Skocz do zawartości

Zlot BMW Klubu Polska 2017 i kolejne


Wlodi

Rekomendowane odpowiedzi

No zgadza się ale tym sposobem zamykacie drogę ludziom z forum na zloty organizowane przez klub.Dobrym pomysłem na przyszłość jest najpierw zrobienie listy chętnych ,ew wpłata zaliczek lub całości i tyle.To bardzo proste rozwiązanie i ekonomiczne czasowo oraz finansowo. Przecież nie wszyscy mają możliwość jechać co roku na zlot a już tym bardziej po co im należeć do klubu skoro bywają z doskoku na forum
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może ja po krótce jak przedstawiciel administracji forum passata. Napiszę jak to u nas wygląda. Zloty mamy zawsze ostanie weekend czerwca. Ośrodek jest wybierany już w styczniu. Organizatorzy dogadują szczegóły zlotu. W lutym ruszamy z tematem. Zapisy do połowy marca wpłaty do połowy kwietnia. Wtedy wiemy jaka dana liczba uczestników wyraziła chęć, udziału i jakie beda koszty na jednostkę, mając na uwadze ogólną cenę właścicieli. No ale tu widzę panują inną zasady. My z klubu i składek członkowskich zrezygnowaliśmy już dawno a mimo tego co roku mamy ponad 100 osób na zlocie. Tylko tak wspominam ;)

 

Chętnie bym się wybrał i tu. Ale cena 1400 zł sory to kosmos tym bardziej taki kawał drogi jechać :) a co do czasu.. To u nas jest tak że Ci organizowali zlot zawsze rady przekazują następcom. U nas zloty są w różnym części kraju tak żeby pozwiedzać ciut naszą Polskę. Nie wiem który to już Zlot tu u nas 18 będzie. I tylko pisze tak informacyjnie jak to wygląda. Żeby zaraz nie padło tu nie forum passata tylko Bmw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
No zgadza się ale tym sposobem zamykacie drogę ludziom z forum na zloty organizowane przez klub.Dobrym pomysłem na przyszłość jest najpierw zrobienie listy chętnych ,ew wpłata zaliczek lub całości i tyle.To bardzo proste rozwiązanie i ekonomiczne czasowo oraz finansowo. Przecież nie wszyscy mają możliwość jechać co roku na zlot a już tym bardziej po co im należeć do klubu skoro bywają z doskoku na forum

 

Przeciez dokladnie takie rozwiazanie z lista chetnych i zaliczkami się nie sprawdziło dlatego przechodzimy na zamknięte zloty dla klubowiczów. Umówmy się, że jak ktoś chce jechać na zloty w formie trackdaya z nami to co roku opłaca składke 150zł i ma jeszcze oprócz zlotu różne treningi i zniżki w ASO. Jak ktoś bywa faktycznie z doskoku to widocznie nie ma na to czasu i jest dużo innych zlotów na które można jechać.

 

Może ja po krótce jak przedstawiciel administracji forum passata. Napiszę jak to u nas wygląda. Zloty mamy zawsze ostanie weekend czerwca. Ośrodek jest wybierany już w styczniu. Organizatorzy dogadują szczegóły zlotu. W lutym ruszamy z tematem. Zapisy do połowy marca wpłaty do połowy kwietnia. Wtedy wiemy jaka dana liczba uczestników wyraziła chęć, udziału i jakie beda koszty na jednostkę, mając na uwadze ogólną cenę właścicieli. No ale tu widzę panują inną zasady. My z klubu i składek członkowskich zrezygnowaliśmy już dawno a mimo tego co roku mamy ponad 100 osób na zlocie. Tylko tak wspominam ;)

 

Chętnie bym się wybrał i tu. Ale cena 1400 zł sory to kosmos tym bardziej taki kawał drogi jechać :) a co do czasu.. To u nas jest tak że Ci organizowali zlot zawsze rady przekazują następcom. U nas zloty są w różnym części kraju tak żeby pozwiedzać ciut naszą Polskę. Nie wiem który to już Zlot tu u nas 18 będzie. I tylko pisze tak informacyjnie jak to wygląda. Żeby zaraz nie padło tu nie forum passata tylko Bmw ;)

Wszystko ładnie pięknie.

Mam kilka pytań:

- na jakim torze organizujecie te trackdaye coroczne?

