Skocz do zawartości

E34 525i 24v M52B25


quake222

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć przymieżałem się do założenia galerii odkąd kupiłem auto (ok. pół roku) i zawsze coś stawało na przeszkodzie, teraz mimo, że mam jutro maturke z matmy (taaa jestem młodym posiadaczem bmw) postanowiłem szybko otworzyć galeryje, do rzeczy.

 

Bmw e34 525i 24v

Wyposażenie:

Dane pojazdu

Art. Wartość

Numer podwozia WBAHD51010BG63424

Kod typu HD51

Typ 525I (EUR)

Typoszereg E E34 ()

Seria 5

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M50

Pojemność skokowa 2.50

Moc 141

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor CALYPSOROT METALLIC (252)

Tapicerka SILBERGRAU STOFF (0412)

Data prod. 1993-12-08

 

 

Wyposażenie

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S242A DRIVER AIR BAG+SERIES STRG WHL RIM(PUR) Kierownica z poduszką powietrzną

S243A AIRBAG FOR FRONT PASSENGER Poduszka powietrzna pasażera

S302A ALARM SYSTEM Instalacja alarmowa

S314A HEATED WINDSCREEN WASHER NOZZLES Lusterko zewn. /Zamek kier. podgrz.

S320A MODEL DESIGNATION, DELETION Brak napisu modelu

S354A GREEN STRIPE WINDSCREEN Szyba przednia ziel. z klinem ziel.

S416A SUNBLINDS Roleta przeciwsłoneczna tylna /boczna

S423A FLOOR MATS, VELOUR Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNING TRIANGLE Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S488A LUMBAR SUPPORT DRIVER/FRONT PASSENGER Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera

S489A LUMBAR SUPPORT FOR FRONT PASSENGER Podparcie lędźwi pasażera elektr.

S494A SEAT HEATING F DRIVER/FRONT PASSENGER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S498A HEADRESTS IN REAR, MECHANIC. ADJUSTABLE Zagłówki w siedzeniu tylnym mechaniczne

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S510A HEADLIGHT BEAM-THROW CONTR. F LOW BEAM Regulacja zasięgu świateł

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S520A FOGLIGHTS Reflektor przeciwmgłowy

S530A AIR CONDITIONING Klimatyzacja

S556A EXTERIOR TEMPERATURE DISPLAY Wskazanie temperatury zewn.

S564A INTERIOR LIGHT PACKAGE Pakiet oświetlenia wnętrza

S661* BMW BAV. CASS. III

S676A HIFI LOUDSPEAKER SYSTEM System głośników HiFi

S690A CASSETTE HOLDER Uchwyt kasety

S704A M SPORT SUSPENSION M Podwozie sportowe

L801A GERMANY VERSION Wersja krajowa Niemcy/Austria

 

Po kupnie auta, (byłto impuls) i wklepaniu vinu w google uśmiechnęła mi się micha gdyż kawałek historii tego samochodu został przezemnie poznany na łamach forum : http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=45918 zawsze to 100% że jakiś poprzedni właściciel dbał :D

Po kupnie auta nie było raczej nic do roboty, jedyne co to

-"klima do nabicia" na zime się tym nie zajmowałem niedługo będę i pewnie wyjdzie, że nie tylko trzeba uzupełnić czynnik :D

-zmieniłem wieśniacki sportowy tłumik na serie. (gdy wsiadłem na jazde próbną myślałem że głowa mi wybuchnie ale mówie spoko, jest fajnie co tam )

Na seri chodzi wręcz P I E K N I E zamaist kata jest przelotówka ale w środku jest dosłownie luksus, nie to co w lagunie mojej mamy (dizel...) Teraz gdy robi się ciepło wyłączam radio i uchylam szybe, takkk to jest muzyka dla uszu...

-wymieniłem oleje i wszystkie filtry

-wybierak bo miał duży luz i przy wrzucaniu wstecznego lewarek wychodził prawie poza tunel :D

-zmiana środka z szarego na czarny + skóra

-fotele przód full elektryk+grzane.

