Skocz do zawartości

Wszystkie drogi prowadzą do Amsterdamu --> Spotkania NL


jurasbreslau

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj podszedlem do mojej furki, zauwazylem, ze w tylnim kole brak powietrza. Ktos poczestowal moja opone sruba;/ Jutro wrzuce fotke, jak bede wiozl do wulkanizatora :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 992
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gedio nie martw się ja miałem awarie czujnika po wymianie jazda testowa i pedał gazu pękł w pół :duh: co do imprezy z fb. Już jestem zapisany ;-) co do tej o serii 5 nie mogłem znaleźć informacji A ten edy meting w maju z chęcią wezmę udział ;-)Czyli co miesiąc będę 27,28,i 7 kwiecień, maj,czerwiec zapowiadają się fajnie ;-)

Grubo albo Wcale...

FWD Is For GAY :P

http://www.youtube.com/user/Pienio21?feature=mhum#p/a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gedio nie martw się ja miałem awarie czujnika po wymianie jazda testowa i pedał gazu pękł w pół :duh: co do imprezy z fb. Już jestem zapisany ;-) co do tej o serii 5 nie mogłem znaleźć informacji A ten edy meting w maju z chęcią wezmę udział ;-)Czyli co miesiąc będę 27,28,i 7 kwiecień, maj,czerwiec zapowiadają się fajnie ;-)

 

 

Tu jest o serii 5

https://www.facebook.com/BMW5SerieEvent?fref=ts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już i na tą o 5 jestem zapisany ;) ciekaw jestem czy dam radę naprawić auto do tego czasu ... teraz padły mi cewki i sonda :duh: :duh: :mad2: :mad2: chyba normalnie oszaleje

Witaj w klubie :) od zakupu rok temu padlo juz tyle że masakra ale po zakupie trza sie liczyć że raczej ktoś sie padla pozbywa bo to ze opony klocki tarcze oleje filtry nabicie klimy to normalne.. Ale ja mialem gratis w pakiecie czujniki skrzynie swiece odme zawieszenie... Ze żarówki padają jak głupie nie wspomnę... Itak przyszedł nowy rok i na początek kompresor z osprzętem plus poduszka.. Następnie turbina druga poduszka z pneumaty... A najgorsze jest to że chciałem się przesiąść w x5 a teraz jak juz prawie wszystko wymieniłem to trochę głupie by to było...

Będziesz Miał Wydatki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podszedlem do mojej furki, zauwazylem, ze w tylnim kole brak powietrza. Ktos poczestowal moja opone sruba;/ Jutro wrzuce fotke, jak bede wiozl do wulkanizatora :mad2:

Taka okolica... warto opuścić miasto na wieś ;)

Będziesz Miał Wydatki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć witam jestem nowym posiadaczem BMW 320d e90 mieszkam w laakdal w belgi jakieś 60km od Eindhoven.

to jak bedziesz kiedys gdzies na zlot lecial, to zawsze mozesz po mnie zajechac :) ja tez mam kilka km do Eindhoven. Pzdr !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze kwestia tego czy będzie chętnych ... i czy auta nie odmówią posłuszeństwa :mad2: ale pociesze cie Holenderski duży spot 5 będzie 19 kwietnia ;) ja już zapisany :D

 

Ooo ;) Super ;) Jest to zlot polski? Czy holenderski?

Gdzie mozna uzyskac szczegoly zlotu? + zapisy?

F30 330i, 252 hp, xDrive, 2017
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem kontakt z organizatorem.

Pytał się w jakim ewentualnie składzie przyjedziemy, mowa oczywiście o liczebności aut.

Więcej informacji dostępne jest pod tym adresem : https://www.facebook.com/BMW5SerieEvent

 

Tak więc pytanie, kto i czym jedzie ?

Wiem, że na facebookowej grupie są zapisane 2 osoby + ja i znajomy.

 

Zapraszam do wypisywania się :)

 

1. escezeto (e61/e39)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest holenderski zlot. Wystarczy, ze wejdziesz przez fb i klikniesz, ze "bedziesz".

Do tego napisz wiadomosc i wyslij fotke fury, poniewaz facet wstawia od razu to na profil.

 

Jakby co to ja startuje z Hagi i moge kogos zabrac jezeli ma ochote, a nie posiada 5 serii :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. escezeto (e61/e39)

2. Gedio (e60)

3. Pain (e34) ja z kolei mogę zabrać z Amersfoortu lub okolic ;)

 

i Zachęcam do dołączania do nas na FB Escezeto założył ;) ja i kilku chłopaków już jest a czym więcej nas tym łatwiejszy kontakt ;) i tam łatwiej spisać się ;)

Grubo albo Wcale...

FWD Is For GAY :P

http://www.youtube.com/user/Pienio21?feature=mhum#p/a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie, robi sie powoli coraz cieplej, kazdy chcialby poszalec-wiem, ze to nei to samo co jazda wlasnym autem gdzies na torze, ale moze moglibysmy spotkac sie w tym miejscu http://www.outdoorkarting.nl/home/ i poszalec na torze gokartowym ? Sezon jeszcze sie nie zaczal, ale juz mozna myslec w tym temacie, co? Z tego co widzialem, przed samym torem tez jest duzy parking i tam moglibysmy sie spotkac i rozpoczac nasze spotkanie. Na terenie tego osrodka jest tez "restauracja", mozna cos zjesc i wypic. Wszystko mozna rezerwowac.

 

Piszcie co na ten temat myslicie. A moze znajda sie podobne miejsca gdzies w innych okolicach? Co Wy na to ?

 

Kobiety tez mile widziane :) Widzialem na tym torze jak ze "spokojnych" kobietek wychodzi diabel na gokartach, wiec im nas wiecej bedzie tym lepiej.

 

Pozdro Krzysiek :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie, robi sie powoli coraz cieplej, kazdy chcialby poszalec-wiem, ze to nei to samo co jazda wlasnym autem gdzies na torze, ale moze moglibysmy spotkac sie w tym miejscu http://www.outdoorkarting.nl/home/ i poszalec na torze gokartowym ? Sezon jeszcze sie nie zaczal, ale juz mozna myslec w tym temacie, co? Z tego co widzialem, przed samym torem tez jest duzy parking i tam moglibysmy sie spotkac i rozpoczac nasze spotkanie. Na terenie tego osrodka jest tez "restauracja", mozna cos zjesc i wypic. Wszystko mozna rezerwowac.

 

Piszcie co na ten temat myslicie. A moze znajda sie podobne miejsca gdzies w innych okolicach? Co Wy na to ?

 

Kobiety tez mile widziane :) Widzialem na tym torze jak ze "spokojnych" kobietek wychodzi diabel na gokartach, wiec im nas wiecej bedzie tym lepiej.

 

Pozdro Krzysiek :cool2:

 

 

Jestem jaknajbardziej ZA :)

 

 

 

A co do 19 kwietnia:

1. escezeto (e61/e39)

2. Gedio (e60)

3. Pain (e34) ja z kolei mogę zabrać z Amersfoortu lub okolic ;)

4. DarekCHW

F30 330i, 252 hp, xDrive, 2017
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.