- jak ogarniacie pomiar czasu na takich zlotach ?

- jak wyglada temat zabezpieczenia imprezy przez straz i pogotowie?

- jakie były przewidziane atrakcje ?

- czy w trakcie zlotu był prowadzony profesjonalny kurs z instruktorem i specjalnie do tego przygotowanym autem sportowym?

- czy w trakcie zlotu byly podstawione Supercary z możliwością przejazdzki za kółkiem.

- jak wyglada temat organizacji nagłośnienia ?

- jakie wychodzą koszty przy 100uczestnikach - i w jaki sposob budowana jest lista skoro (wg tego co napisales nie ma informacji o cenie zlotu do momentu zamkniecia listy) ?

 

Tak jak mówiłem organizacja zlotu typu festyn gdzie się spotykamy, kopiemy w koło z nudów, coś tam pooglądamy, potem popalimy gumę a na koniec się upijemy. TO NIE JEST CEL BMW KLUBU POLSKA. (takie inicjatywy są fajne ale od tego są inne inicjatywy jak np letni TRIP :norty: :norty: :norty: (zaznaczam od razu ze kapcia nie palimy nawet na nieoficjalnych spotkaniach :nienie: ).

Taka jest niestety rzeczywistość, że zloty na poziomie i trackdaye kosztują trochę więcej bo wymagają wynajęcia toru a nie tylko parkingu pod hotelem.

Wspomniany kosmiczny koszt zlotów BMW Klubu Polska to 150zł bo tyle wynosi składka i jej wysokość raczej się nie zmieni bo od dawna jest na takim samym poziomie . 150zł to nie jest dużo.

Dla klubowiczów zloty były i są darmowe.

Kosmiczna opłata 1400zł jest tylko dla tych którzy nie należą do klubu. Wystarczy się zapisać i przyszłoroczny zlot będzie kosztował dokładnie tyle co składka. A że ktoś się nie zapisał ? Czyja to wina ? Klubu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

150 zł rocznie to żaden koszt, a jest możliwość uczestniczenia w zlocie z atrakcjami dużo więcej wartymi. Dla mnie forma zlotu organizowanego przez BKP jest bardzo dobra i zamierzam się na niego wybrać.

Dla tych, którzy lubią wyskoczyć na tor, wiedzą że kwota nawet 1400 zł nie jest ceną z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jako jeszcze nie klubowicz to za mało reklamujecie klub chociażby na swoim własnym forum.

 

Użytkownicy nie wiedzą co daje bycie członkiem BKP.

 

Ja np nie wiedziałem o takich fajnych bonusach bycia klubowiczem jak "darmowy" zlot czy możliwość udziału w treningach na Ułęży.

 

Po to jest ten watek miedzy innymi ;).

 

Popieram, już dawno myślałem o zapisaniu się do klubu, lecz nie znalazłem żadnego opisu zalet i kosztów. Najlepiej byłoby zrobić wątek "wszystko o BMW Klub Poska - zasady, koszty, korzyści, propozycje". W pierwszym poście opisać ile się da, wkleić statut/regulamin i w postach zrobić Q&A.

ale póki nie ma takiego wątku to zadam kilka pytań tutaj:

 

Oprócz uczestnictwa w zlotach każdy klubowicz BKP otrzymuje za okazaniem karty klubowej zniżki (do 35%) w ASO Bawaria Motors.

 

Są jakieś zasady na co jaki rabat? Np. 5% na wszystko, 10% na elementy M performance i 35% na zegarki? “do 35%” to bardzo ogólne sformułowanie.

 

Nie chcemy aby ktoś zapisywał się do klubu tylko dla zlotu.

Czego oczekujecie od członków klubu?

 

Składka członkowska w 2017 roku wynosi 150zł. ( W przypadku zapisania się do klubu trzeba wypełnić wniosek i wykonać przelew 200 - otrzymujecie wówczas również zestaw startowy).

Co kryje się pod "zestawem startowym"? W 2017 to 150 zł, lecz czy są jakieś zapisy o maksymalnej wysokości składki? Może w 2018 wynosić 2000zł, bo takie wyjdą koszty toru poznań, lub 6000zł bo zarząd wybierz nurburgring? Wymagacie ciągłości płacenia składek pod rygorem wykreślenia z klubu?

