Skocz do zawartości

Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL


jurasbreslau

Rekomendowane odpowiedzi

  • Członkowie klubu
Jak dla mnie, miejsce i czas idealne. Co z reszta chętnych? Może wrzuci ktoś info o spotkaniu na tzw "FEJSA" ? Ja takowego nie posiadam ale jeśli macie to smialo. Może więcej ludzi się o tym dowie. Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 992
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Członkowie klubu
Jak dla mnie 13 jest ok.. Tylko mysle ze pogoda zepsuje nam plany.. Ma padac wiec nie wiem czy cos wyjdzie z naszego spotkania :///
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie dotrę... Mój mechanik po wymianie ślizgów w mojej e53 nie otworzył miski olejowej i nie zrobił płukanki silnika. Teraz mam panewki do wymiany bo części starego ślizgu zatkały smoka i pompa nie ciągnęła oleju... Koszt 1800€... Masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 czerwca jest organizowany Bimmerfest na lotnisku w Venlo, Najwieksza impreza BMW w tym sezonie, udzial ma wziasc ponad 3000 BMW ☺ Jeden z kolegow z BIMMERFEST CLUB POLSKA organizuje wyjazd i rusza z Brukseli, zbiera on osoby po drodze. Wjazd na imprezę mamy jako Oficjalny Club Bimmerfest Poland.

 

Wjazd w dniu imprezy kosztuje 14 euro.

 

My Ruszamy z Rotterdamu, i oczywiscie dołączamy do Kolegi z Brukseli, dokładnie na A67 w okolicach Eindhoven ☺

Musze wiedziec mniej wiecej do Konca tygodnia, kto pisze sie na ten wyjazd.Tak wiec zabierac znajomych i rozpowszechniać!!!

 

Otwieram liste osób które wezma udział w Tej Imprezie:

 

1.Bibi 330xi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Apropo Bimmerfestu to ja się wybieram Bibi jak już wam mowilem. Także moge polecieć z wami z Rotterdamu wiec wpisuje się na liste. Niestety mam już Indyvidual Paddock Card i będę stal w "M/// Area" czyli w sektorze z autami od M Powera,wiec nie stane z wami jako z klubem. Bilety tez już mam. Polecam kupic na stronce, zawsze 10e za osobe a nie 14, a jeśli zabieracie kogos, to bilet tez musi mieć bo to jest na osobe a nie na auto. Polecam tez zabrać gotowke jeśli macie zamiar cos kupic. Maly problem z bankomatem i catering na zetony. Bibi wrzuc w przyszłym tygodniu info -gdzie, i o której się zbieramy.

 

1.Bibi 330xi

2.elus_WSH

 

 

Teraz do Tolka. Mysle ze i Ja i Bigger możemy Ci polecić dobrego mechanika, a ja nawet dwóch i oboje sa z forum. Uwierz mi, kogos kto naprawdę ogarnia BMW jak mało kto. Jeśli chcesz namiar to pisz na PW. Twojemu radze podziekowac i się z nim rozstać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd na Bimmerfest'2016

Spotykamy sie w Niedziele 05.06.2016 o 6:30 rano.

Adres: Hoofdplein Schiedam (nad Kanałem)

o 8:15 musimy byc juz pod Eindhoven na A67, gdzie dolaczymy do grupy lecacej z Belgii.

 

elus_WSH Hoofdplein to jest tam gdIzie bylismy ostatnio po spotkaniu we Vlaardingen

tam nad Kanałem. Wiesz jak doleciec tam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Bibi pewnie ze wiem już.. Looz 6:30 w niedziele tam jestem. Tylko leci ktoś jeszcze oprócz mnie i ciebie? Bo widze ze frekwencja slaba hehe.. Ile osob tam z Belgii jedzie? Wiesz ile osob będzie liczyc ta grupa dla której macie miejsce uszykowane na zlocie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bibi pewnie ze wiem już.. Looz 6:30 w niedziele tam jestem. Tylko leci ktoś jeszcze oprócz mnie i ciebie? Bo widze ze frekwencja slaba hehe.. Ile osob tam z Belgii jedzie? Wiesz ile osob będzie liczyc ta grupa dla której macie miejsce uszykowane na zlocie?

 

Z tego co wiem, bimmerclub Poland ma paddock na 20 aut i wczoraj mieli miejsce jeszcze na 2 auta...

Więcej informacji możecie uzyskać na FB

 

https://www.facebook.com/groups/1700346570253406/?fref=ts

 

 

 

13295253_748420638632114_2078163666_n.jpg?oh=0d8ac6a90013e3b1d4d2f9d5e4fc4ec2&oe=57503D99

 

 

Pozdrawiam

 

eS !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.