-dorzucone ksełony barwa niby 4300 K ale jest niebieska, a chciałem 6000 :D

-kierunki ala'usa nie mogę sie zdecydować czy je zostawić czy nie ... ;]

-zregenerowałem rozrusznik i wymieniłem pompe paliwa.

 

Te rzeczy zrobiłem nie były one raczej kosztowne i nie sprawiły one, że zacząłem nienawidzić mojego autka, wręcz przeciwnie, widziałem ze ja jej daje, a ona daje mi siebie wzamian tzn. jeszcze mnie nie zawiodla :D

 

Zasilana jest podtlenkiem LPG totez pali w zimie ok. 13.100 w miescie i 9.100 w trasie LPG, w lecie jeszcze nie wiem.

Jestem w trakcie szukania oponek na lato gdyż nie moge doczekac sie FELG :D http://felgenkatalog.auto-treff.com/showpic.php?nr=004 taki klasyk

 

I to chyba wszystko co pamiętam mądrego na temat mego autka. Może poszukam jakiś minusów :D

To tak;

-Drzwi kierowcy troszkę ciężek sie zamykają prawdopodobnie opadły??

-Maskę mam w opłakanym stanie na środku zrobiłą się "plama" odchodzi lakier no i z przodu są dość duże odpryski... Chyba będzie trzeba malować na lato

- minus jak dla mnie to TWARDE zawieszenie, osobiście uważam, że siedzi zbyt nisko jest strasznie twarda nie jeździ sie za wygodnie po naszych drogach, fakt ... na gładkiej drodze trzyma się jak ... ale do kur... PRZECIEŻ PIĄTKA TO NIE JEST WYŚCIGÓWKA TYLKO LIMUZYNA i w tym kierunku zmieżam. W takim razie proszę was o porade jakie spręzyny najlepiej kupić aby bylo w miare seryjnie i miękko najlepiej proszę podać aukcje. Oczywiście nie chce aby sterczała jak koza, chciałbym ją troche wyżej podnieść i uzyskać większy komfort z jazdy.

- no i największy minu RUDA ... po tej zimie gdy zaświeciło słońce zrobiło mi się dosłownie smutno... Progi wiedziałęm, że będą do wymiany już przy kupnie tak samo ruda przy drzwiach oraz na samych drzwiach. (najgorsze są drzwi pasażera z przodu) z tego co czytałem to typowe miejsca no ale i tak nie jest za ładnie.

Natomiast ruda łapie takżę tylnią klape bagaznika, nadkola przed zimą były ok, ale dziś zauważyłem, że jest bardzo malutkie wybrzuszenie z przodu po prawej ;(

Zrobiła się malutka dziurka na półpalca w podłodze pod aku... No i jeszcze podłoga od spodu samochodu niby wygląda ok ale ... obok fotela kierowcy i symetrycznie po drugiej stronie są takie dziury od spodu wyglądają jakby były fabrycznie zrobione... w nich są gąbki i wczoraj wyciskałem z nich niezłą ilość wody i widać, że jest podgnite w obrębie tych dziur... nie wiem co to... Niedługo będę oddawał ja blacharzowi, mam nadzieje, że zrobi to porządnie i nie skasuje jak .....

Aha galerie zakładam z racji tego że dzisiaj wymyłem moją niunie itp. jeszcze tylko dokończyć zmianę wnętrza. brakuje mi tunelu z drewnem schowka od pasażera i kierwocy i całej przednij deski rozdzielczej. Niestety mycie zajeło mi troche więcej czasu niż się spodziewałem i zapadł mnie zmrok toteż zdjęcia nie wyszły za dobre więc może jutro jeszcze sie nie ubrudzi za bardzo to dorobię cos ;) Narazie tylko takie poglądowe ze stanu obecnego a resztę można zobaczyć w temacie Majlera kiedy to była ona w jego władaniu.

http://img35.imageshack.us/img35/6132/img0073vn.jpg tutaj tak poglądowo jak wygląda na ksełonach chinskich i kierunkach ala'usa szczerze to dodaje to zdjęcie żeby nie było, że wrzuciłem tylko jedno : )

http://i46.tinypic.com/dgpb3m.jpg Kołpak z przodu jest przygięty lekko bo miał bliższe spotkanie z krawęznikiem. Tak tak naoglądałem się jak jeżdża w Łodzi :D

