Skocz do zawartości

e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty


damp21plbe

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wypowiadam się tutaj prawie w ogóle, nie jestem zwolennikiem wsadzania kija w mrowisko, ale miarka się przebrała. Dlaczego tak się uwzięliście na Marcina? Jego e46 jest chyba jednym z ładniejszych w PL, zmiany są nie tylko wizualne, ale też i mechaniczne, wszystko z głową. Skoro ludzie pytali o numer, to znaczy, że bardzo przykuł ich uwagę, a czy to, że nie nakleił go na szybę znaczy, że od razu dał komuś w łapę? Ludzie, co z Wami jest? Ja rozumiem, że jesteście Polakami i macie to we krwi, ale podium ma tylko 3 miejsca, fakt, Damian poczynił naprawdę wiele modyfikacji, ale to nie jest jak dobrze wiemy jeszcze ukończona faza projektu, poza tym jak ktoś wspomniał wiele ludzi myślało, że to fabrycznie tak wyszło, a patrząc w ten sposób, to poza fotelami nie ma zbyt wielu zmian względem seryjnej M3. Damianowi należy się wielki szacun za wykonane mody i trzymanie kciuków za całkowitą metamorfozę na M3 e91. Marcinowi natomiast gratulacje pierwszego miejsca, bo ilość pracy włożona w e46 jest naprawdę ogromna.

 

P.S. Wszyscy należymy do tego forum, takie "smrody" nie powinny mieć miejsca, bo wszystko to to tylko zabawa, dobra zabawa i tak powinno być, a nie, że jak wygrał ktoś, kogo nie znam, to od razu dał w łapę, czy coś… ogarnijcie się, bo to aż wstyd, a Włodiemu współczuje, bo musi być mu przykro czytać takie rzeczy, szczególnie biorąc pod uwagę wkład sił w organizację zlotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie sądzę, żeby ktoś uwziął się na Marcina, a na pewno nie ja :). Na 69 stronie tego tematu odpowiedziałem na komentarz i domysły kri35, że jeśli miałoby wygrać jakie kolwiek e46 M3 to tylko Marcina. Post niżej dopiero Włodek napisał kto krył się pod numerem 004, bo o drugie miejsce podejżewałem Manharta. Z mojej strony nie byłoby tematu gdyby nie brak naklejki na szybie u Marcina. Ogladałem auto i niestety nie widziałem tej zwycięskiej 4. Po raz wtóry gratuluję zwycięzcy bo auto jest jak z mojej bajki :cool2:

 

 

Teraz idę mierzyć rodzyna, który nie zdąrzył wpaść przed zlotem bo dopiero przed chwilą zawił się u mnie kurier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby ktoś uwziął się na Marcina, a na pewno nie ja :).

O Tobie nic nie mówię ;) jedynie trzymam kciuki za projekt, bo jest naprawdę zacny i już się nie mogę doczekać pierwszych filmów z S65 pod maską ;) :cool2:

 

Teraz idę mierzyć rodzyna, który nie zdąrzył wpaść przed zlotem bo dopiero przed chwilą zawił się u mnie kurier.

Lotka na klapę? Czy może carbony w tylny zderzak? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polsce jest jakis problem jak tylko podchodzi do rozmowy bo zazwyczaj ludzie nie rozumieja tematu dyskusji.

 

Temat nie jest czy E46M3 jest ladne czy nie bo jest ladne nie ma co o tym debatowac temat jest czy sposob oceny podczas zlotu jest wiarygodny bo masz w zaograogleniu 150 aut i 150 glosujacych z czego pewnie polowa nie glosowala, polowa z tej polowy glosowalo na pojedyncze przypadki kolegow ktore dostaly po jeden lub dwa glosy i 50 glosow rozszczyga zawodnictwo miedzy 4 do 5 aut. Czyli sadze ze nie bardzo sie pomyle jezeli powiem ze miejsce pierwsze dostalo 15 glosow w sumie co jest przypadkowym zbiorem ludzi ktorzy glosuja uczuciowo z czego wiekszosc to ludzie powiazani z tym autem bo nawet jezeli ktos przechodzil obok i by chcial zaglosowac to nawet nie wiedzial jaki numer wpisac bo nie byl naklejony chyba ze znal wlasciciela.

