Skocz do zawartości

F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi


_holek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Ogladałem Gran Coupe i GT.

Mam wątpliwości czy Gran Coupe nada się jako auto rodzinne dla rodziny 2+2, dzieciaki małe w fotelikach.

GT wygląda dość średnio...

 

Czy ktoś próbował GranCoupe z fotelikami z tyłu w praktyce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladałem Gran Coupe i GT.

Mam wątpliwości czy Gran Coupe nada się jako auto rodzinne dla rodziny 2+2, dzieciaki małe w fotelikach.

GT wygląda dość średnio...

 

Czy ktoś próbował GranCoupe z fotelikami z tyłu w praktyce?

Oczywiście. Młody od urodzenia jeździ i 0 problemów. Zaraz pojawi się drugi wiec stestujemy opcje 2plus2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci wyrastaja i kopanie sie konczy w wieku 4-5 lat kiedy moga siedziec juz na podkladce. GT bedzie pewnie produkowany do 2020, wiec jeszcze przez kolejnych ladnych pare lat bedzie sensowna opcja wyboru.

2009-2013 E46 330iA; 2013-2014 E91 318dA; 2014-2016 F34 320dA; 2016-2019 F34 330xdA; 2018-2020 G30 540xiA

2020-2023 F98 X4M; 2022-2026 G08 iX3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4-5lat i podkładka? :(

u mnie 4latka jeździ w foteliku 9-18kg z własnymi pasami jeszcze

a 7latka w foteliku 15-36kg i jeszcze w nim dłuuugo pojeździ

 

pomyśl jak chroniona jest głowa i szyja przy strzale z boku jak masz dziecko na podkładce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich.

 

Zaczne od tego ze udało mi sie przeczytać wszystkie posty i nie znudzić forum. Większość z nich byla naprawde bardzo wartościowa.

Od paru tygodni rozglądam sie za nowym samochodem w miare praktycznym. Oglądałem, testowałem wszystkie auta klasy premium średniej i średniej ale po przejechaniu sie (pierwszy raz w życiu) bmw serii 3 (2016)żadne auto no moze poza c-klasą kombi nie przypadło mi do gustu.

Byłem bliski zakupu 440i ale niestety rozsądek w postaci żony doradził wybór GT (tylnia kanapa, ilość miejsca).

Szukam auta z 2017 lub nawet używanego 330i bądź 340i GT w Xdrive z haat z w miare dobrym wyposażeniem ale po sprawdzeniu wszystkich salonów w kraju pozostają modele 2.0d lub 2.0i.

Moze któryś z forumowiczów ma namiar na benzyniaka krajowego w M pakiecie?

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mam Teil-Kasko
No to pójdzie po kieszeni... Ale chyba nie musisz w ASO...

 

 

Z benzyną ciężko coś znaleźć, ale dla chcącego nic trudnego. Jeśli cię nie zniechęca wyjazd za granicę to szukaj jahreswagen w de...

 

 

 

Sent with handy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestie ale wole krajową wersje. Forma leasingu konsumendzkiego bardzo mi odpowiada ewentualnie kredo.

Faktycznie jest 340i co prawda w skórze ale warto zadzwonić w poniedziałek - Dzięki Rufio.

Wyglada na wersje przedliftingową czy się mylę ?

Orientuje sie ktoś czy można alumienium w srodku wymienic na drewno poprzez ASO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestie ale wole krajową wersje. Forma leasingu konsumendzkiego bardzo mi odpowiada ewentualnie kredo.

Faktycznie jest 340i co prawda w skórze ale warto zadzwonić w poniedziałek - Dzięki Rufio.

Wyglada na wersje przedliftingową czy się mylę ?

Orientuje sie ktoś czy można alumienium w srodku wymienic na drewno poprzez ASO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.