Skocz do zawartości

E91 335d by Lukas G -troche inne podejscie do tematu


Lukas G

Rekomendowane odpowiedzi

Oh my god ale wrak !! nikt juz nie bedzie go chcial :mrgreen:

 

bez jaj robisz zdjecie + geometrie nadwozia po wypadku+ notariusz ktory stwierdza ze zdjecie + geomtria prawdziwa (200 zl) i jedziesz dalej, samochody sie maluje nie tylko dlatego ze byl wypadek tylko rownierz dlatego ze lakier jest stary to ze w polsce ludzie maja wysypke bo im sie wydaje ze jak malowane to sklejane z pieciu to trudno, sadze ze po to rownierz masz ten post aby pokazac jaka byla prawda. :cool2:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kurde ale ryska :( ale powiem ci kolego ze nie ma tak zle :) wazne ze slupek nie dostal ;) bo byl by problem :) a co do lakiernikow to na pewno znajdziesz dobrego :) ja niedawno mialem 2 zderzaki malowane i jest dobrze :) bez cieniowania wyszlo ladnie i jestem zadowolony :)

 

Powiedz ile kosztowaly cie splitery ?? i czy ORI ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Splitery (nie ori) wyrwałem zimą na alledrogo, jeden był pęknięty temu cena śmieszna (100zl) Teraz przy okazji innych prac zostało na nie położone nowe włókno węglowe i są jak nowe. Co do spasowania, trochę szlifowania i pasują bardzo przyzwoicie. Na początku się wystraszyłem bo wyły strasznie, okazało się, że krawędź ta która dolega do kratki zderzaka była nie równa, brzegi tej krawędzi zapierały się o kratkę, parę ruchów pilniczkiem i jest lalka. Jak założę zrobię foto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze ladnie wygladaja, szkoda ze jakos podla. Ile dales ?

U czerwonego blackliny za jakies 800 zyla da sie wytargowac, roznica warta grzechu ?

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było niedomówień, tylne lampy to oryginał BMW Black Line, kupione na jebaju bo u czerwonego brakowało chętnych do zamówienia grupowego (cena podobno jak w grupowym), kierunkowskazy boczne to dymiony zamiennik firmy DEPO, barwa szkiełka ladna, pasuje do black line ale wykonanie pozostawia wiele do życzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.