 

 

cdn. z zewnątrz porobie coś na dniach przed ingerencją blacharza i po (nie wiem kiedy)

cdn1. we wnątrz porobie jak skończe środeczek :D

 

 

może jeszcze taką brzydką fote z drugiej strony.

http://i50.tinypic.com/2d2apl4.jpg

 

no dobra to jeszcze brzydka fota z tyłu i koniec z brzydkimi fotami ; )

http://i48.tinypic.com/27xeh0.jpg

Profesjonalna modyfikacja oraz regeneracja reflektorów BMW + sklep xenon

htps://web.facebook.com/proretrofit/ Zapraszam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć jakieś foty ze środka jeszcze bo ciekawy jestem jak ogarnąłeś to wnętrze :D i powodzenia na maturze :cool2:

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek wrzuce jak skończe cały, w tym momencie zostało mi do wymiany; zaślepki na pasy z tyłu te u góry i na dole mam szare, szukam czarnych, tunel środkowy z drewnem, i oba schowki z drewnem. Jak to zrobie to wrzuce foty środka, natomiast została podjęta decyzja jutro oddaje betkę do blacharza, niech robi te progi, i wszystko wokól i kawałek podłogi. Po ty zabiegu podrzuce foty: )

pozdr

Profesjonalna modyfikacja oraz regeneracja reflektorów BMW + sklep xenon

htps://web.facebook.com/proretrofit/ Zapraszam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddałem ją do poprawek blacharsko-lakierniczych mam nadzieje, ze koles nie spartoli roboty ... Do wymiany całe progi, oraz to przedłużenie progu błotnika, klapa bagażnika, drzwi a dokładnie na dole w rogu bo się zaczyna, no i pod spodem na wysokości kierowcy patrząc od podłogi jest taka dziura wygląda jakby była fabrycznie z drugiej strony symetrycznie do niej również jest taka sama i za tądziurą nic nie ma tylko gąbka w której zebrało sie b. dużo wody i w obrębie tego podłoga podgniła no to tam też ma wspawać kawałek podłogi... Nie wiem co to za dziury jakieś odprowadzające wode czy co ... może fabrycznie powinny być tam jakieś zaślepki ... No nic mam nadzieje, że nie utopie kasy, zdaję sobie sprawę że nie odzyskam pieniędzy włożonych w to auto ale jak będę dbał i będzie dobry stan to można później wołać nie mała kwote ; )

Profesjonalna modyfikacja oraz regeneracja reflektorów BMW + sklep xenon

htps://web.facebook.com/proretrofit/ Zapraszam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś odwiedzić Beatkę, nowe progi wspawane, drobne poprawki przygotowane pod lakierowanie, podloga zakonserwowana :) (CZEMU NA LATO TO ROBIE A NIE ZROBILEM TEGO PRZED ZIMA ?!?! :) odpowiedź prosta; kasa

 

pozdr, jak odbiore laleczke to wypucuje i porobie zdjecia

Profesjonalna modyfikacja oraz regeneracja reflektorów BMW + sklep xenon

htps://web.facebook.com/proretrofit/ Zapraszam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie tych korków nie było ................................... i nazbierała się tam woda i pogniło to ... naszczęscie malo. Blacharz wspawał w tamto miejsce nową blache ale z tego co z nim gadałem już bez tych dziur... Jakie spełniają zadanie te dziury ? Zostawić tak jak zrobił blacharz czy kazać zrobić mu tak jak było fabrycznie ? z tym, że musiałbym kupic takie korki, pewnie nie jest to kłopot finansowy a raczej ciężko będzie to dostać. Dzisiaj będę szedł w odwiedziny, blacharz ma w planie pomalować ja dziś więc proszę o rade ;) Może jeszcze coś mu podpowiedzieć co by zrobił? Narazie porobił wszystkie drzwi, progi, podłoge, jedno nadkole, tylna klape, przy tylnym zderzaku też jakieś malutkie pęcherzyki wypatrzył o których nawet nie wiedziałem. I ma od dołu pół auta malowac... mam nadzieje, że dobrze dobiora kolor itp ; )

