Skocz do zawartości

BMW E63 645 CI 2004 SPRZEDANA


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 275
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

W sumie prośba do moderatora o nie zamykanie galerii na czas dyskusji.

Adam celuje w 1er, koniec z wynalazkami, marzy mi się nowa z4 ale na razie nie na moją kieszeń.

Teraz będę mądrzejszy o kolejne doświadczenie czyli chce kupić bmw z salonu używane , żeby później ewentualnie oddać je w rozliczeniu lub po prostu wstawić do aso , wtedy szybko się sprzeda .

Na pewno przebieg poniżej 100 tysi i rocznik 2007 w górę , no i kwestia serwisu czyli kasy. Czasy beznadziejne, są ważniejsze wydatki więc będę kierował się rozumem a nie zajawką. Najlepiej 130i czyli motor n52

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

W końcu :!: Gratuluję :!:

Teraz role się odwróciły i to Ty będziesz kręcił nosem/marudził/wybierał/przebierał ;)

Teraz będę mądrzejszy o kolejne doświadczenie czyli chce kupić bmw z salonu używane , żeby później ewentualnie oddać je w rozliczeniu lub po prostu wstawić do aso , wtedy szybko się sprzeda .

Jak było widać na moim przykładzie - dobrze kombinujesz, z tym że pole manewru Ci się mocno zawęża, bo niestety większość ofert to padliny z zachodu.

Z ciekawości teraz spojrzałem na otomoto - obecnie są 3 sztuki 130i (słownie: trzy !! ) na sprzedaż... Stary współczuję.

A może coś takiego:

http://otomoto.pl/bmw-125-i-coupe-polski-salon-C32300958.html

na pewno byłbyś bardziej rozpoznawalny niż w szarym 6er :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam to bmw, dość długo stoi, taki kolor to porażka :duh:

Michał będę szukał w aso salon pl albo ktoś z forum zaproponuje mi coś z pl prosto z salonu ale najważniejsze żebym mógł oddać w rozliczeniu lub wstawić do aso, inne opcje allegro itd nie wchodzą w grę i nawet nie chce słyszeć o takich ofertach.

Będę marudzić oj będę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Spróbuj stargować z 10k to będziesz miał na oklejenie na wymarzony kolor + jakieś inne mody ;)

4 latek z ASO za powiedzmy 60 k nie brzmi głupio :) e82 ma zdecydowanie fajniejszą sylwetkę niż e87.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Ja tylko nie mogę pojąć kto konfigurował to auto. Ja wiem że było z konkursu Ferrero Rocher ale zamiast okleić na złoto ktoś to pomalował i połączył 125i z reflektorami bez ksenonu i manualną klimą :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulowalem juz na FB to teraz na forum ;)

Gratuluje sprzedazy.

 

Nie znam Twojego budzetu ale obawiam sie ze DOBRE PEWNE 130i 2007+ < 100tys km. No to moze kosztowac wiecej niz auto ktore wkleil ///Michal.

W ogole dobre jedynki nie sa tanie.... nawet takie cuda jak 120d/120i.

 

Jakie wymagania masz co do samochodu? Ma to byc tymczasowe auto ktore posluzy jako transport z punktu A->B i pozwoli uzbierac kase na lepsze auto w przyszlosci? Albo zrealizowac inne inwestycje?

To dosc wazne... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
poza tym w 123d masz ten plus, że możesz sam bezpośrednio targać z Niemiec, sam zapłacić akcyzę, która nie będzie duża, bo pojemność 2l i mieć pewne auto. 130i w pl będzie Ci ciężko znaleźć. Poza tym 30i chciałbym mieć co najwyżej w wybebeszonej E30, nigdy w większym i nowocześniejszym aucie. Dlaczego miałbyś udusić diesla?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O diesla trzeba dbać, chłodzić i ma więcej rzeczy do popsucia niż benzyna przynajmniej w 1er a diesla trzeba przegonić i stąd piszę o uduszeniu :)

Chce kupić bmw z polskiego salonu a najlepiej premium selection czyli używane z aso , będę szukać aż znajdę, nie umiem kupować aut z niemiec poza tym mają duże przebiegi, mam dosyć serwisów, silnik ma być tak dobry jak w 130i i nie musi być w full opcji bo mnie szlag trafi jak zaraz znowu się coś zaświeci, nie muszę mieć elektrycznych szyb, nie muszę mieć elektrycznych foteli- chce wsiąść i jechać a nie co miesiąc część kasy przeznaczać na serwis, nie mam czasu na to i siły :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zraziłem i to mocno do elektroniki i super niemieckich aut ale mimo to zostaję przy bmw.

W tej chwili nie kupuje auta do ścigania się, mam inne priorytety i potrzebuję samochodu normalnego żeby woził moją dupę z punktu A do punku B

Mocy może nie będzie ale wygląd musi być dlatego mpak na 100% i ładna felga i może gleba, kto wie.

Z zakupem mi się nie śpieszy więc będzie czas ochłonąć :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik ma być tak dobry jak w 130i i nie musi być w full opcji bo mnie szlag trafi jak zaraz znowu się coś zaświeci, nie muszę mieć elektrycznych szyb, nie muszę mieć elektrycznych foteli- chce wsiąść i jechać a nie co miesiąc część kasy przeznaczać na serwis, nie mam czasu na to i siły :mad2:

 

Zakup Aurisa albo Corolle 1.6 z salonu, i to nie jest żart czy złosliwosc ale sensowna porada. Jeśli potrzebujesz auto do jazdy po miescie a nie do wyścigów.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek od dwóch lat poruszam się dodatkowo seniakiem i jest to niezawodna jednostka ale kocham bmw i potrzebuje auta które wyglada , którym pojadę w góry , nad morze więc przedni napęd odpada, nie zdradzę marki bmw :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Tak trochę odkopuje temat, ale jak można polecać 2 litrowego diesla? Ten silnik jest okropny, jeździłem 320d F30 i brzmi to jak TDI na pompowtryskiwaczach. Zdecydowanie polecam zakup benzynki, zwłaszcza jako użytkownik 3.0 w 1er :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.