Skocz do zawartości

Czarne nerki, atrapa m pakietowa


canaveral

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Czy ktoś z was wymieniał nerki w F30 z chromowych na czarne m-pakietowe?

Jeśli tak, ma ktoś sprawdzone źródło?

Z tego co poczytałem w innych tematach, zaleca się je kupować u dealera, ale ceny też tam o wiele wyższe/

 

Znalazłem http://allegro.pl/atrapa-grill-czarny-bmw-f30-f31-m-performance-nowy-i6642767409.html?reco_id=ca1af1ae-bfc3-11e6-a086-02abf250c573&ars_rule_id=201, ktoś może brał allegrowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowaliśmy u lakiernika chromowane , wycena była 200zł i nawet ładnie wyszło ,

Ale jak nie chcesz się w to bawić spokojnie na Allegro też kupowali klienci , przy polerowaniu reflektorów wymienialiśmy właśnie na czarne .

Reflektory Samochodowe-SpawaniePlastików
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

600zł cena wyjściowa u dealera z montażem....

Można zaoszczędzić połowę ale przy koszcie auta to znikoma kwota...

Zawsze też masz fakturę/paragon że to m performance....

Przy oszczędności 300zł uważam iż warto kupić ori.

Pozdrawiam

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem orginały ale dostałem mega rabat i miałem zamontowane już przy odbiorze auta u dealera:)
Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A co daje faktura? To z allegro też ma fakturę... Nie dajmy się zwariować wszystko idzie z chin:)

Tylko tyle że przy odsprzedaży kupiec nie przyczepi się że to mod nie ori ( tacy upierdliwi też bywają, znam to z autopsji) a tak poza tym to tak jak puszesz i tak wszystko pewnie made in China....

Ja po prostu przy konfigu nowego auta wziąłem je od razu jak kolega żeby odebrać już z czarnymi....

Pozdrawiam

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Czy ktoś z was wymieniał nerki w F30 z chromowych na czarne m-pakietowe?

Jeśli tak, ma ktoś sprawdzone źródło?

Z tego co poczytałem w innych tematach, zaleca się je kupować u dealera, ale ceny też tam o wiele wyższe/

 

Znalazłem http://allegro.pl/atrapa-grill-czarny-b ... ule_id=201, ktoś może brał allegrowe?

 

Ja kupowałem dokładnie z tej aukcji, którą wstawiłeś. Jeśli są to podróbki to świetnie zrobione. Wszystkie wytłoczenia, numery, loga są OK, ale może się nie znam. Do aukcji dodana była faktura zakupu wystawiona w Euraskach z Niemiec. Ze spasowaniem nie było najmniejszych problemów. Polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Czy ktoś z was wymieniał nerki w F30 z chromowych na czarne m-pakietowe?

Jeśli tak, ma ktoś sprawdzone źródło?

Z tego co poczytałem w innych tematach, zaleca się je kupować u dealera, ale ceny też tam o wiele wyższe/

 

Znalazłem http://allegro.pl/atrapa-grill-czarny-b ... ule_id=201, ktoś może brał allegrowe?

 

Ja kupowałem dokładnie z tej aukcji, którą wstawiłeś. Jeśli są to podróbki to świetnie zrobione. Wszystkie wytłoczenia, numery, loga są OK, ale może się nie znam. Do aukcji dodana była faktura zakupu wystawiona w Euraskach z Niemiec. Ze spasowaniem nie było najmniejszych problemów. Polecam :)

 

@kenty mógłbym prosić o jakies foty? Jak nie tu to PW:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.