Skocz do zawartości

Aktualizacj Map (Navi Professional)


KrzysztofS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A jak komuś nie działa to :

 

Jak mogę zainstalować aktualną mapę, jeśli aplikacja BMW Update Manager nie działa na moim komputerze?

W takim wypadku radzimy się zwrócić o pomoc do najbliższego punktu serwisowego BMW, w którym otrzymasz najnowszą wersję mapy - o ile jesteś abonentem serwisu aktualizacji mapy przez USB.

 

Wydaje się, że za free :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak komuś nie działa to :

 

Jak mogę zainstalować aktualną mapę, jeśli aplikacja BMW Update Manager nie działa na moim komputerze?

W takim wypadku radzimy się zwrócić o pomoc do najbliższego punktu serwisowego BMW, w którym otrzymasz najnowszą wersję mapy - o ile jesteś abonentem serwisu aktualizacji mapy przez USB.

 

Wydaje się, że za free :)

 

Jeszcze nie patrzyłem, ale trzeba instalować jakis program?

A jak ktos nie ma windowsa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu też BMW się popisało...na MAC też program dziala

 

Same dobre wiadomości na początek tygodnia ;)

 

Edit: Pytanie, udało Ci się zainstalować ten program na OSX? Bo mi pan powiedział, że na razie wspierają tylko windowsa :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam program zainstalowałem na MAC, mapy też pobrałem, czekam na zamówiony pendrive i mam nadzieje, że w aucie pójdzie szybko.

 

Tak. Okazało się działa jak powinno, tylko zapomniałem o zabezpieczeniach przed samomontującymi się dyskami :)

 

U mnie na odwórt. Pendrive czeka, mapy się pobierają. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To daj znać ile trwa instalacja w Aucie i czy są jakieś duże zmiany w sieci drogowej (jeśli zauważysz).

 

Oczekuje nowej obwodnicy w warszawie i w paru dosłownie miejscach. Poza tym moje stare z września były ok.

 

USB-ka mam po usb 3.0 130Mbps, więc mam nadzieję że krótko :)

 

Instalacja przebiega tak, że wpina się USB uruchamia i można zostawić i zamknąć auto? Czy iDrive musi być cały czas włączony? Tak żeby posiedzieć i radia posłuchać to będę miał dopiero czas wieczorem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pendrive wystarczy wlożyć do usb w podłokietniku, wlaczyc zaplon (silnik nie musi pracować).

 

Po odpaleniu iDrive'a pojawia sie cos takiego:

http://i.imgur.com/hosO1G0.jpg

 

potem jakoś leci:

http://i.imgur.com/EuxYOLw.jpg

http://i.imgur.com/ibRo2Yu.jpg

 

No i tego co chciałem dalej nie ma :(

 

Dla zainteresowanych południe warszawy:

http://i.imgur.com/meyAkMS.jpg

 

Całość trwa około 20 minut. :cool2:

Edytowane przez mazziek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mine też zajęło około 20min! Fajna rzecz nie BMW przerzuciło aktualizacja na nas. Win-Win sytuacja! Każdy zaoszczędza czas i pieniądze.

 

A jakiego pena masz, jeśli mogę spytać? Bo mi w serwisie powiedzieli, że taki zabieg może trwać nawet do godziny.

 

Więc jestem ciekawe czy te 20 minut to zasługa szybkiego usb 3.0 pendrive'a czy po prostu tyle to trwa nawet z jakimś starszym penem 2.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mine też zajęło około 20min! Fajna rzecz nie BMW przerzuciło aktualizacja na nas. Win-Win sytuacja! Każdy zaoszczędza czas i pieniądze.

 

A jakiego pena masz, jeśli mogę spytać? Bo mi w serwisie powiedzieli, że taki zabieg może trwać nawet do godziny.

 

Więc jestem ciekawe czy te 20 minut to zasługa szybkiego usb 3.0 pendrive'a czy po prostu tyle to trwa nawet z jakimś starszym penem 2.0.

 

Mam Sandisk Cruzer Extreme 32GB 3.0. I tak w samochodzie jest USB 2.0.

Co w serwisie mówią to jest jedno w a rzeczywistości innego. Dodam tylko że jak jest update nawet jak wyłączysz silnik i zamkniesz auto to potem zacznę od kiedy się zatrzymało! :)

Sprawdziłem wczoraj i było ok. Przerwałem 3 razy i było ok. Nowy mapy są zainstalowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.