Skocz do zawartości

BMW z4 35is e89 by seba :)


seba35is

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich :)

jeszcze niedawno bo rok temu podobnie jak bj84 bylem właścicielem hondy s2000, która jednak została przeze mnie sprzedana i zaczęły sie poszukiwania jej następcy.Chodziło mi o kolejne auto bez dachu, najlepiej roadster jednak z dużo większym potencjałem do poprawy osiągów niż s2k.Wybór szybko padl na z4 e89 w wersji 35i, jednak gdzieś tam w głębi duszy marzyła mi się wersja is :wink: po około roku poszukiwań na rynku wreszcie w kwietniu tego roku pojawiła się w ogłoszeniach bezwypadkowa 35is od pierwszego właściciela :D właściwie to jej zapowiedz sprzedaży w maju bo wtedy klient miał ja zostawić w salonie za inne auto.Nie czekając na nic po zapewnieniach sprzedającego o idealnym stanie auta wpłaciłem zaliczkę rezerwacyjna i pojechałem oglądać z4.Auto okazało się takie jak opisywał, a wiec ostatecznie na przełomie maja i czerwca było już u mnie :D

Rocznik auta 2011, przebieg w momencie zakupu 53tys km udokumentowany książka serwisowa w MK cars Krakow, skrzynia DKG oraz chyba maksymalne wyposażenie z 19 calowymi felgami.Przy przebiegu 56 tys zrobiony został przypadający serwis olejowy wraz z mikrfiltrem w Bmw Smorawiński w Poznaniu

Jako ze silnik n54 ma spory potencjał we wrześniu bmw dostało nowy niemal dwa razy większy intercooler WAGNER Tuning oraz zostało wystrojone w TC Performance w Łodzi na 407 koni i 573nm :twisted: Puki co dysponuje tylko fotkami ze strojenia auta, myślę ze więcej pojawi się na wiosnę kiedy auto znów wyjedzie z garażu gdzie aktualnie przeczekuje zimę :)

Plany na wiosne:

-szersze i lepsze opony niż fabryczne Bridgestone które nie przenoszą mocy na asfalt

-kolejne modyfikacje-wydech i hybrydy turbo :twisted:

stay tuned :twisted:

 

https://zapodaj.net/15284ccccc8ee.jpg.html

 

https://zapodaj.net/6eb1d0edbed3d.jpg.html

 

Ps.Nie mogę wkleić zdjęć wiec wrzucam linki :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.