Skocz do zawartości

e34 525i 94r USA Version Alpinweiss III


Michal_sk8

Rekomendowane odpowiedzi

z przodu jak i z tyłu zmienione już jest na białe kierunki, co do grilla to na białej naprawdę dobrze wygląda szeroki i takiej właśnie szukałem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO poprawki spasowanie przodu oraz zamek z klamką schowka do wymiany. Poza tym bardzo ciekawe auto. Rozumiem, że VIN już rozkodowany?

Czy boczki nie powinny mieć marszczonej skóry?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód wiem ,że nie prosty , a co ze schowkiem ci nie pasuje?

tak VIN rozkodowany a co do skóry to raczej powinno być tak jak jest , cała gładka

 

dodaje akurat zdjęcia ale widzę ,że ucina je.... czy wy normalnie je widzicie w całości ? np to w chmurze piachu auto ja widzę tylko do połowy samochodu? bo jak u was normalnie to wrzucam dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód wiem ,że nie prosty , a co ze schowkiem ci nie pasuje?

tak VIN rozkodowany a co do skóry to raczej powinno być tak jak jest , cała gładka

 

dodaje akurat zdjęcia ale widzę ,że ucina je.... czy wy normalnie je widzicie w całości ? np to w chmurze piachu auto ja widzę tylko do połowy samochodu? bo jak u was normalnie to wrzucam dalej

 

Brakuje klameczki z zamkiem - bynajmniej tak to wygląda na FOTO. Zmniejsz zdjęcią, to wejdą elegancko na forum.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód wiem ,że nie prosty , a co ze schowkiem ci nie pasuje?

tak VIN rozkodowany a co do skóry to raczej powinno być tak jak jest , cała gładka

 

dodaje akurat zdjęcia ale widzę ,że ucina je.... czy wy normalnie je widzicie w całości ? np to w chmurze piachu auto ja widzę tylko do połowy samochodu? bo jak u was normalnie to wrzucam dalej

 

Brakuje klameczki z zamkiem - bynajmniej tak to wygląda na FOTO. Zmniejsz zdjęcią, to wejdą elegancko na forum.

 

Pozdrawiam

 

 

nie nie, wszystko jest, tak wygląda na zdjęciu, ok zmniejszę ale powiedz czy na tym zdjęciu auta koło domu to czy widać mnie koło auta ?? bo u mnie teraz nie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok , zmniejszę o polowe i wrzucę jak nie wyjdzie to piszcie to się pomyśli

 

zmniejszyłem o ponad połowę, wrzuciłem i ciągle źle widać.... wieczorem ,może spróbuje z innym serwerem, a teraz lecę na siłownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmniejsz zdjecia do rozdz. 800 x 600

 

Mozesz napisac czy na tyl miales lampy z czerwonym kierunkiem? Masz je jeszcze?

A ten bialy kierunek to Hella czy zamiennik?

Ktoś ci zajumał podłokietnik :mrgreen:

 

Dziwnie wyglada ta biała skóra... ale napewno lepiej niz szara, ktora mi kojazy sie z tandetą, w sumie to drewno dobrze kontrastuje z tą tapicerką i jakos sie zgrywa :)

Szkoda ze rdza ta ci zaatakowała auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dojdziesz do ładu z rudą to będzie git, super kierownica pociachał bym się za taką bo chodzi za grube kwoty teraz ;) Trochę dziwnie wygląda E34 bez halogenów, pierwszy raz się spotkałem. Dokup jeszcze te zaślepki w zderzak przedni, groszowa prawa.

No i taka Bawara aż się prosi o inne radio ;) Jeżeli nie oryginalne Bawaria C Professional RDS, to przynajmniej jakieś pasujące do deski (w wielu widziałem fajne allpine z bursztynowym podświetleniem, podobno grają tak samo jak wyglądają!)

 

Pozdrawiam

Brokatrot Metallic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam już kierunków, nowe to Hella, podłokietnika nie było jak ją kupiłem, i trochę mi przeszkadzał jego brak w "wożeniu się" a ,że biały skórzany podłokietnik ani razu nie został prze zemnie zauważony na allegro , to w końcu kupiłem zwykły i dałem do tapicera , który obił go i już jest komplet, co do białej skóry naprawdę wygląda dobrze i najbardziej ekskluzywnie w e34, dużo lepiej niż czarna w dodatku z białym lakierem auta....... no niestety rdza nie wybiera i czasem nawet BMW ugryzie... :(

radio chciałem keidys wymienić na oryginalne ale jakoś tak się nie złożyło.

 

Ten model kierownicy też mi najbardziej pasuje do tego auta wizualnie i do jazdy też , bo jest dość spora jak w starych USA autach a nie , jak niektóre e34 z allegro z malutką "sportową" kierownicą a w tle stodoła... :)

 

halogenów nie ma dlatego ,że wersja USA nie ma oryginalnie tych świateł, tak samo jak i przeciwmgielnych tylnych , nawet nie ma gdzie wsadzić bezpiecznika pod tylne przeciwmgłowe.

 

Zaślepki chciałem kupić ale widziałem tylko czarne a w czasie jak ich szukałem , nie miałem czasu aby je jeszcze malować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Czy boczki nie powinny mieć marszczonej skóry?

 

Pozdrawiam

Ja mam 93 rok i nie mam marszczonej. Moj kolega ma 94 i ma juz marszczona. Przyznam, ze nie wiem, jak powinno byc fabrycznie. U mnie mimo czarnej skory na fotelach nie mam skory na bokach ( plastikowa skaja albo cos podobnego). Moj kolega ma marszczenia na bokach i jest to skora, nie derma z PKSu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy boczki nie powinny mieć marszczonej skóry?

 

Pozdrawiam

Ja mam 93 rok i nie mam marszczonej. Moj kolega ma 94 i ma juz marszczona. Przyznam, ze nie wiem, jak powinno byc fabrycznie. U mnie mimo czarnej skory na fotelach nie mam skory na bokach ( plastikowa skaja albo cos podobnego). Moj kolega ma marszczenia na bokach i jest to skora, nie derma z PKSu.

 

Czyżbyś miał boczki od kremowego taxi ? ;P

 

Marszczona skóra na boczkach - tylko z drewnem, od września 1993 (rok modelowy 1994). Jeśli Twoje auto wyjechało z fabryki przed wrześniem - to masz nie marszczone boczki. Jeśli chcesz znać szczegóły - daj 7 ostatnich znaków VIN na PW - rozkoduję ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.