 

To nie osad auta jako tako bo jeszcze raz E46M3 mi sie podobalo i to bardzo chyba 15 minut kolo niego krazylem a wiec gadanie ze ludzi docenili blablabla nie bierze pod uwage jak mala jest skala, jak wypadkowo rozkladaja sie glosy i jak tendencyjnie sa one. I sygnalizuje problem NIC WIECEJ. I to chodzi o wage tego wyroznienia.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polsce jest jakis problem jak tylko podchodzi do rozmowy bo zazwyczaj ludzie nie rozumieja tematu dyskusji.

 

Temat nie jest czy E46M3 jest ladne czy nie bo jest ladne nie ma co o tym debatowac temat jest czy sposob oceny podczas zlotu jest wiarygodny bo masz w zaograogleniu 150 aut i 150 glosujacych z czego pewnie polowa nie glosowala, polowa z tej polowy glosowalo na pojedyncze przypadki kolegow ktore dostaly po jeden lub dwa glosy i 50 glosow rozszczyga zawodnictwo miedzy 4 do 5 aut. Czyli sadze ze nie bardzo sie pomyle jezeli powiem ze miejsce pierwsze dostalo 15 glosow w sumie co jest przypadkowym zbiorem ludzi ktorzy glosuja uczuciowo z czego wiekszosc to ludzie powiazani z tym autem bo nawet jezeli ktos przechodzil obok i by chcial zaglosowac to nawet nie wiedzial jaki numer wpisac bo nie byl naklejony chyba ze znal wlasciciela.

 

To nie osad auta jako tako bo jeszcze raz E46M3 mi sie podobalo i to bardzo chyba 15 minut kolo niego krazylem a wiec gadanie ze ludzi docenili blablabla nie bierze pod uwage jak mala jest skala, jak wypadkowo rozkladaja sie glosy i jak tendencyjnie sa one. I sygnalizuje problem NIC WIECEJ. I to chodzi o wage tego wyroznienia.

 

Głodny nie jesteś sobą...

http://askspace.pl/images/uploads/1403273340s-Snickers-Cake-Snickers-bar.jpg

 

 

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacy koledzy mieli głosować, skoro poniekąd każdy był dla siebie konkurencją. W końcu każdy chciał aby jego auto zostało docenione.

 

Rivasi głosowałeś na kolegę? Bo nie rozumiem przez pryzmat kogo uważasz, że ktoś głosowałby na znajomego sprzecznie z sumieniem.

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacy koledzy mieli głosować, skoro poniekąd każdy był dla siebie konkurencją. W końcu każdy chciał aby jego auto zostało docenione.

 

Rivasi głosowałeś na kolegę? Bo nie rozumiem przez pryzmat kogo uważasz, że ktoś głosowałby na znajomego sprzecznie z sumieniem.

 

kokos przestan ta gadke szmatke o glosowaniu wbrew sumienia, ludzie glosuja na kumpli bo to nie lawa przysieglych w sadzie tylko zabawa i ludzie idiotami nie sa i nie sa konkurencja miedzy soba bo sobie zdaja sprawe jaka jest roznica miedzy ich samochodami bo inaczej kazdy by glosowal na siebie wedlug twojej logiki, wiedza jak to dziala rozmawiaja o tym otwarcie na zlocie a jak mowie otwarcie to otwarcie hein nikt sie z tym jakos specjalnie nie kryje. a tu chodzi nawet bardziej o jaka mala ilosc ludzi na oko decyduje o miejscu w sumie nawet to jest wazniejsze i czy glosowali bo tak mysleli czy dlatego ze sie znaja w sumie to jest drugorzedne. Glosowanie przez aplauz przy tak rozrzuconych glosach i tak malej probce jest po prostu tak wiarygodne jak losowanie z kapelusza

 

Ja nie glosowalem bo musialem wyjechac w sumie nagle o 15.00. Ogladnolem wszystkie auta ktore uznalem ze byly warte uwagi i ktore zobaczylem bo moglem tez niektore przegapic i bym glosowal na dampa lub manharta ale pewnie na dampa ze wzgledu na trud techniczny wykonania bo wklejic gotowca nawet z wyzszej polki to w sumie tylko kwestia kasy nawet pomyslu nie trzeba miec zbyt zawansowanego ale to moje podejscie i to nie temat rozmowy.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co sie spinasz?

No logo ze głosują na kumpli bo wszyscy sie znają. Ale nikt nie namawia ani sie nie umawia. To jest najładniejsze auto tego zlotu, czyli jego uczestników. Wiec głosują wszyscy, kto zbierze najwiecej wygrywa. Nie rozumiem o co halo. Jak byłoby jury to tez napewno byłby pretensje, jakby znowu głosowała jakaś widownia to pewnie byś mówił ze sie nie znają i tez złe wybrali.

