Skocz do zawartości

E46 regeneracja uszczelki szyby, drzwi przednich


PORTO_30

Rekomendowane odpowiedzi

Oryginalne uszczelki szyby drzwi przednich (ściągacze) w E46 lubią puchnąć tuż przy lusterku, wygląda to jak hmm, utlenia się aluminium które nie jest w całości zalane gumą, ameryki nie odkryłem,natomiast. Ja zrobiłem tak, pozbyłem się w delikatny sposób (krószca),który się utworzył z aluminium, tak by nie uszkodzić gumy z zewnątrz, oczyściłem, odtłuściłem, zalałem klejem do twardych plastików wyprofilowałem tak jak ma być, rozciągnięta guma wróciła całe szczęście do pierwotnego stanu i jest OK. Patrząc w lusterka znikł mi wielgachny balon, a nie musiałem wydawać keszu w serwisie czy też z zamiennika, który by pasował lub nie. Jeśli ktoś ma niewielkie napuchnięcie polecam ten zabieg jak najszybciej wykonać, ja musiałem się bawić temperaturą żeby guma zrobiła się plastyczna i wróciła do pierwotnych wymiarów a banie miałem dwie na stronę po 6-7 mm wkurzające delikatnie mówiąc. Powodzenie w prostej kosmetyce życzę, sorry za brak fotek ale taki spontan był że nie było kiedy i czym robić zabieg prosty i tani, łatwy demontaż, najlepiej od strony klamki :) zacząć, zwykłą skrobaczką i w górę. :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.