Skocz do zawartości

Przedluzenie gwarancji


osy4

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad przedluzeniem gwarancji. Samochod w pazdzierniku konczy dwa lata. Czy warto? Mam 43tys przelotu i jak patrze na kalkulator na stronie to za 4,4tys zl mam gwarancje, pakiet naprawczy, na 5lat/100000km. Tylko czy to jest na nastepne 5lat i nastepne 100tys km :) czy w ten okres inprzebieg to caly okres lacznie z dwuletnia fabryczna gwarancja? Za -1,5 roku bede mial 100tys km. I gwarancja przestanie obowiazywac. Co radzicie. A moze jest inny sposob na przedluzenie spokoju :) ?

Czy jest jakis czas kiedy najpozniej musze sie zdecydowac na to przedluzenie np pol roku przed koncem 2 letniej fabrycznej gwarancji, czy moge to zrobic dzien przed?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej będzie sprzedać

Mam w obu autach przedłużaną gwarancję i póki można to jak najbardziej

 

W BMW co fajne przy moich przebiegach kosztuje to naprawdę niedużo

Pierwszy rok extra był bodajże za 810zł a kolejny będzie za 2000...

 

W obecnym roku wymienili mi na gwarancje pompe oleju i jakieś pierdoły więc napewno stratny już nie jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Lepiej co roku, w 2016 będzie G01 więc F25 trzeba będzie w miasto puścić :norty:

Ja tam poczekam min. rok dłużej, aż pierwsze opinie się pojawią i choroby wieku dziecięcego w G01 naprawią...

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak co roku?

Przecież od lipca 2014 wprowadzili zasadę że przedłużoną gwarancję można wykupić tylko raz

 

Kupowałem w październiku i otrzymałem informację, że będę mógł potem przedłużać. Jest to zgodne z informacją na stronie BMW:

"Pakiet Naprawczy BMW (BRI) może zostać zakupiony jedynie w trakcie trwania 2-letniej gwarancji fabrycznej. Rozszerzenie pakietów Pakietu Naprawczego BMW jest natomiast możliwe w trakcie ważności tego pakietu."

 

@osy - ilość lat/km dotyczy całego wieku/przebiegu auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ile teraz kosztuje przedłużenie o 1 rok?

 

Są jakieś różnice np. gdy przedłużamy po 3 lub 5 latach?

 

Czy są ograniczenia przebiegu?

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.