Naprawdę przedszkolne podejście :wink:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co sie spinasz?

No logo ze głosują na kumpli bo wszyscy sie znają. Ale nikt nie namawia ani sie nie umawia. To jest najładniejsze auto tego zlotu, czyli jego uczestników. Wiec głosują wszyscy, kto zbierze najwiecej wygrywa. Nie rozumiem o co halo. Jak byłoby jury to tez napewno byłby pretensje, jakby znowu głosowała jakaś widownia to pewnie byś mówił ze sie nie znają i tez złe wybrali.

Naprawdę przedszkolne podejście :wink:

 

Nie spinam sie, taki mam tok dyskusji zawsze, jestem na absolutnym luzie, forum nie oddaje zamiaru.. Oczywiscie ze ludzie namawiaja i sie umawiaja :mrgreen: To plebiscyt a wiec to jest normalne zachowanie i go nie potepiam bo tak jest zrobiony system oceny. nawet nie przeczytalas tematu i bierzesz udzial jak bys przeczytal to bys wiedzial przynajmniej ze tak oczywiscie ze glosowanie publiki to porazka, najlepsze jest krotka lista aut (tak jak do 1/4 mili nie wszyscy startuja i trzeba sie zglosic, krotkie jury i precyzyjny sposob notowania... oczywiscie wedlug mnie, dobra koniec tematu dla mnie bo juz chyba piaty raz sie powtarzam jezeli wynik oparty na przypadku jest ok to przeciez tlum ma racje a wiec co mi do tego. i daj spokoj z tym przedszkolem jestes tak nieuczciwy intelektualnie w twoich wypowiedziach ze w oczy boli jak czytasz. Idziesz z pradem bo taka twoja rola handlowca.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz mi o prądach i handlowcach bo naprawdę nie mam z nimi nic wspólnego. :wink:

Żadnej roli tu nie mam, ale rozumiem ze Ty wiesz to lepiej ? :wink:

Mam wrażenie, ze często w wielu tematach widzisz tylko swój punkt widzenia.

 

Koniec tematu, w przyszłym roku każdy bedzie mógł sie dołączyć do organizacji i pomoc aby wszystko zostało lepiej zorganizowane, bo dobrze wiemy ze prawie wszystko da sie zrobic lepiej :)

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra spoko sorry to mnie nie wkladaj do przedszkola i bedzie git ale tak masz racje zawsze latwiej sie krytykuje niz organizuje ale to nie jest krytyka dla krytyki tylko sugestia na nastepny raz potem kazdy robi jak uwarza globalnie mi sie podobalo, w nastepnym roku wezme zone czyli uwarzam ze bylo fajnie bo na gnioty jej nie ciagnie

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian, napiszę tylko tyle ja osobiście głosowałem na twoje auto bo uznałem że jest doskonale zrobione i byłem bardzo zdziwiony kiedy przy ogłoszeniu wyników nawet nie znalazłeś się na pudle :shock:

Znam auto kolegi Plasticka (Marcina) i nawet bez tajemnicy napiszę że w tamtym roku głosowałem na Jego E46 :) Które wtedy nie było na pudle. Rok temu uważałem auto kolegi Damiana jednak za mniej interesujące i dlatego głosowałem na M3E46 ale w tym roku auto Damiana było naprawdę godne zdobycia miejsca na pudle i głosowałem na jego projekt to prawda że E91 mają gorzej i większości osobom bardziej do gustu przypadają qpety i nawet mam to głęboko gdzieś czy ktoś głosował na moje auto czy Damiana bo fakt jest taki że qpe nawet jak nie jest jakoś mocno zmodyfikowana wizualnie to same kształty karoserii wprawiają w zachwyt a touring kojarzy się z autem rodzinnym to zgadzam się z kolegą Rivasim że przy wyborze aut najlepiej by właściciele którzy mają ochotę na wzięcie udziale w konkursie na najładniejsze auto zlotu zgłosili chęć swojego udziału wtedy uniknięto by sytuacji kiedy ogłaszane są wyniki konkursu a właściciele aut które zostały wybrane po prostu pojechali sobie do domu to trochę żenujące że komuś nie chciało się poczekać na ogłoszenie wyników konkursów, nawet ja mogłem sobie pojechać do zajazdu bo w wyścigach na 1/4 mili mi nie wyszło a na wygranie na najładniejsze auto zlotu nawet nie liczyłem bo jak to kolega Kokos określił używam Oem części pakietu Performance a to nie jest tuning bo na te części każdego stać :duh: :shock: mogłem pojechać ale zostałem do ogłoszenia wyników, moim zdaniem jeżeli nie było aut które zdobyły dwa pierwsze miejsca to pierwsze miejsce zająłby kolega Walduś a drugie i trzecie przypadło by osobom które zajęły 4 i 5 miejsce i sprawa załatwiona ale to tylko moje zdanie i tyle na temat, szkoda tylko że w temacie kolegi Damiana powstało takie zamieszanie odnośnie konkursu na najładniejsze auto zlotu :duh: Damian kibicuję twojemu projektowi i możesz liczyć na mój głos za rok :) :wink: :cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:reading: :shock:

