Skocz do zawartości

Wakacyjny TRIP po Polsce 28-30 lipiec


bezel141

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

taaaa "positive ways WALDKA" :D

 

Ja to uczestnik tam byłem jak każdy inny ;)

 

Jeśli mogę wsadzić swoje 5groszy odnośnie takiego wyjazdu:

- koniecznie załatwcie sobie krótkofalówki - to znacznie ułatwia kontakt i komunikacje podczas jazdy w grupie

- pamiętajcie że koordynacja 20-30aut w kolumnie jest niemożliwa, auta dzielą się na grupy, są takie co chcą jechać szybko a chcą takie co lubią eco driving

- jeśli miał by to być event polegający na podróży to warto aby organizator chociaż raz trasą się przejechał, zobaczył gdzie po drodze są parkingi gdzie może się zatrzymać 20-30 aut, dogadać się z knajpami po drodze na jakiś obiad. Hotelami, parkingi itp - tu nie może być zadnego spontanu

- warto zrobić dobry plan, i tego planu się trzymać, tzn; dla każdego uczestnika dac kompletną trasę w formie książeczki z pozycjami GPS albo miejscowowściami na które grupa ma się kierować. Warto też jeśli jedzie się w kilka miejsc zrobić sobie dobre zaplanowanie czasu: o ktorej konkretnie z danego miejsca wyruszamy itp. Na pierwszym PositiveWays byl problem ze np: bylo "umowione" ze zbiorka o 9 i wyjezdzamy a o 9 niektorzy jeszcze spali i wszyscy na dole czekali na spoznialiskich - grupa sie lekko mowiac - denerwowala.

- trzymam kciuki za pomysł ;) ale ze swojej strony polecam wybrać jakieś piękne górskie trasy (np: droga 100 zakrętów) - no chyba że wolicie "leżeć nad morzem" ale to wtedy lepiej po prostu "spotkać się nad morzem" - bez jazdy przez radom czy sandomierz ;)

 

Ja w tym roku np: w kilka osób jedziemy do chrowacji, bierzemy sobie domek nad morzem na klika dni i po prostu jednego czy dwa dni zrobimy sobie dluzszego tripa po bałkańskich drogach.

Positive ways i inne konkurencyjne wyjazdy zaczynają być coraz droższe ;) (w sensie jak płaciło się 5 czy 6 tys pln za osobę za wyjazd do Monaco a potem 5 czy 6 tys pln za wyjazd do Rumunii, albo 60 tyś za wyjazd do USA to chyba coś poszło nie tak :P)

Teraz to już porobiło się tego dużo - Drive Club, Positive Ways, Forza Italia, Dream Trip Events. itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko sugestie popieram :cool2: Trzeba tez poszukać chętnego który podejmie sie tzw. "organizacji" ;) Ja jakies doświadczenie w organizacji wyjazdów mam wiec chetnie pomoge ale w 100% oddac sie temu nie bede w stanie :)

Garage:

f87 M2 LCI 2018r -> https://bit.ly/3BgwoE6

e92 M3 2010r -> https://bit.ly/3BgwoE6


Ex:

e46 318i 1999r

e46 330Ci 2002r

e60 535d 2006r

e92 335d 2007r @410KM/750Nm -> http://bit.ly/2NRV79i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jestem ZA :cool2: :cool2: :cool2: .Tylko najlepiej termin z wyprzedzeniem i weekendowy jestem za wyjazdem w okolice Morza.Pozdrawiam MAT.

BMW to:

images?q=tbn:ANd9GcRjZ9J1b4KGRKJ3PVqIcPYtH7J9I55YFlBpTgEMdMmJBr-LKX93tw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 3-4 sztuki CB-radio to mogę pożyczyć na wyjazd.Tak jak kolega wspomniał komunikacja jest najważniejsza.Pozdrawiam MAT :norty: :norty: :norty:

BMW to:

images?q=tbn:ANd9GcRjZ9J1b4KGRKJ3PVqIcPYtH7J9I55YFlBpTgEMdMmJBr-LKX93tw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Sadze ze brak jest organizatora ktory to ogarnie i da ramy i wymysli jakis ciekawywatek bojezdzic bez celu w kolumnie i pic co wieczor to moze byc fajne 24 godziny ale nie na kilka dni.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamuliłem z tematem.

 

Finalnie przez organizacją musimy dogadać się co do podejścia do wyjazdu.

