Skocz do zawartości

Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL


jurasbreslau

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 992
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich.

Z racji, że impreza coraz bliżej, pomyślałem, że czas najwyższy na małe podsumowanie i szybkie zebranie ważnych informacji.

Lista "od nas" wygląda następująco

1. escezeto (e61/e39)

2. Gedio (e60)

3. Pain (e34) ja z kolei mogę zabrać z Amersfoortu lub okolic Emotikon wink

4. DarekCHW

5.pawelfit

6. Lukas Kukumamuniu (2 lub 4 auta)

7. Farida Accelerator (potrzeba zorganizowania transportu)

(pobrana z forum BMW, jeśli kogoś pominąłem, proszę o informację w komentarzu i dopiszę).

 

Miejsce i czas spotkania:

 

Planuje koło 9.00 się zbierać.

Rumpsterweg 33, 3981 AK Bunnik

 

 

Chyba, że macie jakieś inne propozycję gdzie możemy się ewentualnie złapać ? Wszelkie informację, propozycję mile widziane.

Pozdrawiam

 

Ps. Kto jedzie z Belgii ? Możemy się gdzieś wcześniej złapać (koło Eindhoven ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odowiada mi miejscowka. Do zobaczyska. Jezeli ktos z Hagi chce sie zabrac to mam miejsce :)

 

Pozdrawiam,

Lukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jedna impreza za pasem, było miło, nie do końca wszystko poszło zgodnie z planem ale fakt faktem, imprezę można uznać za udaną. Kilka niezwykle limitowanych wersji BMW można było spotkać BMW 206 Hamann oraz BMW VECTRA pr0 Turbo. Jazdy zygzakami po wioskach, "myjnia" co super myła, zawsze to jakieś urozmaicenie.

Tak czy inaczej - było mineło.

 

26 mamy kolejną imprezę, mianowicie:

https://www.facebook.com/events/639299082841212/

 

Lista chętnych ?

 

Można śmiało wypisywać, kto się zjawi a kto nie Emotikon smile

Pozdrawiam i dziękuję za miło spędzony czas !

Niech moc będzie z wami !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Witam. I jak plany na nedziele? Wybiera sie ktos na ten nl zlot? Mysle o tym ale mialem ostatnio mala przygode parkingowa i srednio mi sie widzi jechac z uszkodzonym blotnikiem i przerysowanymi drzwiami a pieniadze z ubezpieczalni pewnie zobacze za pol roku.. Z drugiej strony jesli zbierze sie fajna ekipa to przymkne na to chyba oko i moze sie wybiore.. Sa jacys chetni?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robię w niedzielę niestety :mad2:

http://s25.postimg.org/fhz6cbo73/podpis_forum.jpg


Mieszkasz w Holandii? Zajrzyj tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=208939 Mój Individual >>klik<<

Zamienię 2szt BBS RS 700 8,5Jx18 za 2szt BBS RS 701 10Jx18, bądź deal na 19" ACS Type III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teren otwarty wiec wstęp dla wszystkich. Kto nie ma planów na niedziele to można jechać. Ja jadę z klubem tak czy inaczej juz wcześniej pisałem gdzieś wyżej ^^

 

//edit

 

z tego co wyczytałem to teren jest zarezerwowany przez BimmerPortal a co z tym idzie event jest w kierunku BMW / Mini. Jednakże wszystkie auta są dopuszczone tak jak miało to miejsce na 5 serie, BMW i Mini można wystawić a reszta wozów na osobny parking jako widzowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też byłem ;) tylko tak sobie się skończyło dla mnie :D ze względu zgadania się z turasami :D i początkowo bitwy na dzwięk naszych bawarek ... zakończyłem na małych donatach co zaskutkowało wydaleniem mnie z imprezy :cry2: nie wiem czemu az tak sie zdenerwowali :mad2: ale cóż co kraj to obyczaj najwidoczniej na spotach/zlotach tylko stoisz i oglądasz nic wiecej ... :roll: ... a gdyby ktoś się pytał to fotka zrobiona przez holendra ;) http://images67.fotosik.pl/843/6e9a7a422aa7ca77med.jpg

Grubo albo Wcale...

FWD Is For GAY :P

http://www.youtube.com/user/Pienio21?feature=mhum#p/a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakończyłem na małych donatach co zaskutkowało wydaleniem mnie z imprezy

nie wiem czego się spodziewałeś, powszechna i ogólnie znana etykieta tego typu spotkań, kultury fanklubów marki a także regulamin tego forum, zawsze w wyraźny sposób sygnalizują, że tego typu akcje nigdy i nigdzie nie spotkają się z aplauzem. nie jestem jakiś święty i nikogo tu nie chcę pouczać, ale dla mnie osobiście jednym z powodów nieobecności na "naszych" kolejnych spotkaniach jest fakt, że byłem dwa razy i dwukrotnie dostałem piękne pamiątki pozlotowe na lakierze w postaci odprysków spowodowanych przez latające wszędzie kamyczki - bardzo niefajny efekt uboczny dzikiego i bezsensownego upalania i owych amerykańskich pączków. wiem, że nie tylko mnie dotknął ten problem, w moim przypadku dwa różne auta czynią sytuację jeszcze bardziej godną skomentowania...nikomu nic nie pociskam, także luźne gacie panie i panowie :cool2: pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hart żeby nie było ... nie jestem idiotą i nie miałem zamiaru ani nie uszkodziłem czyjegoś auta(też znam ból bo sam oberwałem tak kilka razy) .. co do "bączków " przyznam poniosło mnie troszkę .. :duh: a co do wyrzucenia mnie to głównym powodem nie były uw Bączki :shock: tylko to że rzekomo zniszczyłem nawierzchnię .. którą przy organizatorze przetarłem butem i wróciła w danym miejscu do normy .. tak więc poprosił mnie żebym po prostu odjechał .. co do "Norm Na spotach fanKlubów" nie jestem aż tak ogarnięty w temacie w Holandii ... jak na zlocie 5 serii dostałem regulamin i tam pisze jak wół to rozumiem i nic takiego nie miało miejsca Myślałem że to bardziej luźne spotkanie sądząć po filmikach na YT z tytułem Coffe & Cars np. :) czyli jednym słowem Wygłupiłem Się Przepraszam .. więcej się to nie powtórzy .. pojadę sobie na tor to lepiej nie jechać za mną :twisted: bo wtedy dam upust swoim wygłupom ..

Grubo albo Wcale...

FWD Is For GAY :P

http://www.youtube.com/user/Pienio21?feature=mhum#p/a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.