 

W pierwszym roku klubowicz ma z tytulu czlonkostwa znizki w ASO i treningi na lotnisku w Ulezu

Po pierwszym roku już zniżki i treningi nie przysługują, czy też są możliwe za dodatkową opłatą?

 

Klub sam w sobie obecnie ilu aktywnych członków? Poza zlotami, treningami coś jeszcze jest organizowane przez klub? Ile jeszcze macie wolnych miejsc na tegoroczny zlot w Kielcach? Jeśli koszt określacie na 1400zł, a składka to tylko 150zł to kto dokłada różnicę? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Rabat na usługi serwisowe - 12%

Rabat na usługi serwisowe dla aut 5+ - 30%

 

Kod marki Grupa rabatowa Nowy rabat

BMW A 8

BMW B 9

BMW C 13

BMW D 16

BMW E 21

BMW F 22

BMW G 24

BMW H 27

BMW I 32

BMW K 34

 

 

Składka od X lat wynosi 150zł więc wątpie, że nagle skoczy do 2000 ;). Nie ma takich zapisów bo nie są potrzebne.

W skład zestawu startowego wchodzi koszulka i ramki na tablice rejestracyjne.

W pierwszym roku są zniżki i treningi - w kolejnych to samo tylko jeszcze dodatkowo prawo wjazdu na zloty.

Na resztę pytań odpowie Andrzej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
To będzie mój pierwszy zlot od czterech lat, na który przyjadę głównie jako osoba biorąca udział w zlocie a nie siedząca pod namiotem :norty:

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Członkowie klubu

Taki jest cel - przyjeżdżamy i o nic się nie martwimy

 

rejestrować przyjazd i rezerwować hotel - dane w 2 wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Rabat na usługi serwisowe - 12%

Rabat na usługi serwisowe dla aut 5+ - 30%

 

Kod marki Grupa rabatowa Nowy rabat

BMW A 8

BMW B 9

BMW C 13

BMW D 16

BMW E 21

BMW F 22

BMW G 24

BMW H 27

BMW I 32

BMW K 34

 

Czy te zniżki obowiązują również w Bawaria Katowice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale limit 30 osób/aut to trochę mało.

Nawet jeśli w tym i przyszłym roku zapłacę składkę, to nie mam gwarancji/szans, że się dostanę na zlot.

Zresztą poza zarządem nie jest w stanie zweryfikować kolejności napływania zgłoszeń.

Więc może być tak, że na zlocie będzie bawił się Zarząd, plus bliscy znajomi a impreza będzie finansowana ze składek pozostałych klubowiczów.

Zresztą rachunek jest prosty. Jeśli dla uczestników, którzy są w klubie dłużej niż rok opłaty nie ma bo jest ona finansowana z ich składki (150zł) wynikałoby, że koszt zorganizowania takiej imprezy powinien zamknąć się w 4500zł...

Grubymi nićmi szyte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Ale limit 30 osób/aut to trochę mało.

Nawet jeśli w tym i przyszłym roku zapłacę składkę, to nie mam gwarancji/szans, że się dostanę na zlot.

Zresztą poza zarządem nie jest w stanie zweryfikować kolejności napływania zgłoszeń.

Więc może być tak, że na zlocie będzie bawił się Zarząd, plus bliscy znajomi a impreza będzie finansowana ze składek pozostałych klubowiczów.

Zresztą rachunek jest prosty. Jeśli dla uczestników, którzy są w klubie dłużej niż rok opłaty nie ma bo jest ona finansowana z ich składki (150zł) wynikałoby, że koszt zorganizowania takiej imprezy powinien zamknąć się w 4500zł...

Grubymi nićmi szyte.

 

Czy Tobie się naprawdę wydaje, że impreza jest finansowana z ich składki ? No tak - z reklam które widzisz na górze i z wątków sponsorowanych klub nic nie ma :duh:

Nie przypominam sobie ANI JEDNEJ sytuacji kiedy jakiś klubowicz chciał a nie mógł uczestniczyć w zlocie.

Nie wiem co to znaczy "bliscy znajomi" zarządu. Jeśli mówisz o rodzinie to jak najbardziej :). Jakbyś był w Klubie to miałbyś dostęp do części klubowej gdzie prowadzone są zapisy i doskonale widać kolejność zgłoszeń...

