Skocz do zawartości

Spot RZESZÓW Południowo-Wschodnia Polska :-)


Robi69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

może dam rade podjechać z Krakowa...najpewniej nie samemu :8)

chętnie poznam nowe twarze i zobacze jak to się robi na podkarpaciu :cool2:

taka sytuacja :diabel_faja:

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie 25.05 jest 1/4 mili w rzeszowie wiec mozna urozmaicic spota :)

 

Popieram ;)

Do tego zawsze można później ogarnąć jakiegoś grilla i kiełbaski, jak pogoda dopisze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Ja i tak jade na 100% na cwiartke wiec mozna sie jakos ustawic, ale wtedy wypada na rano sie umowic, lub odwrotnie po wyscigach. Decydujcie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Myśle że lepiej się ogarnąć/spotkać przed a po możemy gdzieś przejechać coś wtrącić i wypić :D

Ale i tak powinniśmy zrobić 100% listę obecności

 

No to trzeba sie ustawic wczesniej bo zawody od 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ta ćwiara w Rzeszowie,to rozumiem że jakaś grubsza impreza?

czy przypadkiem nie ma na YT filmików z wcześniejszych edycji??

jakieś konkretne info gdzie i kiedy ten spot,bo chciałbym to jakoś zgrać

w czasie...rozumiem że piszemy o niedzieli 25 maja? :8)

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Tak to dosyc znana impreza, co roku sa eliminacje. Zamykaja czteropasmowa wylotowke z miasta i jest co poogladac ;)

 

Wiecej info tutaj:

 

http://rsss.com.pl/14-mili-rzeszow-cup-2014-25-05-2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Ja byłem na spocie w czwartek w Wawie pod narodowym , jak tam było kilka aut to

u nas nawet nie liczę na 3 :duh: , na wschodzie miłość do aut jest także w innym wymiarze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Nie żartuj, już niejedna próba była i zawsze kończy się na niczym, ew 2 max 3 auta przyjadą.

Prawda jest taka że są chętni z bmw-sport, z klubu, z innych for, czy nawet z fejsbukowych profili motoryzacyjnych, ale nikt nie chce skrzyknąć jakiegoś wspólnego zlotu wspólnie, więc wygląda to jak wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w Krk niezłe spoty się odbywały,a teraz posucha po całości...ja sam myślę co by do Katowic zaglądnąć,ale to bardziej przez BMW-Sport...albo

do Kielc,bo tam mocny team jest z BMW Klub Kielce...w każdy wtorek ludzie się zbierają i wierzcie mi,wielu mogło by być zadziwionych frekwencją,

a gdyby się dowiedzieli że ktoś z zewnątrz przyjezdza,to by było święto :mrgreen:

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

widze ze z Rzeszowa fanatacy wiec ma sprawe... o to ona

Witam wybaczcie ze tak na glownym pisze ale to wazne, mam mała prozbe jak i oferte dla was....

Ok wiec sprawa jest taka, moj przyjacie jest strasznym fanatykiem bmw chodzi o to ze bierze slub 25 lipca czyli za 5 tyg. jego marzeniem jest pojachac do slub ladna biala beta. i tu moja prozba jesli ktos jest z woj. podkarpackiego i ma ladna biala slicznatke i chcialby mi pomoc spelnic kumpla marzenie jak i zarobic to prosze sie odezwac na mojego maila.... slub jest 25 lipca czyli wlasciciel musial by sie pobawic caly dzien w pana kierowce spoko nie na glodniaka zajmiemy sie tym. Sprawa jest barzo wazna i nikt nie bedzie zalowal nikomu wiec jesli masz staruszke bume w idealnym stanie czy bume 5,6,7 czy z X serii lecz tylko biala gdyz to slub prosze to moj mail mutisthebest@wp.pl.

to nie jest dlamnie latwa sprawa gdyz jestem w anglii aby zorganizowac cos takiego leecz prosze o kontakt jesli jestescie zainteresowani...... za kazde ifo bede dozgonnie wdzienczny lub znajdz mnie na fc Lukasz Michalski z Portsmouth Zielona gora na zdjeciu typ na bialym scigaczu ;}

aaaaa slub odbedzie sie w ustrzykach dolnych podkarpackie 25 lipca ..... dzieki jak cos to czekam na info.!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.