Profesjonalna modyfikacja oraz regeneracja reflektorów BMW + sklep xenon

htps://web.facebook.com/proretrofit/ Zapraszam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i47.tinypic.com/25juse9.jpg

takie fotki sobie dzisiaj pstryknąłem podczas odwiedzin :D

ps; ale ten blacharz musi byc wkurzony jak przychodze codziennie po szkole :D Ale sam zapraszał i mowil ze nie ma problemu to ... ; ))

http://i46.tinypic.com/ff48ow.jpg

 

i jeszcze takie, przygotowanie pdo malowanie, w zasadzie to zdjecie nic nie mowi ale wrzucam a co ; )

Profesjonalna modyfikacja oraz regeneracja reflektorów BMW + sklep xenon

htps://web.facebook.com/proretrofit/ Zapraszam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem autko, jestem zadowolony z roboty... mam nadzieje że będzie sie trzymać jeszcze babunia ;)

rl]

Edytowane przez quake222

Profesjonalna modyfikacja oraz regeneracja reflektorów BMW + sklep xenon

htps://web.facebook.com/proretrofit/ Zapraszam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cały czas czekałem na poprawe pogody oraz letnie laczki ale sie nie doczekam .......

Wrzuce takie pogladowe foty jak to wyglada ;)) jak dla mnie bomba z tym, ze brakuje dwoch listew od spodu drzwi z lewej strony auta musze dokupic ale z tego co slyszalem to ladnie sie ceni te listewki ..... ;'[

 

http://img690.imageshack.us/img690/5609/zdjcieab.jpg

 

http://img515.imageshack.us/img515/2262/zdjcie1l.jpg

zniknal bialy napis na tylnej klapie ; ))

 

Ps;

taka mala rzecz a cieszy :D ! full obc on board!

http://img585.imageshack.us/img585/1993/zdjcie4vr.jpg

 

z tym,ze niby dziala ale jest problem jakby obc nie dostawalo informacji o predkosci z zegarow ................. ktos wie moze skad pociagnac kabelek albo jak jakos to naprawic ?

Tak jak na foto widac nie dziala obliczenie predkosci sredniej ...

http://img837.imageshack.us/img837/6787/zdjcie2g.jpg

zamontowalem tez manetke pod obc dzieki czemu info z obc moge przewijac na zegarach ;]

http://img854.imageshack.us/img854/654/zdjcie3gh.jpg

 

http://img46.imageshack.us/img46/1305/zdjcie5v.jpg

Profesjonalna modyfikacja oraz regeneracja reflektorów BMW + sklep xenon

htps://web.facebook.com/proretrofit/ Zapraszam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obc kupilem od kolegi za 30 zł. Musze jeszcze zmienic jezyk bo na zdjeciach jest francuski, tak sie bawilem :)

Z obc jest tak, jezeli masz klekota to koncowka 149 z koscia kodujaca, jezeli miasz bene 2.0 i zegary bez cc ale pelna wiazke to tez musisz miec z koscia 149, do silnikow 2.5 i wiecej przewaznie sa zegary z cc i podchodzi kazde obc. Przeczytalem o tym wszystkie tematy itp ...natomiast sam mam problem i jest lipa ... pytalem tutaj na forum ale moj temat zostal usuniety bez zadnego wyjasnienia, kategoria dobra itp ... nigdzie nie ma o ttym info ale jakis mod wywali to w dupie ... wrzucilem temat tutaj http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=1&t=127673 ale narazie echo

 

moje obc ma koncowke 055

Profesjonalna modyfikacja oraz regeneracja reflektorów BMW + sklep xenon

htps://web.facebook.com/proretrofit/ Zapraszam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jakby kogoś interesowało w temacie beti sie dzieje. Kupiłem nowe boczki poliftowe w gnieconej skórze z super wzorem drewna, razem ze schowkami i tunelem.

kupiłem również deske roździelczą czarną w miejsce szarej. Na dniach wszystko wymieniam, robie to na spokojnie daje sobie jakiś tydzień bo napewno czegoś zabraknie, coś sie zgubi coś będzie trzeba zamówić, czegos nie bede wiedział i bede musiał sie spytać ;] wieć na spokojnie.