... jak dzieci w przedszkolu, ...

Serio, chcecie żeby taka była atmosfera?

Ja niestety w tym roku nie miałem przyjemności uczestniczyć w zlocie ale to co tutaj czytam jest słabe...

... niektórzy traktują te miejsca jako wyznacznik przyjazdu bądź nie. A to przecież jest tylko dodatek/atrakcja do klimatu i całej imprezy.

...

TOP3 ... docenili tuning i trud pracy włożony w auta + gust i pieniądze...

 

Po skrócie ja tak to widzę :8)

 

PS: Damian jeszcze nie jednego zmiażdżysz po zakończeniu projektu :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się spinacie, wg mnie Damian nie wygrał ze względu na kombi. Większość ludzi jak widzi M to już jest WOW :shock: dlatego też głosowali na te auta. Pokazywałem dziewczynie auto Damiana to mimo, że jest świetne, to mówiła brzyydki to kombi...

 

Manhart przykuwał oko i sie nie dziwie, że znalazł sie na podium. Władek przez to że jest dość znany i w końcu dubai police, Plastick musiał sie w tkam razie spodobać postronnym ludziom, pewnie każdy z nas przerabiał E46 i ma sentyment? :D

 

 

A poza tym w Twoim aucie lakier jest rewelacyjny :shock: i pewnie jakby auta nie stały na trawie to bardziej by skupiały uwagę i ludzie zaglądaliby do środka i bardziej oglądali je.

Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się spinacie, wg mnie Damian nie wygrał ze względu na kombi. Większość ludzi jak widzi M to już jest WOW :shock: dlatego też głosowali na te auta. Pokazywałem dziewczynie auto Damiana to mimo, że jest świetne, to mówiła brzyydki to kombi...

 

Manhart przykuwał oko i sie nie dziwie, że znalazł sie na podium. Władek przez to że jest dość znany i w końcu dubai police, Plastick musiał sie w tkam razie spodobać postronnym ludziom, pewnie każdy z nas przerabiał E46 i ma sentyment? :D

 

 

A poza tym w Twoim aucie lakier jest rewelacyjny :shock: i pewnie jakby auta nie stały na trawie to bardziej by skupiały uwagę i ludzie zaglądaliby do środka i bardziej oglądali je.

 

Myślę, że już wszystko zostało wyjaśnione i nie ma co drążyć tematu. Na następny zlot przydałoby się przyjechać z ///M pod maską i ///M na klapie, może będzie większe WOW :shock:

 

PS. oficer radiowozu z dubaju to Waldek :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha wlodek haha sorry literówka :duh: :mrgreen:

 

i znów pomyłka :mrgreen: Włodek to generał na forum BKP i powozi e93 :wink:

 

Tak wiem, po porstu napisałem tak jak wczesniej. Spoko luz rozrozniam Wlodiego od Waldka :D

Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha:) mogę być nawet i zenek :) :cool2:

 

Damian dokończ ten projekt :cool2:

 

- jakiś kalendarz masz abym wiedział w jakie dni wchodzic w galerię:P?

 

Pomyśl jeszcze o obszyciu teski Alcantarą, podobnie jak miał Maja22... myśle że jak skończysz projek E91 ///M to taki sportowy akcent doda smaczku!

no ale to kwestia gustu w sumie... nie każdemu się ta alcantara podobała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazywałem dziewczynie auto Damiana to mimo, że jest świetne, to mówiła brzyydki to kombi...

 

Oj, naraża się dziewczyna, ja bym jej już więcej nie zabrał na zlot

:norty: :wink:

Jak projekt będzie skończony na pewno będzie doceniony i to nie raz. Z jakich względów, sądzę że nie trzeba tłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.