Skocz do zawartości

Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA


szwedzio13

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nawet jesli korka w Kołbieli nie bedzie, to roztropnie bedzie wziac jakis zapas czasowy na jakas losowa ewentualnosc.

 

Wydaje mi sie ze mozemy sie spotkac 7:30 poczekamy pare minut zeby sie wszyscy zebrali i ruszamy ?

 

pozdr

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz poszla informacja na FB ze o 8.00,

Nie przesadzajmy czy na miejscu bedziemy 9.30 czy 10.15 to nic zlego sie nie stanie... na zawody i 1/4 mozemy sie juz teraz do wlodiego zapisac ;)

 

 

Zostaje 8 rano tyyylko gdzie dokladnie? tutaj mysle?

http://s21.postimg.org/3u7m50qqv/spotkanie_fus.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i gitara, nawet lepiej :)

 

dobra czyli spotykamy sie w zielonym kolku :)

Ci co maja jeszcze ochote na sniadanie z MC to niech przyjada wczesniej tak zebysmy o 8:00 wyjechali.

 

EDIT:

Teraz to jestem zmieszany to spotykamy sie na parkingu auto fus'a tak jak napisane jest na FB:

Ekipa z Warszawy zbiera się przy ASO BMW Auto Fus i wyrusza w okolicach godziny 8.00"

czy na shellu jak to jest na ziolono zaznaczone? Cos mi sie wydaje ze bedzie niezly burdel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już poprawiono oficjalnie, no więc:

 

Ekipa z Warszawy zbiera się przy Shell i McDonalds na tyłach ASO BMW Auto Fus i wyrusza w okolicach godziny 8.00

 

....sugeruję być tak 7.45-7.55 bo jakaś 8.05-8.10 ruszymy...jak na niemieckie auta przystało ordnung muss sein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już poprawiono oficjalnie, no więc:

 

Ekipa z Warszawy zbiera się przy Shell i McDonalds na tyłach ASO BMW Auto Fus i wyrusza w okolicach godziny 8.00

 

....sugeruję być tak 7.45-7.55 bo jakaś 8.05-8.10 ruszymy...jak na niemieckie auta przystało ordnung muss sein

 

:cool2:

Macie panowie CB radio ?

 

Do proby sprawnosciowej trzeba miec kask. Na tak szybko to nie zalatwie, nie znam zadnego motocyklisty. Bede mogl od kogos pozyczyc ?

 

Pozdr

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź ze sobą balaklave (kupisz w sklepie dla motocyklistów albo na jakimś torze kartingowym) i pewnie bez problemu ktoś pożyczy kask.


http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif

" Producenci dopuszczają zużycie 1 litra oleju na 1000 km. To tak, jakby uznać, że człowiek mający 38,5 st C jest zdrowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisalem w navi ulez i prowadzi mnie przez warszawe obok fusa to podjade do was jak mozna bo planowalem wyjechac przed 7 to okolo 8 powinienem tam byc, bedzie razniej :oops: :mrgreen:

SPRZEDAM : komplet zderzaków ori e92 (barberarot metallic)


Moje e92 : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=214546

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie pada to stadion 20.00 jak pada to arkadia poziom -2 godz: 20.00 ;)

 

spoko wyglada na to ze stadion dzisiaj. A Jakies bardziej konkretne miejsce, bo pewnie na murawe nasz nie wpuszcza :D bo zawodow car-ball nie ma dzisiaj.

Moglbys podac jakis namiar na ulice albo cos ?

pozdr

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.