Rownież sprzedaje skóre i wlatują sporty. Całe wnętrze do prania mam na myśli wykładzine. Także po maturach jak sobie obiecałem tak zrobiłem. W temacie sie dzieje. Następnie będę musiał zmienić jakieś pierdoł w zawieszeniu bo już sa luzy na łączniku jakimś, poprawić wydech bo trzyma się na jedyn klipsie a jest ich 3. I w planach poprawka blach helli bo już ma z 5 lat więc myśle, że jak przemaluje na nowo to doda im to blasku przy okazji zmienię też szkła bo już sa w okropnym stanie. Myślałem jeszcze nad oddaniem odbłyśnika do renowacji ale z tym jeszcze pomyśle. Także trzymajcie kciuki jakieś fotki może zrobie ale raczej czekam na efekt finalny ;)

żebyscie nie mysleli ze temat beti umarł ; ))

pozdr

Profesjonalna modyfikacja oraz regeneracja reflektorów BMW + sklep xenon

htps://web.facebook.com/proretrofit/ Zapraszam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dodales obecnych fot wnetrza wiec trudno ocenic, ale jak kupiles boczki razem z elementami deski to dobrze. Grunt zeby nie robic wszystkiego na przypal, zmieniajac np same boczki. Wtedy tez skora jest obowiazkowa skoro na boczkach juz jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wykładziną jedź na myjnię(z przyczepką)- chyba tak najlepiej ją wyprać. chyba że jakaś dobra chemia i swój karcher, ciepła woda, i czyste jak nigdy :cool2:

Tylko BMW jest samochodem , inne auta to wyrób samochodo-podobny.


Reanimacja:


http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=228175

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia wnetrza mozecie zobaczyc w galerii poprzedniego wlasciciela do ktorej jest link w moim pierwszym poacie,) szare bure, nieciekawe. Na szybkosci kupilem boczki z drewnem brazowym z jakims ochydnhmm "plastrem" "skory" byl to impuls, tak samo kupowalem fotele, osobno przod i pozniej dokupil kanape. Jak sie okazalo z przodu skora jest koszmarna przedliftowa taka jakby gladka, blyszczaca. Z tylu polift super elstra wygodna i super wyglada. Naszczescie sprzedaje te moje wybryki bezstratnie wiec przyjmuje to jako nauke i szuk na spokojnie sportow w skorze polift. Szczerze mowiac to auto dopiero po lifcie dostalo wigoru... Nawet przyciski od szyb sie roznia. Po ogarnieciu sroda raczej nie nede mial juz kasy aby ladowac w beti w "zachcianki" wiec maska zostanie w oplakanym stanie, no i wiadomo lakier ... No coz. Wazne ze srodek mi siie uda,( mam nadzieje) jutro wrzuce jakies foto z pracy tego birdla ,)

Profesjonalna modyfikacja oraz regeneracja reflektorów BMW + sklep xenon

htps://web.facebook.com/proretrofit/ Zapraszam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem dodac ze jeszcze wlecialo oryginalne pdc przy e34 naprawde pomocne. Wczoraj jak wyjalem wszystko wkoncu wylecialy pozostalosci po jakims zestawie glosno mowiacym doslownie kilometry kabli... Wkoncu nie bede musial upuchac radia na sile...

Profesjonalna modyfikacja oraz regeneracja reflektorów BMW + sklep xenon

htps://web.facebook.com/proretrofit/ Zapraszam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś beti odstawiona do lakiernika który poprawia robote bo spartolił nadkole.

Do tego czasu rozebrałem ją całą, zdjąłem tylną półke która pójdzie do malowania bo jest cała wyblakła. Boczne plastyki pójdą pod szczote razem z wykładziną i osłonkami słupków tak jak pisałem. Porządek w kablach będzie w sumie taki jakbył bo wszystko było w oryginale :) .

narazie przekładam wiązkę z szarej deski do czarnej, poduche itp.