 

:mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Członkowie klubu

Przypomnienie - zgłoszeni klubowicze

 

Jutro spotykamy się na TORZE KIELCE - 8.45-9.00 wjazd - proszę o punktualność

 

PROSZĘ MIEĆ ZE SOBĄ PRAWO JAZDY - kaski tym razem n ie będą potrzebne

 

do zobaczenia jutro

Mariusz Dębski

Prezes Bmw Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • Członkowie klubu
Pytanie odnośnie wstąpienia do klubu, czy te:

http://www.bmw-klub.pl/bmw-klub/zapisz-sie/

informacje są aktualne?

Raczej ciężko powiedzieć czy aktualne tam są dane - dużo wpisów błędnych. Ogólnie nie polecam kontaktu na czlonkostwo@bmw-klub.pl tam chyba nikt wiadomości nie czyta. Brak zwrotki że mail doszedł i załączniki są OK. To samo dotyczy zaksięgowanych opłat.

Lepiej chyba wysłać listem ze zwrotką - przynajmniej ma się pewność że ktokolwiek otrzymał list. Nie wiem jak w praktyce, ale jak wnioski są rozpatrywane w 3 miesiące to jak wygląda aktywność klubu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Członkowie klubu

[no_offence]

Chciałem napisać w wątku o Klubie, ale jest zamknięty. Działy klubowe także. Piszę wiec tutaj. Na stronie zapisu widnieje taki akapit:

Niezwłocznie po wpłynięciu na konto Klubu opłaty startowej i dotacji zostanie zamówiona imienna karta członkowska, adres mailowy nowego Członka zostanie dopisany do e-mailowej listy służącej Zarządowi do informowania członków Klubu o najważniejszych wydarzeniach związanych z życiem Klubu oraz zostanie odblokowana część klubowa forum dyskusyjnego. Materiały klubowe (koszulka, karta członkowska, informacje o firmach współpracujących, przysługujących zniżkach etc.) zostaną przesłane pocztą natychmiast po otrzymaniu przez Klub karty członkowskiej (okres oczekiwania może wynosić nawet do miesiąca).

Wniosłem opłatę zaksięgowaną u mnie na koncie 22.05.2017. Wysłałem potwierdzenie opłaty ma czlonkostwo@bmw-klub.pl tak jak jest na stronie do zapisów. Wcześniej oczywiście wysłałem także na ten mail wniosek członkowski.

 

Minęło 2 miesiące z drobnym okładem. I teraz co z powyższego akapitu zostało wykonane do tego czasu:

- zostanie zamówiona imienna karta członkowska

Nie wiem. ???

- adres mailowy nowego Członka zostanie dopisany do e-mailowej listy

NIE, chyba że ta lista wogóle nie jest aktywna

- zostanie odblokowana część klubowa forum dyskusyjnego

Zablokowana, jakby było inaczej pewnie bym tego posta nie pisał

- Materiały klubowe

Nie wiem, ale karta mogła jeszcze nie przyjść tylko że niby "okres oczekiwania może wynosić nawet do miesiąca".

 

Co jeszcze zrobiłem? Poprosiłem 20 czerwca mailowo na czlonkostwo@bmw-klub.pl o potwierdzenie poprawności opłaty. ZERO odzewu. PM wysłałem chyba do najlepiej zorientowanej osoby w sprawach klubowych MarioBigRed - ZERO odzewu.

 

Czy to normalna procedura?[/no_offence]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderatorzy
Cześć Lazik_S. Niestety różnie bywa z tą aktywnością w klubie. Ja np. dopiero teraz dotarłem do tego wpisu na forum - ale udało mi się nawet dotrzeć ;), a pewnie gdybym go wcześniej przeczytał to udałoby się pewnie sprawy związane z twoim kontem przyspieszyć. Niestety praktycznie wszyscy pracujemy, mamy rodziny i większość z nas coraz mniej czasu na tematy klubowe. Fajnie, że do nas dołączyłeś - widzę, że chyba już masz dostęp tam gdzie powinieneś, gadżety pewnie też niedługo dotrą, jeśli już nie dotarły. Zapraszamy do współpracy, przyda się świeża krew ;) Teraz już możesz pisać na odblokowanym forum, więc jak masz dobre pomysły i chęci na usprawnienia w klubie to zapraszamy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.