO, bo oczywiście nie byli mi w stanie pomóc,

a kumaty gość załatwił to w kilkanaście minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.