 

Jedni chcą typowo motoryzacyjny wyjazd, drudzy wycieczkę krajoznawczą a trzeci imprezę. Ustalmy czym kierujemy się itp. Czy wódka, czy głównie jazda?

 

Moim zamierzonym celem wyjazdu była integracja, zwiedzanie przy okazji i odpoczynek przy drinku nad morzem przy zachodzącym słońcu w wyborowym towarzystwie :D

Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zamierzonym celem wyjazdu była integracja, zwiedzanie przy okazji i odpoczynek przy drinku nad morzem przy zachodzącym słońcu w wyborowym towarzystwie :D

 

to wyglada ok :) taki miks przebojow.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

tez jestem za opcja integracyjna relaksacyjna.

Dla mnie to moze to byc taki zlot jak w Smardzewicach - okreslona baza wypadowa i z niej ogarniam sobie jakies tam atrakcje w okolicy kazdego dnia (od poludnia zeby sie wyspac po integracji ;) ) i kazdego dnia cos tam zwiedzamy (nie za duzo zeby grafik nie byl napiety) i wieczorkiem chill w zacnym gronie.

Mam trochę dość spotkań gdzie z nikim nie mogę porozmawiać bo mam grafik ustawiony co do minuty - nikomu nie życzę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mniej więcej ilu dniowy ten trip planujecie?

Kurcze szkoda że niema zlotu w 2017, jednak taki trip również może wyjść ciekawie :roll: , pytanie tylko jak długo, bo z czasem krucho, no i kiedy? Macie już jakieś wstępne daty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin 28-30 lipiec 2017

 

Cel - Władysławowo/Sopot/ okolice

 

Cena 100-150zł za dobe od osoby ze śniadaniem.

 

Stwierdziłem, że jeżdżenie codzienne w dużych odległościach jest raczej zbyt ciężkie w organizacji. Myślę, aby sie spotkać w Warszawie/Łodzi i wspólnie wyjechać nad morze. Wynająć w jednym ośrodku pokoje 2/3/4 osobowe i codziennie gdzieś sie przejechać. Do zwiedzania Gdańsk/Gdynia/Sopot/Hel/ okolice? coś sie znajdzie.

 

Celuje na 30 osób. Uważam, że więcej będzie ciężko ogarnąć. Znalazłem jeden hotel za 100zł od osoby.

 

Co sądzicie? Kto sie pisze?

Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę abyście pisali z iloma osobami sie wybieracie, musimy dograć pokoje bo nierealne jest znalezienie samych dwuosobowych. :D

 

Wstępnie puszczam listę która będzie do ciągłej edytacji. Zmieńcie w kolejnych postach, jestem w kontakcie z wlodkiem i Ewelina więc pozwoliłem sobie ich wpisać :D

 

1.Bezel141 - 2/3 osoby

2. PaniEve - 2 osoby? :D

3. Włodi - 2 osoby?

4. Rivasi - 1 osoba

Edytowane przez bezel141
Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, no to ja wstępnie też się piszę :)

 

1 osoba

 

Pytanie: będzie jakaś "miejscówka" by pojeździć autami w bardziej sportowy sposób? Jakiś mały tor po drodze, czy choćby mini-wyścigi ala 1/4 mili, tak by się troszkę "zabawić"? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, no to ja wstępnie też się piszę :)

 

1 osoba

 

Pytanie: będzie jakaś "miejscówka" by pojeździć autami w bardziej sportowy sposób? Jakiś mały tor po drodze, czy choćby mini-wyścigi ala 1/4 mili, tak by się troszkę "zabawić"? :D

 

 

Wynajęcie toru jest bardzo kosztowne. Wcześniej pisał o tym bodajże Włodi. Możemy sami znaleźć miejscówkę :twisted:

Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze dodaj dyskretnego przy 30 autach jezeli nie masz zezwolenia. :duh:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Bezel141 - 2/3 osoby

2. PaniEve - 2 osoby? :D

3. Włodi - 2 osoby?

4. Rivasi - 1 osoba

5. SlavoS - 1 osoba

6. PoCiEjJ - 1 osoba

7. no4 - 2 osoby

Moje auto:


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=192&t=298855


http://lh3.googleusercontent.com/m5Raq8Kpe1CbyDTy05Sr1VaByThmOOElz2BFHsz3NSjoZYnlpY8CAQSROvx0TR81mmLNYj6ck3YtYjeoSNVic1oTTdlYpXJBC7W9VQ=w2400-h1350

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.