Zegary na wierzchu to wymieniam wszystkie żaróweczki na nowe co by lepiej świeciło tak samo wymiana żaróweczek w panelu ogrzewania.

Robie podświetlaną środkową kratkę nawiewu jak w oryginale. Oraz z nudów naszło mnie aby zrobić podświetlane klamki, nie wiem czy troszkę mnie nie poniosło ale taki mały wiejski akcencik myślę, że nie zaszkodzi i będzie się ładnie komponował.

Poprawię nagłośnienie, pójdą głośniki w półke do tyłu w oryginalne miejsca, ofc oryginalne noki te 40 W (naprawdę dobre głośniki za 8 zł szt.).

Wcześniej jeździłem bez bo byłem przeciwnikiem ale niestety komfort słuchania muzyki na tylnej kanapie różnił się diametralnie od miejsca z przodu. Natomiast po dodaniu głośników na tył oczekuje uzupełnienia sceny i większej jej "rozbudowy" Będzie cacy.

Chciałem wyrzucić immobilaizer bo myślałem, że jest dokładany ale 5 kilometrów kabli doprowadziły mnie do czarnej puszki ze znakiem bmw i numerem seryjnym i postanowiłem to zostawić z racji oryginału.

do wymiany pójdą też prowadnice tylnych szyb (poki cale auto rozebrane) bo dzyndzle wypadają z nich i nawet nowa spinka nie pomaga ...

Doszła też nowa kieszeń na radio bo stara była już zmęczona.

No i sport : ) Szukam jakiejś okazji ale na pewno będzie.

Boczków jeszcze nie zakładam bo czekam na przesyłkę wygłuszenia pod nie.

 

Jezeli ktos to przeczyta pomysli, ze sie zale mocno, ale nawet dla mnie jest to dobry spis co jescze zostalo do zrobienia itp : )

 

teraz pytanie, jakie spinki/śrubki sa używane do trzymania tylnej półki? Nie było ich wcześniej, pewnie jak ktoś zdejmował to miał w dupie.

I też nie wiem jak śrubeczka wchodzi od góry do osłony kierownicy. Pamiętam, że strasznie mocno z nią walczyłem i wiele z niej nie zostało.

Oprócz tego wszystko co wymontowałem wypucowałem staranie w wannie szczoteczką. Beti będzie jak prawie nowa ; D

Aha i czym malować tylną półke spreyem czarnym matowym. Ktoś ma jakąś konkretną firme do polecenia ?

ps; zastanawiałem się jeszcze mocno jak wyjąć zegary i powiedziałem sobie, że zrobie pożądnie, odkręce kiere itp... Ale szybko mi przeszedł entuzjazm jak nie mogłem jej odkręcić i zegary wyjąłem bez najmniejszego problemu przekręcając kiere razem z nimi. łatwizna. Kiera z m5 z poduchą.

pozdr; )

Profesjonalna modyfikacja oraz regeneracja reflektorów BMW + sklep xenon

htps://web.facebook.com/proretrofit/ Zapraszam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj poglądowy filmik z "katowania"

E34 wygląda tutaj od przodu naprawde rasowo z tymi zenonami i kierunkami ;D uwielbiam ten obrazek.

Profesjonalna modyfikacja oraz regeneracja reflektorów BMW + sklep xenon

htps://web.facebook.com/proretrofit/ Zapraszam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylna polka jest na stalowych, wygietych plaskownukach. Powinny wskoczyc na miejsce przy szybie. Nie wiem jak one sa mocowane, bo nigdy nie przygladalem sie. A od strony kanapy ida plastikowe bolce. Nie wiem czym ja chcesz malowac, bo to taki jakby zamsz. Zeby nie bylo kichy ze po malowaniu bedzie brudzic, albo kiepsko wygladac. Jednak struktura jest dziwna do malowania. Do oslony kierownicy to chyba idzie srubka od DOLU? Taka smieszna plastikowa. Nie wiem skad to wezmiesz, moze sprobuje zwyklym stalowym wkretem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.